Valitse auto
Hae rekisterinumerolla
Varaosaluettelo

FA1 Tiiviste, öljynlaskutulppa Sisäläpimitta: 14mm, Kupari

Arvioita (0)
Tiiviste, öljynlaskutulppa 259.150-U-5 (Materiaali: Kupari | Määrä: 5) ostaa halvalla thumb?id=8248590&lng=fi&ccf=94077797

2,09

sis. Alv 24%, Toimitus
Tällä hetkellä loppu varastosta
  • Tuotekoodi: 259.150-U-5
  • Valmistajat: FA1
  • Tyyppi:
- +
Tämä tuote on loppu varastosta. Valitse ystävällisesti toinen tuote.
Tuote lisättiin ostoskoriin
FA1 Tiiviste, öljynlaskutulppa
Tiiviste, öljynlaskutulppa tiedot
  • Materiaali:   Kupari 
  • Sisäläpimitta [mm]:   14 
  • Paksuus [mm]:   1,5 
  • Muoto:   A-muoto 
  • Läpimitta [mm]:   20 
  • Määrä:  
  • Tila: Täysin
OEM-viitenumero(t):
Valmistaja OE-koodit
ALFA ROMEO 234032235
BMW 07119963226
DAF 0244680
DEUTZ 01118693
DEUTZ 01301223
FIAT 10280060
FORD 0209725
FORD 0220025
FORD 1005306
FORD 95VW6734AA
HANOMAG 0996731012
HANOMAG N007603014106
KHD 01118693
KHD 01301223
MAN 06561900706
MAN 6561900706
MAZDA 995641400
MERCEDES-BENZ 007603014106
OPEL 11023582
OPEL 2091046
PEUGEOT 117005
RENAULT 0003008058
RENAULT 0870073700
RENAULT 5000254857
RENAULT 7703062043
SAAB 7522709
SAAB 8728051
SCANIA 192633
SCANIA 303098
VAG N0138492
VAG N138492
VOLVO 9690116
Muita sopivia tuotteita annetulle OEM-koodit
GOETZE
33-110870-00
ELRING
243.205
ELRING
115.100
AJUSA
15037900
AJUSA
15038900
BOSCH
2 916 710 610
BOSCH
2 916 710 609
FEBI BILSTEIN
07215
CORTECO
12015256B
SWAG
99 90 7215
TOPRAN
104 474
VAICO
V10-2265
AJUSA
21012700
AJUSA
22007000
DT
9.01028
GATES
GAT4394
REINZ
41-70089-00
FA1
232.150.100
FA1
259.150.100
BLUE PRINT
ADA100105
FA1
232.150-U-50
FA1
257.828.011
FA1
259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.67.001
PAYEN
KG664
BLUE PRINT
ADV180102
BLUE PRINT
ADV180104
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.67.048
VAICO
V10-3327
VAICO
V53-0068
JP GROUP
8113850100
FA1
259.150-U-5
FA1
232.150-U-5
FA1
232.150-U-25
AUTOMEGA
190021210
KS TOOLS
430.2505
VAICO
V30-1007
FA1
259.150.010
ACKOJA
A53-0068
100200508090A4A6111-sarja123-sarjaQUATTROBLITZ300GRAND VOYAGERPT CRUISERVOYAGER LANOSMUSSONEXIACARAVANNITROGALAXY CIVICCAMPOTROOPERCHEROKEE 190A-sarjaB-sarjaC-sarjaCLCCLK CLS E-sarjaG-sarjaGLGLKM-sarjaR-sarjaS-sarjaSedanSLSLK SPRINTER T1 BussiV-sarjaVANEO VIANO VITO 124-sarjaADMIRALANTARA ASCONAASTRACALIBRA A COMBOCOMMODORE CORSAFRONTERAKADETTMANTA MONZAOLYMPIAOMEGAGT REKORD SENATORTIGRAVECTRAZAFIRA900 9000ALHAMBRA AROSACORDOBA IBIZA INCATERRATOLEDOFABIA FAVORIT FELICIA RAPID CALIBRACARLTONCAVALIERCHEVETTEMONTEREYNOVASINTRACADDYCORRADODERBYFOXGOLFJETTALTLUPOPASSATPOLOSANTANASCIROCCOSHARANTRANSPORTERVENTO
Seuraaviin automalleihin sopivat Tiiviste, öljynlaskutulppa
Valmistaja\TyyppivalmistusvuosiHVSylinteritilavuusSyl.Moottorin koodi
AUDI 100 (43, C2) 1.908.19801001921 ccm5WH
AUDI 100 (43, C2) 2.0 D08.1978701986 ccm5CN
AUDI 100 (43, C2) 2.110.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 (43, C2) 2.103.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 D08.1978701986 ccm5CN
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.902.19831001921 ccm5WH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.009.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 D03.1983701986 ccm5CN
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E01.19851151994 ccm5KP
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E Cat01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD03.1983871986 ccm5DE
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD03.19881001986 ccm5NC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5PX
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.303.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.308.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.4 D08.1989822370 ccm53D
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.5 TDI01.19901202461 ccm51T
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911001984 ccm4AAE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E 16V07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E 16V quattro07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E09.19911332309 ccm5AAR
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E quattro09.19911342309 ccm5AAR
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.4 D12.1990822370 ccm5AAS
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI12.19901152461 ccm5ABP
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.908.19821001921 ccm5WH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19841151994 ccm5KP
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.0 Cat01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.0 D08.1982701986 ccm5CN
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo08.1982871986 ccm5DE
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo03.19881001986 ccm5NC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19821072144 ccm5WU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19821302144 ccm5KF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 Cat06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5PX
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 E Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E10.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.4 D08.1989822370 ccm53D
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.5 TDI01.19901202461 ccm51T
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.012.19901001984 ccm4AAE
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E12.19901151984 ccm4ABK
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E 16V01.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E 16V quattro07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.3 E12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.3 E quattro12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.4 D12.1990822370 ccm5AAS
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI12.19901152461 ccm5ABP
MERCEDES-BENZ 100 Bussi (631) D12.1990562399 ccm4OM 616
MERCEDES-BENZ 100 Bussi (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Bussi (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)12.1990752399 ccm4OM 616
MERCEDES-BENZ 100 Lava / alusta (631) D (631.340)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Lava / alusta (631) D (631.340)12.1990752399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Umpikori (631) D (631.332, 631.342)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Umpikori (631) D (631.332, 631.342)12.1990752399 ccm4OM 616.963
SKODA 100 Sedan 1.001.197039981 ccm4OHV
AUDI 200 (43) 2.1 5E10.19791362144 ccm5WC
AUDI 200 (43) 2.1 5T10.19791702144 ccm5WJ
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro09.19831822144 ccm5KG
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo08.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro09.19831652226 ccm5MC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.311.19861362309 ccm5NF
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.1 5E08.19831362144 ccm5KH
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.1 Turbo08.19831822144 ccm5KG
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro08.19831822144 ccm5KG
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo08.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo02.19881902226 ccm52B
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro01.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.311.19861362309 ccm5NF
AUDI 50 (86) 1.108.1974501093 ccm4HB
AUDI 50 (86) 1.108.1974601093 ccm4HC
AUDI 50 (86) 1.308.1977601272 ccm4HH
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972551297 ccm4ZA
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972601297 ccm4ZF
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972751471 ccm4ZB
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972851471 ccm4ZC
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975751588 ccm4YN
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978551272 ccm4FY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601272 ccm4FZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978701588 ccm4YY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.602.1986731595 ccm4SA
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751588 ccm4WY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 GLE08.19781101588 ccm4YZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 TD08.1981701588 ccm4CY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.802.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.801.1983901781 ccm4DS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.808.1983931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1984901781 ccm4JV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1985931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE08.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE10.19841121781 ccm4MU
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)03.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)08.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.9 CD-5S09.19811151921 ccm5WN
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.010.19831151994 ccm5HP
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.0 quattro (85Q)10.19831151994 ccm5JS
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.210.19801152144 ccm5WE
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro08.19821312144 ccm5KL
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.408.1986651400 ccm4SE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.1987701595 ccm4PP
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.609.1986751595 ccm4RN
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.19901021595 ccm4ABB
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 D02.1987541588 ccm4JK
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD09.1986801588 ccm4RA
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.810.1986751781 ccm4RU
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.809.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E06.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E quattro09.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro09.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S08.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.1986901781 ccm4JV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986901781 ccm4NE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.9 D08.1989681896 ccm41Y
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.010.19901121984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V quattro03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro08.19881121984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 quattro10.19871332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.9 TD09.1991751896 ccm4AAZ
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.9 TDI07.1992901896 ccm41Z
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.1992901984 ccm4ABT
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.19921151984 ccm4ABK
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V02.19931401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V quattro12.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 quattro11.19931071984 ccm4ADW
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E07.19921332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.609.1991711595 ccm4ABM
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.9 TD09.1991751896 ccm4AAZ
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.9 TDI09.1991901896 ccm41Z
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.009.1991901984 ccm4ABT
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E 16V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E 16V quattro04.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E quattro09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 90 (81, 85, B2) 1.6 TD10.1985701588 ccm4CY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.010.19841151994 ccm5HP
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.0 quattro08.19841161994 ccm5JS
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.201.19851152226 ccm5KX
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.210.19841362226 ccm5HY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro11.19841362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD04.1987801588 ccm4RA
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.007.19881151994 ccm5PS
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E quattro04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871362309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871362309 ccm5NG
AUDI SUPER 90 1.809.1966901770 ccm421
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 DUO03.1998901896 ccm4AHU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI03.1996751896 ccm4AFF
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.1996901896 ccm4AHU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI12.1995751896 ccm4AFF
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI01.1995901896 ccm4AHU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI10.19951101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941001984 ccm4AAE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI01.19951142461 ccm5AAT
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI quattro07.19951402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941011984 ccm4AAE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI01.19951142461 ccm5AAT
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI quattro10.19951402461 ccm5AEL
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 16V06.19951401984 ccm4ACE
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 E01.19931151984 ccm4ABK
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.3 E05.19911332309 ccm5NG
