Valitse auto
Hae rekisterinumerolla
Varaosaluettelo

ELRING Tiiviste, öljynlaskutulppa Sisäläpimitta: 18mm, Kupari

Arvioita (0)
Tiiviste, öljynlaskutulppa 122.904 (Vaihtoehtoinen korjaussarja: 017.655 / 036.400 | Materiaali: Kupari) ostaa halvalla thumb?id=203505&lng=fi&ccf=94077797

0,63

sis. Alv 24%, Toimitus
varastossa
Toimitus 2-3 arkipäivää
  • Tuotekoodi: 122.904
  • Valmistajat: ELRING
  • Tyyppi:
- +
Tuote lisättiin ostoskoriin
ELRING Tiiviste, öljynlaskutulppa
Tiiviste, öljynlaskutulppa tiedot
  • Materiaali:   Kupari 
  • Sisäläpimitta [mm]:   18 
  • Paksuus [mm]:   1,5 
  • Muoto:   A-muoto 
  • Vaihtoehtoinen korjaussarja:   017.655 / 036.400 
  • Läpimitta [mm]:   24 
  • Tila: Täysin
OEM-viitenumero(t):
Valmistaja OE-koodit
CITROËN ZD9241600U
DAF 0331331
DEUTZ 01118718
DEUTZ 01290882
FIAT 10259960
FIAT 10263160
FIAT 10264085
HANOMAG 0996731016
HANOMAG HENSCHEL 860996731016
KHD 01118718
KHD 01290882
MAGIRUS-DEUTZ 01118718
MAGIRUS-DEUTZ 01290882
MAN 06561900713
MASSEY FERGUSON 0333526X1
MAZDA 995641800
MERCEDES-BENZ 007603018104
MERCEDES-BENZ 007603018109
MITSUBISHI MD000312
MWM 01118718
MWM 604920101824
NISSAN 1468137600
OPEL 11017691
OPEL 2091019
PORSCHE 90012300920
RENAULT 0122999600
RENAULT TRUCKS 5010248964
RENAULT TRUCKS 7403062022
RENAULT TRUCKS 7703062022
VOLVO 119982
VOLVO 12180220
VOLVO 153015
VOLVO 20542740
Muita sopivia tuotteita annetulle OEM-koodit
ELRING
122.904
BOSCH
2 916 710 614
DT
6.26120
DT
9.01160
REINZ
41-70168-00
FA1
905.330.100
REINZ
40-74248-00
FA1
905.330-U-25
FA1
905.330-U-50
GOETZE
33-111360-00
FA1
905.330-U-5
FA1
905.330.010
FOCUSKUGAMONDEOS-MAX 240260 340-360 740 760 780 940960
Seuraaviin automalleihin sopivat Tiiviste, öljynlaskutulppa
Valmistaja\TyyppivalmistusvuosiHVSylinteritilavuusSyl.Moottorin koodi
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.5 RS01.20093052521 ccm5JZDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 50005.20103502521 ccm5JZDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.5 ST10.20052252522 ccm5HYDA
FORD KUGA I 2.503.20092002522 ccm5HYDB
FORD KUGA I 2.5 4x403.20092002522 ccm5HYDB
FORD MONDEO IV (BA7) 2.503.20072202521 ccm5HUBA
FORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.503.20072202521 ccm5HUBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.503.20072202521 ccm5HUBA
FORD S-MAX (WA6) 2.5 ST05.20062202521 ccm5HUWA
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 D09.1981832383 ccm6D 24
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel08.1987792383 ccm6D 24
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel08.1978822383 ccm6D 24
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.0 D09.1978681986 ccm5D 20
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel08.1988792383 ccm6D 24
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel04.1979822383 ccm6D 24
VOLVO 260 Farmari (P265) 2.4 D09.1979832383 ccm6D 24
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1982631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1979641397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1975701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1987701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1983711397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.6 Diesel08.1984541596 ccm4D 16
VOLVO 340-360 Sedan (344) 1.401.1983631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 Sedan (344) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 Sedan (344) 1.408.1987691397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 Sedan (344) 1.408.1983721397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 Sedan (344) 1.6 Diesel08.1984541596 ccm4D 16
VOLVO 740 (744) 2.4 Diesel08.1984822383 ccm6D 24
VOLVO 740 (744) 2.4 TD08.19851092383 ccm6D 24 T
VOLVO 740 (744) 2.4 TD08.19841132383 ccm6D 24 T
VOLVO 740 (744) 2.4 TD08.19861222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 Diesel08.1985822383 ccm6D 24
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 TD Interc.08.19861222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 Turbo-Diesel09.19851092383 ccm6D 24 T
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 TD Interc. (704)08.19871152383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 TDiC09.1987122 ccm
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (704)04.19871092383 ccm6D 24 T
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (704)08.19821122383 ccm6D 24 T
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.4 D01.1982822383 ccm6D 24
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.4 TD04.19831092383 ccm6D 24 T
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.4 TD Interc. (765)08.19871162383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 780 Coupe (782) 2.4 D04.19861222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 940 (944) 2.4 D08.1990822383 ccm6D 24
VOLVO 940 (944) 2.4 TD Intercooler08.19901222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 940 (944) 2.4 Turbo Diesel08.19901092383 ccm6D 24 T
VOLVO 940 II (944) 2.4 TD Interc.08.19941222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 940 II StW (945) 2.4 TD Interc.08.19941222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 940 Kombi (945) 2.4 D08.1990822383 ccm6D 24
VOLVO 940 Kombi (945) 2.4 TD05.19911302383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 940 Kombi (945) 2.4 TD Intercooler08.19901222383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 940 Kombi (945) 2.4 Turbo Diesel08.19901092383 ccm6D 24 T
VOLVO 960 (964) 2.4 TD Interc.09.19911152383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 960 Kombi (965) 2.4 TD Interc.09.19911152383 ccm6D 24 TIC
VOLVO 960 Kombi (965) 2.4 Tdi09.19901222383 ccm6D 24 TIC
Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös:
Tuotteen arvosana

ELRING Tiiviste, öljynlaskutulppa Sisäläpimitta: 18mm, Kupari



Arvostele tuote

ELRING Tiiviste, öljynlaskutulppa Sisäläpimitta: 18mm, Kupari.

info

Ilmainen toimitus

jokaiselle tilaukselle, jonka loppusumma ylittää 160 €
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa (122.904 Muoto: A-muoto) toimituksilla POSTNORD
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa (Paksuus (mm): 1,5 122.904) toimituksilla GLS
  • 122.904 Tiiviste, öljynlaskutulppa (Ulkohalkaisija (mm): 24) toimituksilla DHL
:

Turvallinen yhteys

Maksutavat
  • 122.904 Tiiviste, öljynlaskutulppa ostaa PayPal maksutavat
  • Trustly
  • Hypovereins Bank
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ELRING 122.904 ostaa Klarna maksutavat
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ( 122.904) ELRING ostaa VISA maksutavat
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ( 122.904) ostaa MasterCard maksutavat
MA - PE
9.00 - 00.00

Asiakaspalvelunumero

+358 8 415 415 25

Osoite

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksa
Näytä kartta