Valitse auto
Hae rekisterinumerolla
Varaosaluettelo

GOETZE Tiiviste, öljynlaskutulppa

Arvioita (0)
Tiiviste, öljynlaskutulppa 33-110870-00 (Moottorinumero: KL13L (J3) | ) ostaa halvalla thumb?id=33055&lng=fi&ccf=94077797

1,41

sis. Alv 24%, Toimitus
Tällä hetkellä loppu varastosta
  • Tuotekoodi: 33-110870-00
  • Valmistajat: GOETZE
  • Tyyppi:
- +
Tämä tuote on loppu varastosta. Valitse ystävällisesti toinen tuote.
Tuote lisättiin ostoskoriin
GOETZE Tiiviste, öljynlaskutulppa
Tiiviste, öljynlaskutulppa tiedot
OEM-viitenumero(t):
Valmistaja OE-koodit
ALFA ROMEO 234032235
DAF 244680
DEUTZ 01118693
DEUTZ 01166110
FIAT 10280060
FORD 0228195
FORD 1454118
FORD 1663816
FORD 70TM6734AA
FORD 928M6734AA
MAN 06561900706
MERCEDES-BENZ 007603014106
MERCEDES-BENZ 007603014108
MERCEDES-BENZ 7603014106
MERCEDES-BENZ 7603014108
MWM 604920101420
MWM 60492010420
OPEL 11023580
OPEL 11023582
OPEL 2091046
PEUGEOT 117005
SAAB 7522709
SAAB 8810400
SCANIA 192633
SCANIA 303098
STEYR 90003098015
VOLVO 18671
VOLVO 186718
VOLVO 9690116
VW N0138492
VW N138492
WARTBURG 0483242118
WARTBURG 483242118
Muita sopivia tuotteita annetulle OEM-koodit
GOETZE
33-110870-00
ELRING
786.500
ELRING
114.600
ELRING
115.100
AJUSA
15038900
BOSCH
2 916 710 610
FEBI BILSTEIN
05597
FEBI BILSTEIN
07215
SWAG
50 90 5597
SWAG
99 90 7215
TOPRAN
104 474
TOPRAN
300 170
AJUSA
21012700
AJUSA
29000500
DT
9.01028
GATES
GAT4394
REINZ
40-76166-00
REINZ
41-70089-00
REINZ
70-23117-00
FA1
259.150.100
BLUE PRINT
ADA100105
FA1
257.828.011
FA1
259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.67.001
PAYEN
KG664
BLUE PRINT
ADV180102
BLUE PRINT
ADV180104
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.67.048
VAICO
V10-3327
VAICO
V25-0810
JP GROUP
8113850100
FA1
241.250-U-25
FA1
259.150-U-5
DT
13.41040
AUTOMEGA
190021210
FA1
241.250.100
KS TOOLS
430.2505
FA1
241.250.010
FA1
259.150.010
CAPRICONSULESCORTFIESTAGALAXY GRANADAKA MONDEOORIONP 100PUMARANGERSCORPIO SIERRA TAUNUSTRANSIT
Seuraaviin automalleihin sopivat Tiiviste, öljynlaskutulppa
Valmistaja\TyyppivalmistusvuosiHVSylinteritilavuusSyl.Moottorin koodi
FORD Capri (ECJ) 130001.1969521298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1971541298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1971571298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1972721298 ccm4KL 13 HC
FORD Capri (ECJ) 160008.1972721593 ccm4OHC TL 16 H
FORD Capri (ECJ) 160008.1972881593 ccm4LE
FORD Capri (ECJ) 200002.1969901998 ccm6NY
FORD Capri (ECJ) 260008.19701252550 ccm6UY
FORD CAPRI II (GECP) 1.302.1974541298 ccm4J1E
FORD CAPRI II (GECP) 1.302.1974571298 ccm4J1E
FORD CAPRI II (GECP) 1.609.1974681593 ccm4LAC
FORD CAPRI II (GECP) 1.602.1974721593 ccm4LCE
FORD CAPRI II (GECP) 1.602.1974881593 ccm4LEC
FORD CAPRI II (GECP) 2.004.1976901999 ccm6NWN
FORD CAPRI II (GECP) 2.004.1974981993 ccm4OHC TL 20 H
FORD CAPRI II (GECP) 2.302.19741082294 ccm6YYE
FORD CAPRI III (GECP) 1.301.1978541298 ccm4J1E
FORD CAPRI III (GECP) 1.601.1978731593 ccm4LCN
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.1978901999 ccm6NYL
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.19781011993 ccm4OHC TL 20 H
FORD CAPRI III (GECP) 2.3 Super06.19791142294 ccm6YYN
FORD CAPRI III (GECP) 2.8 i Turbo01.19821882792 ccm6PYN
FORD CAPRI III (GECP) 2.8 Super Injection01.19811602792 ccm6PRN
FORD Consul Coupe (GGCL) 200001.1972991993 ccm4NE
FORD Consul Sedan (GGFL) 200009.1974901998 ccm6NY
FORD Consul Sedan (GGFL) 200001.1972991993 ccm4NE
FORD Consul Turnier (GGNL) 200001.1972991993 ccm4NE
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.103.1981501117 ccm4GLB
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.105.1986501117 ccm4GSG
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.302.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.307.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.4 i02.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.602.1986811597 ccm4LUC
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.6 D02.1986541608 ccm4LTA
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.307.1990631297 ccm4JBD
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT '95 Umpikori (AVL) 1.301.1995601299 ccm4J6A
FORD ESCORT '95 Umpikori (AVL) 1.401.1995731392 ccm4F4B
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V10.1998901597 ccm4L1K
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V02.1999901597 ccm4L1E
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1968401098 ccm4KL11
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110001.1968451098 ccm4G1
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1968451098 ccm4G1