MERCEDES-BENZ W124 Cabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061)04.19922202960 ccm6M 104.980
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT04.1986881781 ccm4SF
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT09.1982901781 ccm4DS
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT01.1985931781 ccm4JN
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861071781 ccm4PV
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT quattro12.19841121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (81, 85) 1.908.19801151921 ccm5WN
AUDI COUPE (81, 85) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI COUPE (81, 85) 2.009.19831151994 ccm5HP
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT01.19811072144 ccm5WE
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT09.19821312144 ccm5KE
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT07.19811152226 ccm5KX
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT09.19841362226 ccm5HY
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro10.19841362226 ccm5KV
AUDI COUPE (81, 85) 2.301.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (81, 85) 2.3 quattro01.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 1.808.19891121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (89, 8B) 2.003.19901121984 ccm43A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891131984 ccm43A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891151984 ccm4AAD
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V01.19921371984 ccm46A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI COUPE (89, 8B) 2.2 quattro11.19881362226 ccm5KV
AUDI COUPE (89, 8B) 2.303.19901332309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.310.19881362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro05.19901342309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro11.19881362309 ccm5NG
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 220 CE (124.042)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE (124.043)03.19871322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE (124.043)03.19871362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE Cat (124.043)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE03.19871882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE (124.050)03.19871802960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE-24 (124.051)09.19892202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 320 CE (124.052)10.19922203199 ccm6M 104.992
AUDI QUATTRO (85) 2.1 20V Turbo05.19843062144 ccm5KW
AUDI QUATTRO (85) 2.1 Turbo07.19802002144 ccm5WR
AUDI QUATTRO (85) 2.2 quattro12.19841212226 ccm5JT
AUDI QUATTRO (85) 2.2 quattro12.19841362226 ccm5HY
AUDI QUATTRO (85) 2.2 Turbo08.19872002226 ccm5MB
BEDFORD BLITZ (CF97) 2.002.1985761979 ccm420 N
CHRYSLER 300 C Sedan (LX, LE) 3.0 CRD09.20052182987 ccm6EXL
CHRYSLER 300 C Touring (LX, LE) 3.0 CRD09.20052182987 ccm6EXL
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 2.8 CRD10.2007163 ccm
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD03.20021212148 ccm4EDJ
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD08.20051502148 ccm4EDJ
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.5 TDiC AWD10.19951162499 ccm4ENC
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD08.20051202499 ccm4EDK
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD02.20001412499 ccm4ENJ
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.8 CRD06.20041502776 ccm4ENR
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4L13(82CUL4)
DAEWOO LANOS Sedan (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4A13SMS
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.301.19991402295 ccm4M 111.970
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.310.19961402295 ccm4M 111.970
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA Sedan (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA Sedan (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA Sedan (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DODGE CARAVAN 2.5 TD01.19951162499 ccm4ENC
DODGE Nitro SUV 2.8 CRD06.20071772777 ccm4ENS
DODGE Nitro SUV 2.8 CRD 4WD06.20071772777 ccm4ENS
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI03.1995901896 ccm41Z
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x404.19961742792 ccm6AMY
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.7 CTDi01.20021001686 ccm44EE-2
ISUZU CAMPO (KB) 2.2 D (KBD27)04.1986532238 ccm4C223
ISUZU CAMPO (KB) 2.2 D (KBD27)01.1983612238 ccm4C223
ISUZU CAMPO (KB) 2.2 D 4WD (KBD42, KBD47)01.1983532238 ccm4C223
ISUZU TROOPER (UBS) 2.2 D 4WD05.1984532238 ccm4C223
ISUZU TROOPER Maasturi, avo (UBS) 2.2 D 4x405.1984532238 ccm4C223
JEEP CHEROKEE (KJ) 2.8 CRD 4x411.20041632777 ccm4ENR
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)01.19861021996 ccm4M 102.924
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)08.19831051996 ccm4M 102.924
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126)04.1985902497 ccm5OM 602.911
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126)08.1989942497 ccm5OM 602.911
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 1.8 (201.018)04.19901091797 ccm4M 102.910
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.001.19851181996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)02.19851131996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)02.19851161996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)10.19821221996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.309.19861322299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028)10.19861362299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-1609.19851702299 ccm4M 102.983
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-1609.19851772299 ccm4M 102.983
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 (201.034)04.19841852299 ccm4M 102.983
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-1603.19891942498 ccm4M 102.991
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-1609.19882042498 ccm4M 102.990
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.609.19861662597 ccm6M 103.942
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 (201.029)09.19861602597 ccm6M 103.942
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E Evolution II 2.505.19902352498 ccm4M 102.992
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128)02.19881222497 ccm5OM 602.961
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128)02.19881262497 ccm5OM 602.961
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 140 (168.031, 168.131)07.1997821397 ccm4M 166.940
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 140 (168.031, 168.131)01.2001821598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 160 (168.033, 168.133)07.19971021598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 160 CDI (168.006)02.2001751689 ccm4OM 668.940
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 160 CDI (168.007)07.1998601689 ccm4OM 668.941
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 170 CDI (168.008)07.1998901689 ccm4OM 668.940
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109)02.2001951689 ccm4OM 668.942
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 190 (168.032, 168.132)03.19991251898 ccm4M 166.990
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 210 (168.035, 168.135)12.20011402084 ccm4M 166.995
MERCEDES-BENZ A-sarja (W169) A 150 (169.031, 169.331)09.2004951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ A-sarja (W169) A 160 (169.031, 169.331)04.2009951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ A-sarja (W169) A 160 CDI (169.006, 169.306)09.2004821991 ccm4OM 640.942
MERCEDES-BENZ A-sarja (W169) A 170 (169.032, 169.332)09.20041161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ A-sarja (W169) A 180 (169.032, 169.332)04.20091161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ A-sarja (W169) A 180 CDI (169.007, 169.307)09.20041091991 ccm4OM 640.940
MERCEDES-BENZ A-sarja (W169) A 200 (169.033, 169.333)09.20041362034 ccm4M 266.960
MERCEDES-BENZ A-sarja (W169) A 200 CDI (169.008, 169.308)09.20041401991 ccm4OM 640.941
MERCEDES-BENZ A-sarja (W169) A 200 TURBO (169.034, 169.334)09.20051932034 ccm4M 266.980
MERCEDES-BENZ A-sarja (W176) A 200 CDI / d (176.008)02.20141362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ B-sarja (W245) B 150 (245.231)03.2005951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ B-sarja (W245) B 160 (245.231)04.2009951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ B-sarja (W245) B 170 (245.232)03.20051161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ B-sarja (W245) B 170 NGT (245.233)04.20081162034 ccm4M 266.960
MERCEDES-BENZ B-sarja (W245) B 180 (245.232)04.20091161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ B-sarja (W245) B 180 CDI (245.207)03.20051091991 ccm4OM 640.940
MERCEDES-BENZ B-sarja (W245) B 180 NGT (245.233)04.20081162034 ccm4M 266.960
MERCEDES-BENZ B-sarja (W245) B 200 (245.233)03.20051362034 ccm4M 266.960
MERCEDES-BENZ B-sarja (W245) B 200 CDI (245.208)03.20051401991 ccm4OM 640.941
MERCEDES-BENZ B-sarja (W245) B 200 TURBO (245.234)03.20051932034 ccm4M 266.980
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 180 (202.018)11.19941211799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 CDI (202.134)03.19981022151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 D (202.120)03.1993751997 ccm4OM 601.913
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 D (202.122)10.1996881997 ccm4OM 604.915
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 Kompressor (202.025)10.19951801998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 Kompressor (202.025)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 220 (202.022)03.19931502199 ccm4M 111.961
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 220 CDI (202.133)09.19971252151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 220 D (202.021)07.1996752155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 220 D (202.121)08.1993952155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 230 (202.023)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 230 Kompressor (202.024)10.19951932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 240 (202.026)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 250 D (202.125)05.19931132497 ccm5OM 605.910
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 250 Turbo-D (202.128)10.19951502497 ccm5OM 605.960
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 280 (202.028)05.19931932799 ccm6M 104.941
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 280 (202.029)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 36 AMG (202.028)05.19942803606 ccm6M 104.941 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 43 AMG (202.033)08.19973064266 ccm8M 113.944
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 180 (203.035)10.20001291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 180 Kompressor (203.046)05.20021431796 ccm4M 271.946
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 200 CDI (203.004)09.20001162148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 200 CGI Kompressor (203.043)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 200 Kompressor (203.042)05.20021631796 ccm4M 271.940
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 200 Kompressor (203.045)05.20001631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 220 CDI (203.006)05.20001432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 230 (203.052)01.20052042496 ccm6M 272.920
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 230 Kompressor (203.040)02.20041921796 ccm4M 271.948
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 240 (203.061)05.20001702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 240 4-matic (203.081)07.20021702597 ccm6M 112.916
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 270 CDI (203.016)12.20001702685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 280 (203.054)01.20052312996 ccm6M 272.940
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 280 4-matic (203.092)01.20052312996 ccm6M 272.941
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 30 CDI AMG (203.018)01.20032312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 32 AMG Kompressor (203.065)02.20013543199 ccm6M 112.961
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 320 (203.064)05.20002183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 320 4-matic (203.084)07.20022183199 ccm6M 112.953
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 350 (203.056)01.20052723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 350 4-matic (203.087)01.20052723498 ccm6M 272.970
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 55 AMG (203.076)02.20043675439 ccm8M 113.988
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W204) C 180 Kompressor (204.046)01.20071561796 ccm4M 271.952
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W204) C 200 CDI (204.007, 204.006)01.20071362148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W204) C 200 Kompressor (204.041)01.20071841796 ccm4M 271.950
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W204) C 220 CDI (204.008)01.20071702148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W204) C 230 (204.052)01.20072042496 ccm6M 272.921
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W204) C 280 (204.054)01.20072312996 ccm6M 272.947
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W204) C 280 4-matic (204.081)07.20072312996 ccm6M 272.948
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W204) C 300 (204.054)07.20092312996 ccm6M 272.947
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W204) C 300 4-matic (204.081)07.20072312996 ccm6M 272.948
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W204) C 320 CDI 4-matic (204.089)07.20072242987 ccm6OM 642.961
