Valitse auto
Hae rekisterinumerolla
Varaosaluettelo

ASHIKA Öljynpainekytkin

Arvioita (0)
Öljynpainekytkin 11-02-200 (Ulkokierre [mm]: 10 | ) ostaa halvalla thumb?id=8830073&lng=fi&ccf=94077793

8,23

sis. Alv 24%, Toimitus
Tällä hetkellä loppu varastosta
  • Tuotekoodi: 11-02-200
  • Valmistajat: ASHIKA
  • Tyyppi:
- +
Tämä tuote on loppu varastosta. Valitse ystävällisesti toinen tuote.
Tuote lisättiin ostoskoriin
ASHIKA Öljynpainekytkin
Öljynpainekytkin tiedot
  • Ulkokierre [mm]:   10 
  • Tila: Täysin
OEM-viitenumero(t):
Valmistaja OE-koodit
DAIHATSU 1531097401000
DAIHATSU 8353087103
DAIHATSU 8353087103000
DAIHATSU 8353087201
DAIHATSU 8353087201000
DAIHATSU 8353087205
DAIHATSU 8353087205000
DAIHATSU 8353087703
DAIHATSU 8353097201
DAIHATSU 8353097201000
DAIHATSU 8353097202
DAIHATSU 8353097401
DAIHATSU 8353097401000
DAIHATSU E5D318501
HYUNDAI KK15018501D
KIA K269118501A
KIA KK15018501
KIA KK15018501A
KIA KK15018501B
KIA KK15018501C
KIA KK15018501D
KIA KK15118501
KIA KKY0118501
TOYOTA 8352030010
TOYOTA 8352030060
TOYOTA 8353087103
TOYOTA 8353087702
TOYOTA 8353097401
Muita sopivia tuotteita annetulle OEM-koodit
VEMO
V70-73-0005
HELLA
6ZL 003 259-321
BERU
SPR012
BOSCH
0 986 345 000
BOSCH
0 986 345 001
BOSCH
0 986 345 005
BOSCH
0 986 345 006
BOSCH
0 986 345 008
BOSCH
0 986 345 012
BOSCH
0 986 345 017
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5613001
METZGER
0910010
JAPANPARTS
PO-200
JAPANPARTS
PO-208
FACET
7.0016
FAE
11610
FAE
12240
BLUE PRINT
ADD66601
ERA
330008
NIPPARTS
J5612008
MEAT & DORIA
72033
DELPHI
SW90023
DELPHI
SW90026
DELPHI
SW90016
HOFFER
7532033
CALORSTAT by Vernet
OS3540
MAGNETI MARELLI
510050011000
EPS
1.800.016
ASHIKA
11-02-208
MAXGEAR
21-0331
KAVO PARTS
EOP-4001
MINI
Seuraaviin automalleihin sopivat Öljynpainekytkin
Valmistaja\TyyppivalmistusvuosiHVSylinteritilavuusSyl.Moottorin koodi
INNOCENTI Mini Hatchback 0.5501.198733548 ccm3Daihatsu-EB
INNOCENTI Mini Hatchback 0.601.198431617 ccm2AD
Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös:
Tuotteen arvosana

ASHIKA Öljynpainekytkin



Arvostele tuote

ASHIKA Öljynpainekytkin.

info

Ilmainen toimitus

jokaiselle tilaukselle, jonka loppusumma ylittää 160 €
  • Öljynpainekytkin (11-02-200 ) toimituksilla POSTNORD
  • Öljynpainekytkin ( 11-02-200) toimituksilla GLS
  • 11-02-200 Öljynpainekytkin () toimituksilla DHL
:

Turvallinen yhteys

Maksutavat
  • 11-02-200 Öljynpainekytkin ostaa PayPal maksutavat
  • Trustly
  • Hypovereins Bank
  • Öljynpainekytkin ASHIKA 11-02-200 ostaa Klarna maksutavat
  • Öljynpainekytkin ( 11-02-200) ASHIKA ostaa VISA maksutavat
  • Öljynpainekytkin ( 11-02-200) ostaa MasterCard maksutavat
MA - PE
9.00 - 00.00

Asiakaspalvelunumero

+358 8 415 415 25

Osoite

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksa
Näytä kartta