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1970481098 ccm4G2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1968481298 ccm4KL 13 L
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1968521298 ccm4J2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130009.1973541298 ccm4J1F
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1970721298 ccm4J3D
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 GT06.1968641298 ccm4KL 13 H
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1968401098 ccm4KL11
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970441098 ccm4G1
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970481098 ccm4G2
FORD ESCORT I Break (ADH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD ESCORT I Break (ADH) 130012.1968641298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974451098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.106.1975461098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974481098 ccm4G2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974541298 ccm4J1F
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974571298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.303.1979601298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974701298 ccm4J3
FORD ESCORT II (ATH) 1.6 RS12.1974841598 ccm4LC
FORD ESCORT II (ATH) 2.0 RS08.19751101993 ccm4NE
FORD ESCORT II (ATH) 2.0 RS (BATN)03.19731001993 ccm4NE
FORD ESCORT II Break 1.104.1975441098 ccm4G1
FORD ESCORT II Break 1.104.1975481098 ccm4G2
FORD ESCORT II Break 1.304.1975571298 ccm4J2
FORD ESCORT II Break 1.3 (CADR)04.1975541298 ccm4KL 13 H
FORD ESCORT III (GAA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980551117 ccm4GLB
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980591117 ccm4GPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.309.1980691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980971597 ccm4LUA
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 D02.1984541608 ccm4LTA
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 i (GAA)07.1985901598 ccm4L4B
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 RS Turbo11.19841321597 ccm4LNA
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 XR3i10.19821051597 ccm4LRA
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.109.1980541117 ccm4GLB
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.6 D02.1984541608 ccm4LTA
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.309.1983691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.609.1983791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.6 i09.19831051597 ccm4LRA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.112.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF)07.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.604.1989881597 ccm4LUG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 D01.1986541608 ccm4LTC
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS01.19861321597 ccm4LNB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 XR3i01.19861051597 ccm4LRB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.110.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 D01.1986541608 ccm4LTC
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.402.1987731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.601.1986791597 ccm4LPA
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 XR3i01.19861051597 ccm4LRB
FORD ESCORT V Cabriolet (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Cabriolet (ALL) 1.4 i07.1993751392 ccm4F4B
FORD ESCORT V Cabriolet (ALL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Cabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i12.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Cabriolet (ALL) 1.6 i 16V02.1994881597 ccm4L1H
FORD ESCORT V Cabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD ESCORT V Cabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Farmari (ANL) 1.309.1991601299 ccm4J4B
FORD Escort V Farmari (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Farmari (ANL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Farmari (ANL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Farmari (ANL) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Farmari (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Farmari (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Farmari (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) RS 200005.19911501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS 2000 4x408.19931501998 ccm4N7A
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.308.1993601299 ccm4J4B
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.408.1993711392 ccm4F6G
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.408.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.6 i 16V08.1993901597 ccm4L1K