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W205) C 180 (205.040)03.20141561595 ccm4M 274.910
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 160 Kompressor (203.730)05.20021221796 ccm4M 271.921
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 180 (203.735)03.20011291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 180 Kompressor (203.746)05.20021431796 ccm4M 271.946
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 200 CGI Kompressor (203.743)03.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 200 Kompressor (203.742)05.20021631796 ccm4M 271.940
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 200 Kompressor (203.745)03.20011631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 220 CDI (203.706)03.20011432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 230 (203.752)01.20052042496 ccm6M 272.920
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 230 Kompressor (203.740)05.20021921796 ccm4M 271.948
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 230 Kompressor (203.747)03.20011972295 ccm4M 111.981
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 30 CDI AMG (203.718)09.20022312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 32 AMG Kompressor (203.765)05.20023543199 ccm6M 112.961
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 320 (203.764)09.20022183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 350 (203.756)01.20052723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 180 T (202.081)09.20001291998 ccm4M 111.952
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 200 T CDI (202.194)03.19981022151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 200 T D (202.180)10.1996881997 ccm4OM 604.915
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.082)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.087)09.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 220 T CDI (202.193)09.19971252151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 220 T D (202.182)06.1996752155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 220 T D (202.182)06.1996952155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 230 T (202.083)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 230 T Kompressor (202.085)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 240 T (202.086)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 240 T (202.088)09.20001702597 ccm6M 112.915
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 250 T Turbo-D (202.188)06.19961502497 ccm5OM 605.960
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 280 T (202.089)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 43 AMG (202.093)08.19973064266 ccm8M 113.944
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 180 (203.235)03.20011291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 180 Kompressor (203.246)05.20021431796 ccm4M 271.946
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 200 CDI (203.204)03.20011162148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 200 CGI Kompressor (203.243)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 200 Kompressor (203.242)05.20021631796 ccm4M 271.940
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 200 Kompressor (203.245)03.20011631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 220 CDI (203.206)03.20011432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 230 (203.252)01.20052042496 ccm6M 272.920
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 230 Kompressor (203.240)02.20041921796 ccm4M 271.948
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 240 (203.261)03.20011702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 240 4-matic (203.281)07.20021702597 ccm6M 112.916
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 270 CDI (203.216)03.20011702685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 280 (203.254)01.20052312996 ccm6M 272.940
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 280 4-matic (203.292)01.20052312996 ccm6M 272.941
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 30 CDI AMG (203.218)01.20032312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 32 AMG Kompressor (203.265)03.20013543199 ccm6M 112.961
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 320 (203.264)03.20012183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 320 4-matic (203.284)07.20022183199 ccm6M 112.953
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 350 (203.256)01.20052723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 350 4-matic (203.287)01.20052723498 ccm6M 272.970
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 55 AMG (203.276)02.20043675439 ccm8M 113.988
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S204) C 180 (204.231)02.20121561595 ccm4M 274.910
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S204) C 180 Kompressor (204.246)08.20071561796 ccm4M 271.952
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S204) C 200 CDI (204.207)08.20071362148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S204) C 200 Kompressor (204.241)08.20071841796 ccm4M 271.950
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S204) C 220 CDI (204.208)08.20071702148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S204) C 230 (204.252)08.20072042496 ccm6M 272.921
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S204) C 280 (204.254)08.20072312996 ccm6M 272.947
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S204) C 320 CDI 4-matic (204.289)08.20072242987 ccm6OM 642.961
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 180 Kompressor (203.746)05.20081431796 ccm4M 271.946
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 200 Kompressor (203.741)05.20081841796 ccm4M 271.957
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 230 (203.752)05.20082042496 ccm6M 272.920
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 350 (203.756)05.20082723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335)06.19971361998 ccm4M 111.945
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.344)06.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345)06.19971921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.348)06.20001972295 ccm4M 111.982
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365)06.19972183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 430 (208.370)07.19982794266 ccm8M 113.943
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 55 AMG (208.374)08.19993475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 200 CGI (209.343)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 200 Kompressor (209.341)10.20061841796 ccm4M 271.955
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 200 Kompressor (209.342)09.20021631796 ccm4M 271.940
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 240 (209.361)06.20021702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 270 CDI (209.316)10.20021702685 ccm5OM 612.967
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 280 (209.354)01.20052312996 ccm6M 272.940
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 320 (209.365)06.20022183199 ccm6M 112.955
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 350 (209.356)01.20052723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 500 (209.372)06.20063885461 ccm8M 273.965
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 500 (209.375)06.20023064966 ccm8M 113.968
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 55 AMG (209.376)09.20023675439 ccm8M 113.987
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 200 (208.435)03.19981361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 200 Kompressor (208.444)06.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 200 Kompressor (208.445)03.19981921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 230 Kompressor (208.447)03.19981932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 230 Kompressor (208.448)06.20001972295 ccm4M 111.982
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 320 (208.465)03.19982183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 430 (208.470)09.19982794266 ccm8M 113.943
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 55 AMG (208.474)01.20003475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 200 CGI (209.443, 209.343)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 200 Kompressor (209.441)10.20061841796 ccm4M 271.955
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 200 Kompressor (209.442)02.20031631796 ccm4M 271.940
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 240 (209.461)02.20031702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 280 (209.454)01.20052312996 ccm6M 272.940
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 320 (209.465)02.20032183199 ccm6M 112.955
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 350 (209.456)01.20052723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 500 (209.472)06.20063885461 ccm8M 273.967
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 500 (209.475)02.20033064966 ccm8M 113.968
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 55 AMG (209.476)02.20033675439 ccm8M 113.987
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 280 (219.354)07.20082312996 ccm6M 272.943
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 300 (219.354)04.20092312996 ccm6M 272.943
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 (219.356)10.20042723498 ccm6M 272.964
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 (219.357)04.20062923498 ccm6M 272.985
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 CGI (219.357)04.20092923498 ccm6M 272.985
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 500 (219.372)04.20063885461 ccm8M 273.960
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 500 (219.375)10.20043064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ E-sarja Cabriolet (A124) E 200 (124.060)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E-sarja Cabriolet (A124) E 220 (124.062)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E-sarja Cabriolet (A124) E 320 (124.066)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E-sarja Cabriolet (A124) E 36 AMG (124.066)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E-sarja Coupe (C124) E 200 (124.040)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E-sarja Coupe (C124) E 220 (124.042)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E-sarja Coupe (C124) E 320 (124.052)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E-sarja Coupe (C124) E 36 AMG (124.052)06.19932653606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E-sarja Coupe (C124) E 36 AMG (124.052)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 200 (124.019)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 200 D (124.120)06.1993751997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 220 (124.022)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 250 D (124.126, 124.129)07.19931132497 ccm5OM 605.911
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 250 Turbo-D (124.128)06.19931262497 ccm5OM 602.962
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 280 (124.028)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 280 (124.029)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 300 D (124.131)07.19931362996 ccm6OM 606.910
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 300 Turbo-D (124.133)06.19931472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 320 (124.032)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 (210.035)06.19951361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 CDI (210.007)06.19981022148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 CDI (210.007)07.19991162148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 D (210.003)01.1996881997 ccm4OM 604.917
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 Kompressor (210.045)06.19971861998 ccm4M 111.947
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 Kompressor (210.048)08.20001631998 ccm4M 111.957
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 220 CDI (210.006)06.19981252148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 220 CDI (210.006)07.19991432148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 220 D05.1996752155 ccm4OM 604.912
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 220 D (210.004)06.1995952155 ccm4OM 604.912
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 230 (210.037)06.19951502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 240 (210.061)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 240 (210.062)08.20001702597 ccm6M 112.914
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 250 D (210.010)06.19951132497 ccm5OM 605.912
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 250 Turbo-D (210.015)06.19971502497 ccm5OM 605.962
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 270 CDI (210.016)07.19991702685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 280 (210.053)01.19961932799 ccm6M 104.945
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 280 (210.063)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 280 4-matic (210.081)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 290 Turbo-D (210.017)03.19961292874 ccm5OM 602.982
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 300 D (210.020)06.19951362996 ccm6OM 606.912
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 300 Turbo-D (210.025)12.19961772996 ccm6OM 606.962
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 320 (210.055)06.19952203199 ccm6M 104.995