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.8 i 16V08.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.402.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i02.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i10.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i02.19951301796 ccm4RQB
FORD Escort VI Farmari (GAL, ANL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Farmari (GAL, ANL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Farmari (GAL, ANL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Farmari (GAL, ANL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Farmari (GAL, ANL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Farmari (GAL, ANL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x401.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 200002.19951501998 ccm4N7A
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x402.19951501998 ccm4N7A
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V01.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD FIESTA I (GFBT) 0.905.197640957 ccm4TKA
FORD FIESTA I (GFBT) 0.905.197645957 ccm4TLA
FORD FIESTA I (GFBT) 1.105.1976531117 ccm4GLA
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 (WFBT)02.1981551117 ccm4GLW
FORD FIESTA I (GFBT) 1.308.1977661297 ccm4J3E
FORD FIESTA I (GFBT) 1.6 XR208.1981841598 ccm4L3E
FORD FIESTA I (GFBT) 1.6 XR209.1981971598 ccm4L3E
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD)09.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)05.1986491117 ccm4GSH
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)09.1983501117 ccm4GLC
FORD FIESTA II (FBD) 1.309.1983691297 ccm4JPC
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD)09.1983691297 ccm4JPC
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1986711392 ccm4F6C
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)02.1987731392 ccm4FUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1985751392 ccm4FUB
FORD FIESTA II (FBD) 1.601.1985791597 ccm4LP3
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 D (FBD)04.1984541608 ccm4LTB
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)03.1984951597 ccm4LUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)04.1984971597 ccm4LUB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.003.198945999 ccm4TLB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989501119 ccm4G6A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989551119 ccm4GUE
FORD FIESTA III (GFJ) 1.303.1989601299 ccm4JBC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.303.1989601299 ccm4JBC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat05.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989711392 ccm4F6E
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989731392 ccm4F4A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.411.1992751392 ccm4FUF
FORD FIESTA III (GFJ) 1.601.1989881597 ccm4LUH
FORD FIESTA III (GFJ) 1.603.1989901597 ccm4LUH
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1G
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT)03.19901311598 ccm4LHA
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891031598 ccm4LJD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891101597 ccm4LJC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V02.19921301796 ccm4RQC
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.302.1996601299 ccm4J4C
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.3 i08.1995501299 ccm4JJM
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.3 i08.1995601299 ccm4J4C
FORD FIESTA Umpikori (F3L, F5L) 1.112.1991501119 ccm4G6A
FORD FIESTA Umpikori (F3L, F5L) 1.309.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA Umpikori (FVD) 1.008.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA Umpikori (FVD) 1.409.1986711393 ccm4F6A
FORD FIESTA Umpikori (FVD) 1.6 D09.1983541608 ccm4LTB
FORD FIESTA Umpikori (WFVT) 1.0 (WFVT)10.197740957 ccm4TKA
FORD FIESTA Umpikori (WFVT) 1.1 (WFVT)10.1977531117 ccm4GLA
FORD GALAXY (WGR) 2.0 i11.19951161998 ccm4ZVSA
FORD GALAXY (WGR) 2.3 16V09.20011402295 ccm4E5SB
FORD GALAXY (WGR) 2.3 16V01.19971462295 ccm4Y5B
FORD GALAXY (WGR) 2.3 4x409.19961452295 ccm4Y5B
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1976871994 ccm4OHC LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1976951994 ccm4TL 20 LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1975991994 ccm4TL 20 LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19751082294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD GRANADA (GU) 1.607.1981751593 ccm4LCK
FORD GRANADA (GU) 2.008.1977871994 ccm4TL 20 LC
FORD GRANADA (GU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD GRANADA (GU) 2.008.19791011993 ccm4NEP
FORD GRANADA (GU) 2.008.19811051993 ccm4NEK
FORD GRANADA (GU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GU) 2.306.19811122294 ccm6YYU
FORD GRANADA (GU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD GRANADA (GU) 2.806.19811322792 ccm6PYU
FORD GRANADA (GU) 2.808.19771352792 ccm6PYA
FORD GRANADA (GU) 2.8 i08.19771472792 ccm6PRD
FORD GRANADA (GU) 2.8 i10.19821502792 ccm6PRC
FORD GRANADA (GU) 2.8 i08.19771602792 ccm6PRB
FORD GRANADA Coupe (GGCL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD Granada Farmari (GGNL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD Granada Farmari (GGNL) 2.001.1976951994 ccm4TL 20 LC
FORD Granada Farmari (GGNL) 2.001.1975991994 ccm4TL 20 LC
FORD Granada Farmari (GGNL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD Granada Farmari (GNU) 2.008.1977871994 ccm4OHC LC
FORD Granada Farmari (GNU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD Granada Farmari (GNU) 2.008.19791011993 ccm4NEP
FORD Granada Farmari (GNU) 2.008.19811051993 ccm4NEK
FORD Granada Farmari (GNU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD Granada Farmari (GNU) 2.306.19811112294 ccm6YYU
FORD Granada Farmari (GNU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD Granada Farmari (GNU) 2.806.19811322792 ccm6PYU
FORD Granada Farmari (GNU) 2.808.19771352792 ccm6PYA
FORD Granada Farmari (GNU) 2.8 i08.19771472792 ccm6PRD
FORD Granada Farmari (GNU) 2.8 i10.19821502792 ccm6PRC
FORD Granada Farmari (GNU) 2.8 i08.19771602792 ccm6PRB
FORD KA (RB_) 1.3 i06.1998491299 ccm4JJL
FORD KA (RB_) 1.3 i09.1996501299 ccm4JJB
FORD KA (RB_) 1.3 i09.1996601299 ccm4J4K
FORD KA Van (RB) 1.3 i05.2002601299 ccm4J4K
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V02.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V07.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V02.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x402.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V12.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V02.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x404.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Sedan (GBP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I Sedan (GBP) 1.6 i 16V02.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 4x402.19931161796 ccm4RKA
FORD MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 i 16V01.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 i 16V02.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I Sedan (GBP) 2.0 i 16V02.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Sedan (GBP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Sedan (GBP) 2.0 i 16V 4x402.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I StW (BNP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I StW (BNP) 1.6 i 16V04.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I StW (BNP) 1.8 i 16V07.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I StW (BNP) 1.8 i 16V04.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I StW (BNP) 1.8 i 16V 4x404.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I StW (BNP) 2.0 i 16V01.19931321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I StW (BNP) 2.0 i 16V04.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I StW (BNP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I StW (BNP) 2.0 i 16V 4x404.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II Sedan (BFP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II Sedan (BFP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II Sedan (BFP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II StW (BNP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II StW (BNP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II StW (BNP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD ORION I (AFD) 1.307.1983691296 ccm4JPA
FORD ORION I (AFD) 1.607.1983791597 ccm4LPA
FORD ORION I (AFD) 1.6 D02.1984541608 ccm4LTA
FORD ORION I (AFD) 1.6 i07.19831051597 ccm4LRA
FORD ORION II (AFF) 1.312.1985601297 ccm4JBB
FORD ORION II (AFF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ORION II (AFF) 1.403.1986721392 ccm4FUAA
FORD ORION II (AFF) 1.401.1986731392 ccm4FUC
FORD ORION II (AFF) 1.412.1985751392 ccm4FUA
FORD ORION II (AFF) 1.4 Cat02.1987731392 ccm4F6D
FORD ORION II (AFF) 1.603.1986881597 ccm4LUG
FORD ORION II (AFF) 1.612.1985901597 ccm4LUC
FORD ORION II (AFF) 1.6 D12.1985541608 ccm4LTC
FORD ORION II (AFF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ORION II (AFF) 1.6 i03.19861051597 ccm4LRB
FORD ORION II (AFF) 1.6 i Cat03.1986901598 ccm4L4B
FORD ORION III (GAL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990731392 ccm4FUH