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 320 (210.065)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 320 4-matic (210.082)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 320 CDI (210.026)07.19991973226 ccm6OM 613.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 430 (210.070)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 430 4-matic (210.083)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 55 AMG (210.074)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 55 AMG 4-matic (210.074)03.20013545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 200 CDI (211.007)04.20061362148 ccm4OM 646.820
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 200 Kompressor (211.042)11.20021631796 ccm4M 271.941
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 200 NGT (211.041)03.20041631796 ccm4M 271.941
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 220 CDI (211.008)04.20061702148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 240 (211.061)03.20021772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 240 4-matic (211.080)03.20031772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 270 CDI (211.016)03.20021772685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 280 (211.054)03.20052312996 ccm6M 272.943
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 280 4-matic (211.092)01.20062312996 ccm6M 272.944
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 280 CDI (211.023)05.20041773222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 280 CDI 4-matic (211.084)03.20051902987 ccm6OM 642.921
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 320 (211.065)03.20022243199 ccm6M 112.949
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 320 4-matic (211.082)03.20032243199 ccm6M 112.954
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 320 CDI (211.026)11.20022043222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 350 (211.056)03.20052723498 ccm6M 272.964
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 350 4-matic (211.087)03.20052723498 ccm6M 272.972
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 350 CGI (211.057)09.20072923498 ccm6M 272.985
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 400 CDI (211.028)02.20032603996 ccm8OM 628.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 420 CDI (211.029)01.20063143996 ccm8OM 629.910
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 500 (211.070)03.20023064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 500 (211.072)04.20063885461 ccm8M 273.960
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 500 4-matic (211.083)10.20033064966 ccm8M 113.969
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 500 4-matic (211.090)04.20063885461 ccm8M 273.962
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 200 T (124.079)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 220 T (124.082)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 250 TD (124.186)06.19931132497 ccm5OM 605.911
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 250 Turbo D06.19931262497 ccm5OM 602.962
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 300 T Turbo-D (124.193)06.19931472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 300 TD (124.191)06.19931362996 ccm6OM 606.910
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 300 TE-24 AMG (124.091)06.19932202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 320 T (124.092)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 36 T AMG (124.092)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 200 T (210.235)06.19961361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 200 T Kompressor (210.245)06.19971861998 ccm4M 111.947
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 200 T Kompressor (210.248)08.20001631998 ccm4M 111.957
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 220 T CDI (210.206)06.19981252148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 220 T CDI (210.206)07.19991432148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 230 T (210.237)06.19961502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 240 T (210.261)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 240 T (210.262)08.20001702597 ccm6M 112.914
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 250 T D (210.210)06.19961132497 ccm5OM 605.912
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 250 T Turbo-D (210.215)06.19971502497 ccm5OM 605.962
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 270 T CDI (210.216)07.19991702685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 280 T (210.263)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 280 T 4-matic (210.281)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 290 T Turbo-D (210.217)06.19961292874 ccm5OM 602.982
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 300 T Turbo-D (210.225)12.19961772996 ccm6OM 606.962
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 320 T (210.265)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 320 T 4-matic (210.282)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 320 T CDI (210.226)07.19991973226 ccm6OM 613.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 430 T (210.270)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 430 T 4-matic (210.283)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 55 T AMG (210.274)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 55 T AMG 4-matic (210.274)03.20013545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) 350 CGI (211.257)05.20062923498 ccm6M 272.985
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 200 CDI (211.207)04.20061362148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 200 T Kompressor (211.242)03.20031631796 ccm4M 271.941
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 220 T CDI (211.208)04.20061702148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 240 T (211.261)03.20031772597 ccm6M 112.913
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 240 T 4-matic (211.280)07.20031772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 270 T CDI (211.216)03.20031772685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 280 T (211.254)03.20052312996 ccm6M 272.943
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 280 T 4-matic (211.292)03.20052312996 ccm6M 272.944
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 280 T CDI (211.223)05.20041773222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 280 T CDI 4-matic (211.284)03.20051902987 ccm6OM 642.921
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 320 T (211.265)03.20032243199 ccm6M 112.949
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 320 T 4-matic (211.282)07.20032243199 ccm6M 112.954
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 320 T CDI (211.226)03.20032043222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 350 T (211.256)03.20052723498 ccm6M 272.964
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 350 T 4-matic (211.287)03.20052723498 ccm6M 272.972
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 500 T (211.270)10.20033064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 500 T (211.272)04.20063885461 ccm8M 273.960
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 500 T 4-matic (211.283)10.20033064966 ccm8M 113.969
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 500 T 4-matic (211.290)04.20063885461 ccm8M 273.962
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W460) 230 GE (460,2)05.19871222299 ccm4M 102.987
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W460) 250 GD (460,3)10.1987842497 ccm5OM 602.930
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W460) 250 GD (460,3)12.1988922497 ccm5OM 602.930
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W460) 300 GD (460.3)03.19791132996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W461) 230 GE (461)06.19931252299 ccm4M 102.997
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W461) 230 GE (461.238, 461.239)09.19891222299 ccm4M 102.979
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W461) 250 GD (461)02.1990922497 ccm5OM 602.939
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W461) 290 GD/G 290 D (461.337, 461.338)06.1993952874 ccm5OM 602.942
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W461) G 290 TD (461.335, 461.336)07.19971202874 ccm5OM 602.983
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) 250 GD (463.324, 463.325)06.1990942497 ccm5OM 602.931
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) 300 GD (463.327, 463.328)09.19891132996 ccm6OM 603.931
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) 300 GE (463.227, 463.228)09.19891702960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) 300 GE (463.227, 463.228)06.19901742960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) 350 Turbo GD (463.320, 463.321)09.19911363449 ccm6OM 603.972
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 270 CDI (463.322, 463.323)10.20011562685 ccm5OM 612.965
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 300 TD (463.330, 463.331)08.19961772996 ccm6OM 606.964
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 320 (463.230, 463.231)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 320 (463.232, 463.233, 463.244, 463.245)07.19972153199 ccm6M 112.945
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 400 CDI (463.332, 463.333)12.20002503996 ccm8OM 628.962
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 500 (463.247, 463.248, 463.249, 463.240, 463.241)04.19982964966 ccm8M 113.962
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 55 AMG (463.243, 463.246)04.19993545439 ccm8M 113.982
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) 300 GD (463.307)12.19901132996 ccm6OM 603.931
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) 300 GE (463.207)09.19891702960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) 320 GE (463.208)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) 350 G Turbo-D (463.300)09.19911363449 ccm6OM 603.972
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) G 300 TD (463.308)09.19961772996 ccm6OM 606.964
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) G 320 (463.209)11.19972153199 ccm6M 112.945
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) G 400 CDI (463.309)12.20002503996 ccm8OM 628.962
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) G 500 (463)04.19982964966 ccm8M 113.962
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) G 500 (463.202)12.20093885461 ccm8M 273.969
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828)09.20063063996 ccm8OM 629.912
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 450 4-matic (164.871)09.20063404663 ccm8M 273.923
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828)05.20093063996 ccm8OM 629.912
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 500 4-matic (164.886)09.20063885461 ccm8M 273.963
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 280 4-matic (204.981)06.20082312996 ccm6M 272.948
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 300 4-matic (204.981)07.20092312996 ccm6M 272.948
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 230 (163.136)02.19981502295 ccm4M 111.977
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 270 CDI (163.113)12.19991632685 ccm5OM 612.963
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 320 (163.154)02.19982183199 ccm6M 112.942
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 35002.20032353724 ccm6M 112.970
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 350 (163.157)08.20022453724 ccm6M 112.970
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 400 CDI (163.128)09.20012503996 ccm8OM 628.963
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 430 (163.172)02.19982724266 ccm8M 113.942
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 500 (163.175)09.20012924966 ccm8M 113.965
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 55 AMG (163.174)02.20003475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ M-sarja (W164) ML 350 4-matic (164.186)07.20052723498 ccm6M 272.967
MERCEDES-BENZ M-sarja (W164) ML 420 CDI 4-matic (164.128)02.20063063996 ccm8OM 629.912
MERCEDES-BENZ M-sarja (W164) ML 450 CDI 4-matic (164.128)09.20093063996 ccm8OM 629.912
MERCEDES-BENZ M-sarja (W164) ML 500 4-matic (164.172)12.20073885461 ccm8M 273.963
MERCEDES-BENZ M-sarja (W164) ML 500 4-matic (164.175)07.20053064966 ccm8M 113.964
MERCEDES-BENZ M-sarja (W164) ML 63 AMG 4-matic (164.177)01.20065106208 ccm8M 156.980
MERCEDES-BENZ R-sarja (W251, V251) R 280 (251.054, 251.154)01.20072312996 ccm6M 272.945
MERCEDES-BENZ R-sarja (W251, V251) R 300 (251.054, 251.154)07.20092312996 ccm6M 272.945
MERCEDES-BENZ R-sarja (W251, V251) R 350 (251.056, 251.156)01.20072723498 ccm6M 272.967
MERCEDES-BENZ R-sarja (W251, V251) R 350 4-matic (251.065, 251.165)01.20062723498 ccm6M 272.967
MERCEDES-BENZ R-sarja (W251, V251) R 500 4-matic (251.072, 251.172)01.20073885461 ccm8M 273.963
MERCEDES-BENZ R-sarja (W251, V251) R 500 4-matic (251.075, 251.175)01.20063064966 ccm8M 113.971
MERCEDES-BENZ R-sarja (W251, V251) R 63 AMG 4-matic (251.077, 251.177)02.20065106208 ccm8M 156.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 500 (215.375)03.19993064966 ccm8M 113.960
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 55 AMG (215.373)10.19993605439 ccm8M 113.986
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 55 AMG Kompressor (215.374)06.20025005439 ccm8M 113.991
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 600 (215.376)09.20025005513 ccm12M 275.950
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 600 (215.378)03.19993675786 ccm12M 137.970
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 65 AMG (215.379)09.20036125980 ccm12M 275.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C216) CL 500 (216.371)06.20063885461 ccm8M 273.961
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C216) CL 500 4-matic (216.386)02.20083885461 ccm8M 273.968
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C216) CL 600 (216.376)05.20065175513 ccm12M 275.953