FORD ORION III (GAL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD ORION III (GAL) 1.6 i07.19901051598 ccm4LJF
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V07.1992901597 ccm4L1K
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V01.19921301796 ccm4RQB
FORD P 100 II 2.010.1987781993 ccm4NAE
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V03.19971251679 ccm4MHA
FORD PUMA (EC_) ST 16006.19991601679 ccm4MHA
FORD RANGER (ER, EQ) 1.806.19991161796 ccm4RKA
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 1.804.1985901796 ccm4REC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.004.19851051993 ccm4NEL
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.011.19881091998 ccm4N8B
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i10.19851001993 ccm4NRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i04.19851151993 ccm4NRI
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i02.19921151993 ccm4NRI
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i11.19921161998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i09.19861302394 ccm6ARC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i Cat10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i04.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x410.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x409.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i Cat10.19871452933 ccm6BRE
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.4 i09.19911252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.9 i09.19911452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.003.19901051998 ccm4N8B
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.006.19891091998 ccm4N8B
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 i02.19921151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9B
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 i09.19861452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 i 4x412.19891452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i10.19941151998 ccm4NSD
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V10.19941361998 ccm4N3A
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V06.19961472295 ccm4Y5A
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD Scorpio II Farmari (GNR, GGR) 2.0 i10.19941151998 ccm4NSD
FORD Scorpio II Farmari (GNR, GGR) 2.0 i 16V10.19941361998 ccm4N3A
FORD Scorpio II Farmari (GNR, GGR) 2.3 i 16V06.19961472295 ccm4Y5A
FORD Scorpio II Farmari (GNR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.007.19891091998 ccm4N8A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901251998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901221998 ccm4N9A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901251998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i DOHC12.19911151998 ccm4N9E
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.8 i08.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 4x408.19881502936 ccm6B4B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 i08.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 i08.19881502936 ccm6B4B
FORD SIERRA Break (BNC) 1.608.1982751597 ccm4LSD
FORD SIERRA Break (BNC) 1.810.1984901796 ccm4REB
FORD SIERRA Break (BNC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA Break (BNC) 2.010.19851001993 ccm4NRD
FORD SIERRA Break (BNC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD SIERRA Break (BNC) 2.003.19851151993 ccm4NRB
FORD SIERRA Break (BNC) 2.308.19821142294 ccm6YYT
FORD SIERRA Break (BNC) 2.8 i 4x408.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Break (BNC) 2.8 XR4i08.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Break (BNC) 2.8 XR4i08.19821462792 ccm6PR5
FORD SIERRA StW (BNG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA StW (BNG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA StW (BNG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA StW (BNG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA StW (BNG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA StW (BNG) 1.910.19881081998 ccm4N8A
FORD SIERRA StW (BNG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA StW (BNG) 2.0 4x402.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA StW (BNG) 2.0 4x405.19891251998 ccm4N9C
FORD SIERRA StW (BNG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA StW (BNG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA StW (BNG) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA StW (BNG) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9C
FORD SIERRA StW (BNG) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA StW (BNG) 2.0 i DOHC12.19911151998 ccm4N9E