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C216) CL 65 AMG (216.379)10.20066125980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W126) 260 SE (126.020)09.19851602597 ccm6M 103.941
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W126) 260 SE (126.020)09.19851662597 ccm6M 103.941
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W126) 300 SE, SEL (126.024, 126.025)01.19861802960 ccm6M 103.981
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W126) 300 SE, SEL (126.024, 126.025)09.19851882960 ccm6M 103.981
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W140) 300 SE 2.8 (140.028)01.19931972799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033)03.19912313199 ccm6M 104.994
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W140) S 280 (140.028)02.19931932799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W140) S 300 Turbo-D (140.135)05.19961772996 ccm6OM 606.961
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W140) S 350 Turbo-D (140.134)01.19931503449 ccm6OM 603.971
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 280 (220.063, 220.163)10.19982042799 ccm6M 112.922
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 320 (220.065, 220.165)10.19982243199 ccm6M 112.944
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 320 CDI (220.025, 220.125)09.20022043222 ccm6OM 648.960
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 320 CDI (220.026, 220.126)08.19991973222 ccm6OM 613.960
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 350 (220.067, 220.167)09.20022453724 ccm6M 112.972
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 350 4-matic (220.087, 220.187)06.20032453724 ccm6M 112.975
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 400 CDI (220.028, 220.128)06.20002503996 ccm8OM 628.960
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 400 CDI (220.028, 220.128)06.20032603996 ccm8OM 628.960
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 430 (220.070, 220.170)10.19982794266 ccm8M 113.941
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 430 4-matic (220.083, 220.183)09.20022794266 ccm8M 113.948
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 500 (220.075, 220.175, 220.875)10.19983064966 ccm8M 113.966
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 500 4-matic (220.084, 220.184)09.20023064966 ccm8M 113.966
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 55 AMG (220.073, 220.173)04.19993605439 ccm8M 113.986
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 55 AMG Kompressor (220.074, 220.174)06.20025005439 ccm8M 113.991
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 600 (220.176)09.20025005513 ccm12M 275.950
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 600 (220.878, 220.178)01.20003675786 ccm12M 137.970
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 65 AMG (220.179)03.20046125980 ccm12M 275.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W221) S 350 (221.056, 221.156)10.20052723498 ccm6M 272.965
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W221) S 350 4-matic (221.087, 221.187)02.20082723498 ccm6M 272.975
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W221) S 420 CDI (221.028, 221.128)10.20063203996 ccm8OM 629.911
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W221) S 450 (221.070, 221.170)12.20053404663 ccm8M 273.922
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W221) S 500 (221.071, 221.171)10.20053885461 ccm8M 273.961
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W221) S 500 4-matic (221.086, 221.186)10.20053885461 ccm8M 273.968
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W221) S 600 (221.176)12.20055175513 ccm12M 275.953
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W221) S 65 AMG (221.179)12.20056125980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 20001.19861051996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 (124.020)01.19861021996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 (124.020)12.19851091996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 D (124.120)12.1984721997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 D (124.120)08.1989751997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 E (124.019)10.19921361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 E (124.021)09.19881181996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 E (124.021)09.19881221996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 220 E (124.022)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 230 E (124.023)12.19841322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 230 E (124.023)01.19851362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 230 E Cat (124.023)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 250 D (124.125)04.1985902497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 250 D (124.125)01.1989942497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 250 Turbo-D (124.128)09.19881262497 ccm5OM 602.962
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 260 E (124.026)09.19851602597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 260 E (124.026)09.19851662597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 260 E 4-matic (124.226)12.19861662597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 280 E (124.028)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 D (124.130)12.19841092996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 D (124.130)06.19901102996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 D (124.130)08.19891132996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 E01.19851882960 ccm6M 103.980
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 E06.19851882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 E (124.030)08.19851802960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 E 4-matic09.19861882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 E-24 (124.031)09.19882202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 Turbo-D (124.133)09.19861432996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 Turbo-D (124.133)09.19881472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333)09.19861432996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 320 E (124.032)10.19922203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851802960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851882960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058)08.19931932799 ccm6M 104.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.059)05.19982042799 ccm6M 112.923
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL (129.060)03.19891902960 ccm6M 103.984
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061)03.19892312960 ccm6M 104.981
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063)09.19932313199 ccm6M 104.991
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.064)05.19982243199 ccm6M 112.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.068)05.19983064966 ccm8M 113.961
MERCEDES-BENZ SL (R230) 280 (230.454)03.20082312996 ccm6M 272.949
MERCEDES-BENZ SL (R230) 300 (230.454)04.20092312996 ccm6M 272.949
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.456)03.20062723498 ccm6M 272.966
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.458)04.20083163498 ccm6M 272.968
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.467)03.20032453724 ccm6M 112.973
MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.471)03.20063885461 ccm8M 273.965
MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475)10.20013064966 ccm8M 113.963
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435)09.19961361998 ccm4M 111.946
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.444)03.20001631998 ccm4M 111.958
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445)10.19961921998 ccm4M 111.943
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447)09.19961932295 ccm4M 111.973
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449)03.20001972295 ccm4M 111.983
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 32 AMG Kompressor (170.466)03.20013543199 ccm6M 112.960
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 320 (170.465)03.20002183199 ccm6M 112.947
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 200 Kompressor (171.442)03.20041631795 ccm4M 271.944
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 200 Kompressor (171.445)01.20081841796 ccm4M 271.954
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 280 (171.454)01.20052312996 ccm6M 272.942
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 350 (171.456)06.20042723498 ccm6M 272.963
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 350 (171.458)01.20083053498 ccm6M 272.969
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 55 AMG (171.473)06.20043605439 ccm8M 113.989
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 250 CDI / d (172.403)01.20122042143 ccm4OM 651.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 208 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 210 D03.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 214 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 208 D01.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 210 D01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 208 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 210 D01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 21402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 214 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Bussi (906) 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Bussi (906) 311 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)02.20081092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Lava / alusta (906) 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Lava / alusta (906) 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...02.20081092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Umpikori (906) 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Umpikori (906) 311 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)02.20081092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 308 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 310 D (903.371, 903.372, 903.373)01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 310 D 4x405.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 312 D 2.9 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 314 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (906) 211 CDI (906.711, 906.713)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 308 D 2.302.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 310 D 2.901.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (906) 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 308 D 2.302.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 310 D 2.902.19951022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 312 D 2.9 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 31402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (906) 211 CDI (906.611, 906.613)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bussi (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bussi (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bussi (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bussi (904) 41402.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bussi (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 408 D02.1996792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 410 D02.19961022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 410 D 4x405.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 411 CDI 4x404.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 412 D02.19961152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 412 D02.19961222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 412 D 4x405.19971152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 412 D 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 413 CDI 4x404.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 416 CDI 4x404.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 408 D02.1996792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 410 D02.19961022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 410 D 4x405.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 411 CDI 4x404.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 412 D02.19961152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 412 D02.19961222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 412 D 4x405.19971152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 412 D 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 413 CDI 4x404.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 416 CDI 4x404.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Lava / alusta (906) 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Umpikori (906) 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ T1 Bussi (601) 208 D 2.310.1988822299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Bussi (601) 208 D 2.3 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377)10.1988792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Bussi (601) 210 D 2.811.1988952874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Bussi (601) 210 D 2.811.1988982874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Bussi (602) 308 D 2.305.1990792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Bussi (602) 308 D 2.306.1989822299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Bussi (602) 310 D 2.906.1989952874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Bussi (602) 310 D 2.906.1990982874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Lava / alusta (601) 208 D 2.311.1988792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Lava / alusta (601) 208 D 2.306.1989822299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Lava / alusta (601) 210 D 2.811.1988982874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Lava / alusta (601) 210 D 2.911.1988952874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Lava / alusta (602) 308 D 2.306.1989792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Lava / alusta (602) 308 D 2.306.1989822299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Lava / alusta (602) 310 D 2.906.1989952874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Lava / alusta (602) 310 D 2.906.1989982874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Umpikori (602) 308 D 2.311.1988792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Umpikori (602) 308 D 2.306.1989822299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Umpikori (602) 310 D 2.906.1989952874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Umpikori (602) 310 D 2.906.1989982874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 208 D 2.311.1988792299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 208 D 2.310.1988822299 ccm4OM 601.940