FORD SIERRA StW (BNG) 2.8 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA StW (BNG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA StW (BNG) 2.8 i 4x401.19871462792 ccm6PR7
FORD SIERRA StW (BNG) 2.908.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA StW (BNG) 2.9 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA StW (BNG) 2.9 4x408.19881502936 ccm6B4B
FORD SIERRA StW (BNG) 2.9 i08.19881502936 ccm6B4B
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 1.308.1982601294 ccm4JCT
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 1.610.1982691597 ccm4LSDA
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 1.608.1982751597 ccm4LSD
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 1.608.1984791597 ccm4LSD
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 1.810.1984901796 ccm4REB
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 2.010.19851001993 ccm4NRD
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 2.0 i03.19851151993 ccm4NRB
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 2.308.19821142294 ccm6YYT
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 2.8 i XR 4x409.19831462792 ccm6PR6
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 2.8 XR 4x402.19851502792 ccm6PRT
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 2.8 XR4i08.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 2.8 XR4i08.19821462792 ccm6PR5
FORD SIERRA Viistoperä (GBC) 2.8 XR4i08.19821502792 ccm6PRT
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.0 4x410.19911201998 ccm4N9C
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.0 i06.19891091998 ccm4N8A
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.0 i06.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.0 i06.19891251998 ccm4N9B
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.0 i DOHC12.19911151998 ccm4N9E
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.803.19871492792 ccm6PRG
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871462792 ccm6PR7
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.9 i08.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA Viistoperä (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881502936 ccm6B4A
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.307.1979581294 ccm4JCC
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.607.1979691593 ccm4LAR
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.607.1979731593 ccm4LCJ
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.607.1979881593 ccm4LE
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.007.19791001993 ccm4NER
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
FORD Taunus (GBFK) 160001.1974681593 ccm4LAD
FORD Taunus (GBFK) 160008.1970721593 ccm4LCJ
FORD Taunus (GBFK) 160008.1970881593 ccm4LE
FORD Taunus (GBFK) 2000 V608.1970901998 ccm6NY
FORD Taunus (GBTK) 130001.1970551297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTK) 160001.1974681593 ccm4LAD
FORD Taunus (GBTK) 160001.1970721593 ccm4LCJ
FORD Taunus (GBTK) 160008.1970881593 ccm4LE
FORD Taunus (GBTK) 200008.1973981993 ccm4NEG
FORD Taunus (GBTK) 2000 V608.1970901998 ccm6NY
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.305.1975551297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 (CBTS)09.1976541297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.605.1975681593 ccm4LAD
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.605.1975721593 ccm4LCJ
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.608.1976881593 ccm4LE
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.012.1975871994 ccm4OHC LC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.008.1976951993 ccm4OHC TL 20 H
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.305.19751072294 ccm6YYF
FORD TAUNUS 12M (12G) 1.308.1966501298 ccm4KL 13 L
FORD Taunus 17M Coupe (33F) 2.012.1967901998 ccm6NY
FORD Taunus 17M Sedan (31F) 2.012.1967901998 ccm6NY
FORD Taunus 17M Sedan (32F) 2.012.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 2.001.1968901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M (41F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M (42F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M Turnier (46F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (51F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (52F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL Coupe (53F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD Taunus Coupe (GBCK) 160008.1970881593 ccm4LE
FORD Taunus Coupe (GBCK) 200008.1973981993 ccm4NEE
FORD Taunus Coupe (GBCK) 2000 V608.1970901998 ccm6NY
FORD Taunus Turnier (GBNK) 160001.1974681593 ccm4LAD
FORD Taunus Turnier (GBNK) 160008.1970721593 ccm4LCJ