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 2.307.1982952299 ccm4M 102.942
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 D 2.810.1988952874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 D 2.810.1988982874 ccm5OM 602.940
MERCEDES-BENZ V-sarja (W638/2) V 200 (638.214, 638.294)02.19971291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ V-sarja (W638/2) V 200 CDI (638.294)03.19991022151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ V-sarja (W638/2) V 220 CDI (638.294)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ V-sarja (W638/2) V 230 (638.234, 638.294)10.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ V-sarja (W638/2) V 230 TD (638.274)09.1996982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700)02.2002821598 ccm4M 166.961
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700)02.20021021598 ccm4M 166.961
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700)02.2002751689 ccm4OM 668.914
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700)02.2002911689 ccm4OM 668.914
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.9 (414.700)02.20021251898 ccm4M 166.991
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3,0 (639.711, 639.811)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.2 (639.713, 639.813, 639.815)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.7 (639.815)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)08.20051162148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.713)07.20051092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,...07.20051502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.2003882148 ccm4OM 646.983
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)08.2006952148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 111 CDI (639.601, 639.603)09.20071162148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)09.20071092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)07.20061502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 119 (639.601, 639.603, 639.605)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 122 (639.601, 639.603, 639.605)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 123 (639.601)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 126 (639.601, 639.603, 639.605)09.20072583498 ccm6M 272.978
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 108 D 2.3 (638.164)02.1996792299 ccm4OM 601.942
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 110 TD 2.3 (638.174)02.1996982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 112 CDI 2.2 (638.194)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 113 2.0 (638.114, 638.194)02.19961291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 114 2.3 (638.134, 638.194)12.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 109 CDI (639.701)09.2003882148 ccm4OM 646.983
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 109 CDI 4x4 (639.701)09.2007952148 ccm4OM 646.981
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20071162148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20071092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705)09.20071502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 119 (639.701, 639.703, 639.705)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 122 (639.701, 639.703, 639.705)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 123 (639.701)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 126 (639.701, 639.703, 639.705)09.20072583498 ccm6M 272.978
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068)03.1997792299 ccm4OM 601.942
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078)03.1997982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 112 CDI 2.2 (638.094)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 113 2.0 (638.014, 638.094)03.19971291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 114 2.3 (638.034, 638.094)03.19971432295 ccm4M 111.978
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 T (124.080)01.19861051996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 T (124.080)09.19851091996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 T D (124.180)09.1985721997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 T D (124.180)09.1988751997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 TE09.19881221996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 TE (124.079)05.19861361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 TE (124.081)09.19881181996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 220 TE (124.082)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 230 TE (124.083)09.19851322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 230 TE (124.083)09.19851362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 230 TE Cat (124.083)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 250 T D (124.185)09.1985902497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 250 T D (124.185)01.1989942497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 250 TD Turbo (124.188)03.19881262497 ccm5OM 602.962
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 260 TE FGST.09.19891602597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 260 TE FGST.09.19851662597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 280 TE (124.088)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T D (124.190)09.19861092996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T D (124.190)01.19891102996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T D (124.190)01.19891132996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T Turbo-D09.19861432996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T Turbo-D (124.193)01.19891472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393)09.19861432996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393)01.19891472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 TE (124.090)01.19861802960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 TE (124.090)01.19861882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 TE 4-matic (124.290)09.19861882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 TE-24 (124.091)09.19892202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 320 TE (124.092)10.19922203199 ccm6M 104.992
OPEL ADMIRAL B 2.803.19751402784 ccm628 H
OPEL ADMIRAL B 2.803.19691462784 ccm628 H
OPEL ANTARA 2.405.20061412405 ccm4Z 24 XE
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S04.1972601196 ccm412 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N03.1975601584 ccm416 N
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N10.1970681584 ccm416 N
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S03.1975751584 ccm416 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S10.1970801584 ccm416 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR03.1975881897 ccm419 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR03.1971901897 ccm419 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 N10.1970681584 ccm416 N
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 S03.1975751584 ccm416 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 S10.1970801584 ccm416 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.9 SR03.1975881897 ccm419 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.9 SR10.1970901897 ccm419 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.208.1976551196 ccm412 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 S09.1975901897 ccm419 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D08.1978581998 ccm420 D
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 E08.19791101979 ccm420 E
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 N08.1977901979 ccm420 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.4 40007.19801442410 ccm424 E
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 D (F68, M68)03.1982541598 ccm416 DA
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i (F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 S (F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 (F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 E (F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 i (F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i (F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i GT (F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68)03.1982541598 ccm416 DA
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)08.19871001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68)09.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 i 16V01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 Si05.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.8 i 16V11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 2.0 i03.19931151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i 16V (F08, C05)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 (F08, C05)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i 16V (F08, C05)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 Si (F08, C05)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i (F08, C05)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)07.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i (F08, C05)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)03.19931501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 (F08, M08, F68, M68)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68)12.1991821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)09.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)09.19911501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.4 i (F35, M35)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.6 i (F35, M35)01.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.6 i 16V (F35, M35)01.19981011598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)01.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.19981011598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Classic Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)01.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Classic Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)01.19981011598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 (F19, M19)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)03.1992751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 Si (F19, M19)05.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)03.1992571700 ccm417 D
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 TD (F19, M19)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 TDS (F19, M19)03.1992821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Sedan (T92) 2.0 i (F19, M19)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Sedan (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Van (T92) 1.4 i (F70)10.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)02.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)10.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 D (F70)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 D (F70)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 TD (F70)08.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 16V (F35)06.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 16V (F35)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.7 TD (F35)02.1998681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 16V (F08, F48)02.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 16V (F08, F48)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48)02.2000751686 ccm4Y 17 DT
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.4 16V (F69)09.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 (F69)09.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 16V (F69)09.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL ASTRA G Umpikori (F70) 1.6 (F70)01.1999751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)03.2005801686 ccm4Z 17 DTL
OPEL Astra H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69)02.20071011686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont 1.309.1985751297 ccm413 S
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont 1.6 S01.1989821598 ccm416 SV
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.8 GTE09.19841121796 ccm418 SE
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.903.19881491998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.009.19861151998 ccm420 NE
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.0 GTE09.19861291998 ccm420 SEH
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.0 GTE 16V05.19881561998 ccm420 XE
VAUXHALL ASTRA Mk II StW 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL ASTRA Mk II StW 1.8 i01.19901121796 ccm418 E
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) 1.4 i04.1992601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) 1.4 i04.1992821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) 1.6 i03.1992751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) 2.0 i03.19921151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i09.1991601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i03.1992821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i 16V02.1996901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i02.1993711598 ccm4X 16 SZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i03.19921001598 ccm4C 16 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i 16V01.19941011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.7 D12.1991571699 ccm417 D
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.7 D09.1991601699 ccm417 DR
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.7 TD08.1994681699 ccm4X 17 DTL
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.8 i 16V09.19941251799 ccm4C 18 XE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 2.0 i09.19911151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 2.0 i 16V01.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 2.0 i 16V09.19911501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Farmari (T92) 1.4 i03.1991821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Farmari (T92) 1.6 i07.1994711598 ccm4X 16 SZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) Farmari (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) Farmari (T92) 1.6 i 16V01.19941001598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk III (F) Farmari (T92) 1.6 Si03.19911001598 ccm4C 16 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Farmari (T92) 1.7 D12.1991571699 ccm417 D
VAUXHALL Astra Mk III (F) Farmari (T92) 1.7 TD01.1994681699 ccm4X 17 DTL
VAUXHALL Astra Mk III (F) Farmari (T92) 1.8 i 16V09.19941151799 ccm4X 18 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.4 16V02.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.602.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Farmari (T98) 1.4 16V02.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Farmari (T98) 1.603.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedan (T98) 1.4 16V09.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedan (T98) 1.609.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk2 Cabriolet (T85) 2.0 i01.19871151998 ccm420 NE
VAUXHALL Astra Mk2 Cabriolet (T85) 2.0 i Cat01.19911151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Cabriolet (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Cabriolet (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Cabriolet (T92) 1.8 16V11.19941161799 ccm4X 18 XE
VAUXHALL ASTRA Viistoperä 1.2 S02.1982601196 ccm412 S
VAUXHALL ASTRA Viistoperä 1.3 S09.1979751297 ccm413 S
VAUXHALL ASTRA Viistoperä 1.6 S09.1981901598 ccm416 S
VAUXHALL ASTRA Viistoperä 1.8 GTE03.19831151796 ccm418 E
VAUXHALL Astravan Mk III (F) (T92) 1.6 i01.1991751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Astravan Mk III (F) (T92) 1.7 TD01.1994681699 ccm4X 17 DTL
VAUXHALL Astravan Mk IV (G) (T98) 1.6 i08.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI03.20051011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07)03.19922041998 ccm4C 20 LET
OPEL Calibra A (C89) 2.5 i V6 (M07)04.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL COMBO (71_) 1.207.1994451196 ccm4C 12 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994821389 ccm4C 14 SE
OPEL COMBO (71_) 1.4 16V08.1999901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Combo Mk I (B) Van (S93) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL COMMODORE A 2.508.19671162490 ccm625 S
OPEL COMMODORE A Coupe 2.508.19671162490 ccm625 S
OPEL COMMODORE B 2.501.19721152490 ccm625 S
OPEL COMMODORE B Coupe 2.501.19721152490 ccm625 S
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E05.19811302490 ccm625 E
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S08.19781152490 ccm625 S
OPEL Commodore C Farmari (61) 2.5 E12.19801302490 ccm625 E
OPEL Commodore C Farmari (61) 2.5 S12.19801152490 ccm625 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982601196 ccm412 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68)09.1989451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)01.1990521196 ccm412 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)09.1985601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)09.1986601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1985541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)01.1990721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)09.1991821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)09.1989981598 ccm4C 16 SEI
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)05.19881001598 ccm4E 16 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)08.1988751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)02.19921011598 ccm4C 16 SE
OPEL Corsa A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 i (F11, M11, F19, M19)09.1989451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19)01.1985451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)09.1982581196 ccm412 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A TR (S83) 1.4 i (F11, M11, F19, M19)10.1989601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A TR (S83) 1.4 S (F11, M11, F19, M19)09.1989721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A Van (S83) 1.0 (F08, W5L)02.198645993 ccm410 S
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986541196 ccm412 ST
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986601196 ccm412 S
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986691297 ccm413 SB
OPEL Corsa B Caravan (S93) 1.4 i 16V (F35)01.1999901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451195 ccm412 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)08.1997861389 ccm4C 14 SEL
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)09.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)03.19931091598 ccm4C 16 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)08.19971001598 ccm4C 16 SEL
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)09.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Corsa B Van (S93) 1.4 i (F08, W5L)08.1999601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.4 (F08, F68)09.2000901389 ccm4Z 14 XE
OPEL Corsa C Van (X01) 1.4 (W5L, F08)08.2003901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i03.1993451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i 16V09.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.6 i 16V09.19941061598 ccm4C 16 XE
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.4 16V09.2000901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL CORSAVAN Mk I (B) 1.4 i01.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.19921151998 ccm4X 20 SE
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.5 TDS09.19961152499 ccm425TD
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.8 TD (5BSUD2)03.19951132771 ccm428TD
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.2 i (54MWL4)03.19951362198 ccm4X 22 XE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.3 TD (5JMWL4)03.19921002260 ccm423 DTR
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.4 i (53MWL4)03.19921252410 ccm4C 24 NE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.5 TDS09.19961152499 ccm425TD
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.8 TD (5BMWL4)03.19951132771 ccm428TD
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981362198 ccm4X 22 SE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) Sport (U92) SUV Cabriolet 2.0 i03.19921151998 ccm4X 20 SE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) Sport (U92) SUV Cabriolet 2.5 TDS09.19961152499 ccm425TDS (VM41B)
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.004.19951151998 ccm4X 20 SE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.2 i03.19951362198 ccm4X 22 XE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.3 TD09.19911002260 ccm423 DTR
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.4 i03.19921252410 ccm4C 24 NE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.5 TDS11.19911152499 ccm425TDS (VM41B)
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.8 TD01.19951132771 ccm428 TDI (4JB1-T)
VAUXHALL Frontera Mk II (B) SUV (U99) 2.2 i10.19981362198 ccm4X 22 SE
OPEL KADETT A 1.009.196240993 ccm410 N
OPEL KADETT A 1.0 S09.196248993 ccm410 S
OPEL KADETT A Coupe 1.0 S10.196348993 ccm410 S
OPEL KADETT A StW 1.0 S03.196348993 ccm410 S
OPEL KADETT B 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B 1.1 S09.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B 1.1 SR11.1966601078 ccm411 SR
OPEL KADETT B 1.2 S08.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT B 1.708.1967751698 ccm417 S
OPEL KADETT B Coupe 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B Coupe 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B Coupe 1.109.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B Coupe 1.111.1966601078 ccm411 SR
OPEL KADETT B Coupe 1.208.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT B Coupe 1.508.1971641488 ccm415 NT
OPEL KADETT B Coupe 1.908.1967901897 ccm419 S
OPEL KADETT B StW 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B StW 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B StW 1.109.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B StW 1.208.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT C 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.208.1973551196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C 1.6 S09.1976751584 ccm416 S
OPEL Kadett C CC 1.005.197540993 ccm410 N
OPEL Kadett C CC 1.205.1975521196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.207.1976541196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL Kadett C CC 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C Coupe 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C Coupe 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C Coupe 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C Coupe 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C Coupe 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C Coupe 1.9 GT/E09.19751051897 ccm419 E
OPEL KADETT C Coupe 2.0 E Rallye08.19771101979 ccm420 E
OPEL KADETT C Coupe 2.0 GT/E08.19771151979 ccm420 EH
OPEL KADETT C StW 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C StW 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C StW 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C StW 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C StW 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.009.197941993 ccm410 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1979531196 ccm412 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1982551196 ccm412 ST
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 D03.1982541598 ccm416 D
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8 GT/E02.19831151796 ccm418 E
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.009.197945993 ccm410 S
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 N08.1979601297 ccm4C 13 N
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.6 D03.1982541598 ccm416 D
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.208.1979531196 ccm412 N
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 D03.1982541598 ccm416 D
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.3 S03.1987751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.4 i01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.4 S08.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i10.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i07.1989821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i Cat10.1987751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.009.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 GSi09.19901561998 ccm420 XE
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 i10.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 i Cat10.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 D (C15, C35, D15, D35)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)09.1989821389 ccm4C 14 SE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 D (C08, C48, D08, D48)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, D08, C48, D48)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 E (C08, C48, D08, D48)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861291998 ccm420 SEH
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm420 XEJ
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)12.19871561998 ccm420 XE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm4C 20 XE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25)01.1986601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 S (C25, D25)01.1986751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 i (C25, D25)08.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 S (C25, D25)07.1989751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 (C25, D25)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 D (C25, D25)01.1986541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 i (C25, D25)08.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 i Cat (C19, D19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 D (C19, D19)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.7 D (C19, D19)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 (C19, D19)09.19871141796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)09.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 S (C19, D19)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 2.0 i (C19, D19)03.19871151998 ccm420 SE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 2.0 i Cat (C19, D19)03.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Van (T85) 1.2 (C70, D70)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Van (T85) 1.3 N (C70, D70)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Van (T85) 1.4 i (C70, D70)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.6 D (C70, D70)08.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Van (T85) 1.6 i (C70, D70)08.1989751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.8 i (C70, D70)08.1984901796 ccm4C 18 NT