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.312.1975541297 ccm4JAC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.305.1975581297 ccm4JAC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.605.1975681593 ccm4LAD
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.605.1975721593 ccm4LCJ
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.609.1976901593 ccm4LE
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.012.1975871994 ccm4OHC LC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.008.1976951993 ccm4OHC TL 20 H
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.305.19751072294 ccm6YYF
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 1.607.1979691593 ccm4LAR
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 1.607.1979731593 ccm4LCJ
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.007.19791001993 ccm4NER
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
FORD TRANSIT MK-5 Bussi (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS)09.19951141998 ccm4NSG
FORD TRANSIT MK-5 Bussi (E_ _) 2.0 CNG06.19941141998 ccm4NSH
FORD TRANSIT Bussi (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_)08.20001462295 ccm4E5FC
FORD TRANSIT Bussi (T_ _) 2.010.1985821993 ccm4N6TS
FORD TRANSIT Bussi (T_ _) 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES)11.1985781994 ccm4NAT
FORD TRANSIT Bussi (T_ _) 2.0 Cat (TBS, TCL, TCS)12.1985781993 ccm4N6T
FORD TRANSIT Bussi (V_ _) 1.6 (VAS, VLS, VZS)12.1977651593 ccm44RB
FORD TRANSIT Bussi (V_ _) 2.0 (VAS, VBLVIL, VLS, VUL, VZS)12.1977591993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bussi (V_ _) 2.0 (VAS, VIL, VLS, VUL, VZS)11.1977781993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bussi (V_ _) 2.0 (VAS, VLS, VZS)11.1977751993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bussi MK-4 (E_ _) 2.009.1991901993 ccm4NBA
FORD TRANSIT Bussi MK-4 (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS)09.1991981994 ccm4NCA
FORD TRANSIT Lava / alusta (FM_ _, FN_ _) 2.303.20011432295 ccm4E5FC
FORD TRANSIT Lava / alusta (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)04.20011462295 ccm4E5FC
FORD TRANSIT Lava / alusta (T_ _) 2.010.1985821993 ccm4N6TS
FORD TRANSIT Lava / alusta (T_ _) 2.0 (TTE, TTL, TTS)01.1986781994 ccm4NAT
FORD TRANSIT Lava / alusta (T_ _) 2.0 Cat (TUL)11.1985781993 ccm4N6T
FORD TRANSIT Lava / alusta (V_ _) 1.6 (VCS, VDS)11.1977651593 ccm4B
FORD TRANSIT Lava / alusta (V_ _) 2.0 (VGL, VSL, VTL)11.1977591993 ccm44RC
FORD TRANSIT Lava / alusta (V_ _) 2.0 (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS)11.1977781993 ccm44RC
FORD TRANSIT MK-4 Lava / alusta (E_ _) 2.004.1991901993 ccm4NBA
FORD TRANSIT MK-4 Lava / alusta (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)09.1991981994 ccm4NCA
FORD TRANSIT MK-4 Umpikori (E_ _) 2.009.1991901993 ccm4NBA
FORD TRANSIT MK-4 Umpikori (E_ _) 2.0 i (EAL, EAS)09.1991981994 ccm4NCA
FORD TRANSIT MK-5 Umpikori (E_ _) 2.0 (EAL, EAS)06.19941141998 ccm4NSG
FORD Transit Mk4 Flatbed Kuorma-auto/Alusta (VE83) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)08.19941141998 ccm4NSG
FORD TRANSIT TOURNEO 2.011.19941141998 ccm4NSG
FORD TRANSIT Umpikori (FA_ _) 2.303.20011432295 ccm4E5FC
FORD TRANSIT Umpikori (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_)04.20011462295 ccm4E5FC
FORD TRANSIT Umpikori (T_ _) 2.0 (TAL, TAS, TGL, TWS)09.1985781994 ccm4NAT
FORD TRANSIT Umpikori (V_ _) 1.6 (WS)11.1977651593 ccm44RB
FORD TRANSIT Umpikori (V_ _) 2.0 (VHL, VVS)11.1977781993 ccm44RC
FORD TRANSIT Umpikori (V_ _) 2.0 (VVL)11.1977751993 ccm44RC
FORD TRANSIT Umpikori (V_ _) 2.0 (VVS)11.1977591993 ccm44RC
Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös:
Tuotteen arvosana

GOETZE Tiiviste, öljynlaskutulppa



Arvostele tuote

GOETZE Tiiviste, öljynlaskutulppa.

info

Ilmainen toimitus

jokaiselle tilaukselle, jonka loppusumma ylittää 160 €
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa (33-110870-00 ) toimituksilla POSTNORD
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ( 33-110870-00) toimituksilla GLS
  • 33-110870-00 Tiiviste, öljynlaskutulppa () toimituksilla DHL
:

Turvallinen yhteys

Maksutavat
  • 33-110870-00 Tiiviste, öljynlaskutulppa ostaa PayPal maksutavat
  • Trustly
  • Hypovereins Bank
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa GOETZE 33-110870-00 ostaa Klarna maksutavat
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ( 33-110870-00) GOETZE ostaa VISA maksutavat
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ( 33-110870-00) ostaa MasterCard maksutavat
MA - PE
9.00 - 00.00

Asiakaspalvelunumero

+358 8 415 415 25

Osoite

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksa
Näytä kartta