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.204.1972601196 ccm412 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.602.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.609.1970681584 ccm416 N
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.602.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 S09.1970801584 ccm416 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 GT/E02.19741051897 ccm419 E
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S09.1970881897 ccm419 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S09.1970901897 ccm419 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.2 N08.1976551196 ccm412 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S08.1981751297 ccm413 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 E09.19751051897 ccm419 E
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 S09.1975901897 ccm419 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.008.1977901979 ccm420 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E08.19771101979 ccm420 E
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.4 40007.19801442410 ccm424 E
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.008.1977901979 ccm420 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.008.19811251979 ccm420 ER
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 E08.19771101979 ccm420 E
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL MONZA A (22_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL MONZA A (22_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E05.19811362490 ccm6H 25 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E06.19841402490 ccm625 E
OPEL MONZA A (22_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL MONZA A (22_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE09.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE02.19781802969 ccm630 E
OPEL OLYMPIA A 1.008.1967601078 ccm411 SR
OPEL OLYMPIA A Coupe 1.008.1967601078 ccm411 SR
OPEL OLYMPIA A Coupe 1.908.1967901897 ccm419 S
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 S (F35, M35)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 (F35, M35)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 D (F35, M35)09.1986732260 ccm423 YD
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 TD (F35, M35)09.1986902260 ccm423 YDT
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 TD Interc. (F35, M35)09.19881002260 ccm423 DTR
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.4 i (F35, M35)09.19881252410 ccm4C 24 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.6 i (F35, M35)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 (F35, M35)03.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 (F35, M35)03.19871772969 ccm630 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 24V (F35, M35)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 24V Omega 3000 (F35, M35)09.19882042969 ccm6C 30 SE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 Cat (F35, M35)03.19871772969 ccm6C 30 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)09.1986901796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19901001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 i (F19, M19, N19)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 D (F19, M19, N19)10.1986732260 ccm423 YD
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 TD (F19, M19, N19)10.1986902260 ccm423 YDT
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19)08.19881002260 ccm423 DTR
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.4 i (F19, M19, N19)09.19881252410 ccm4C 24 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.6 i (F19, M19, N19)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)03.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)03.19871772969 ccm630 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)03.19881772969 ccm6C 30 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 24V Evolution500 (F19, M19, N19)03.19912302969 ccm6C 30 XEI
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.6 24V Lotus (F19, M19, N19)08.19903773638 ccm6C 36 GET
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.2 16V (F35, M35, P35)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941151998 ccm420 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.6 V6 (F69, M69, P69)09.20001802597 ccm6Y 26 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 3.2 V6 (F69, M69, P69)02.20012183175 ccm6Y 32 SE
VAUXHALL Omega (B) Farmari (V94) 2.0 16V03.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Omega (B) Farmari (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Farmari (V94) 2.6 V608.20001802597 ccm6Y 26 SE
VAUXHALL Omega (B) Farmari (V94) 3.2 V602.20012183175 ccm6Y 32 SE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.0 16V03.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.6 V608.20001802597 ccm6Y 26 SE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 3.0 V604.19942112962 ccm6X 30 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 3.2 V602.20012183175 ccm6Y 32 SE
OPEL OPEL 1.109.1968601078 ccm411 SR
OPEL OPEL 1.909.1968901897 ccm419 S
OPEL REKORD A 1.703.1963601698 ccm417 N
OPEL REKORD B 1.909.1965751897 ccm419 N
OPEL REKORD B 1.908.1965901897 ccm419 S
OPEL REKORD B Coupe 1.908.1965901897 ccm419 S
OPEL REKORD B StW 1.708.1965751698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C Coupe 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C StW 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C StW 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C StW 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD D 1.703.1975601698 ccm417 N
OPEL REKORD D 1.701.1972661698 ccm417 N
OPEL REKORD D 1.903.1975751897 ccm419 N
OPEL REKORD D 2.009.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD D 2.0 D08.1974541998 ccm420 D
OPEL REKORD D 2.1 D09.1972602068 ccm421 D
OPEL REKORD D Coupe 1.903.1975751897 ccm419 N
OPEL REKORD D StW 1.701.1972671698 ccm417 N
OPEL REKORD D StW 2.0 S09.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD D StW 2.1 D09.1972602068 ccm421 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.811.1982751796 ccm418 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 D09.1977581998 ccm420 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.1 D09.1977602068 ccm421 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D08.1978652260 ccm423 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D11.1982712260 ccm423 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 TD06.1984862260 ccm423 TD
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.1 D09.1977602068 ccm421 D
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.2 D08.1978652260 ccm423 D
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.2 TD06.1984862260 ccm423 TD
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.3 D11.1982712260 ccm423 D
OPEL REKORD P1 120007.1959391205 ccm412
OPEL REKORD P1 150007.1957501488 ccm415
OPEL REKORD P1 170007.1957541680 ccm417
OPEL REKORD P1 StW 150007.1957501488 ccm415 A
OPEL REKORD P1 StW 170007.1957541698 ccm417 L
OPEL REKORD P2 1.708.1960601680 ccm417
OPEL REKORD P2 1.708.1961651668 ccm417 NA
OPEL REKORD P2 StW 1.508.1960501488 ccm415 A
OPEL SENATOR A (29_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD11.1984862260 ccm423 TD
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E01.19831362490 ccm6H 25 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E09.19841402490 ccm625 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.009.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL SENATOR A (29_) 3.0 E02.19781802969 ccm630 E
OPEL Senator B (V88) 2.5 i (P19)09.19901402490 ccm625 NE
OPEL Senator B (V88) 2.6 i (P19)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Senator B (V88) 3.0 (P19)09.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Senator B (V88) 3.0 (P19)01.19881772969 ccm630 NE
OPEL Senator B (V88) 3.0 24V (P19)09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Senator B (V88) 3.0 i Cat (P19)01.19881772969 ccm6C 30 NE
OPEL Senator B (V88) 3.6 (P19)09.19912003615 ccm6C 36 NEI
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)08.1997861389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)07.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)08.19971001598 ccm4C 16 SEL
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)07.19941061598 ccm4X 16 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.4 16V07.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.6 16V07.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 1.4 S (F68, M68)04.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68)09.1993751598 ccm416 LZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)09.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i (F68, M68)09.1988901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 S (F68, M68)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 (F68, M68)04.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i (F68, M68)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)02.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i GT (F68, M68)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A CC (J89) 2.5 V6 (F68, M68)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.4 S (F19, M19)09.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 (F19, M19)08.1992691598 ccm4C 16 LZ2
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993751598 ccm4C 16 LZ2
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 D (F19, M19)10.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 (F19, M19)09.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Cat (F19, M19)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)01.19891161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Turbo 4x4 (F19, M19)06.19942041998 ccm4C 20 LET
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.5 V6 (F19, M19)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V (F19)10.19951001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 (F19)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B (36_) i 500 2.5 (F19)05.19981942498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B StW (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B StW (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B StW (31_) 1.6 i 16V (F35)11.19961001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B StW (31_) 2.5 i V6 (F35)11.19961702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B StW (31_) i 500 2.5 (F35)05.19981942498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B Viistoperä (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B Viistoperä (38_) 1.6 i 16V (F68)10.19951011598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B Viistoperä (38_) 2.5 (F68)10.19991962498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B Viistoperä (38_) 2.5 i V6 (F68)10.19951702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.6 i08.1995751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.6 i 16V08.19951011598 ccm4Y 16 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.5 i GSi03.19981942498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.5 i V609.19951702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Farmari (J96) 2.5 i GSi05.19981942498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Farmari (J96) 2.5 i V611.19961702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 2.5 i GSi03.19981942498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 2.5 i V609.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL Zafira A (T98) 1.6 16V (F75)04.19991011598 ccm4Z 16 XE
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 1.6 16V04.19991011598 ccm4X 16 XEL
SAAB 900 II 2.5 -24 V607.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II Cabriolet 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II Coupe 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SAAB 9000 3.0 -24 V6 CD/CDE07.19942112962 ccm6B308I
SAAB 9000 Viistoperä 3.0 -24 V6 CS/CSE07.19942112962 ccm6B308I
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI04.1996901896 ccm4ANU
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI08.19961101896 ccm4AVG
SEAT AROSA (6H) 1.005.199750999 ccm4AER
SEAT AROSA (6H) 1.010.199850997 ccm4AHT
SEAT AROSA (6H) 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.302.1993541272 ccm4AAV
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 16V05.2000751390 ccm4AUA
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i06.1994601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i 16V09.19961011390 ccm4AFH
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i02.1993751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i05.1994751595 ccm41F
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i07.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i 16V10.19931291781 ccm4ADL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 D01.1996641896 ccm41Y
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 D02.1993681896 ccm41Y
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 SDI08.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TD02.1993751896 ccm4AAZ
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TDI03.19971101896 ccm4ASK
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 2.0 i02.19931151984 ccm42E
SEAT Cordoba Sedan (6K2) 1.006.199950999 ccm4AUC
SEAT Cordoba Sedan (6K2) 1.406.1999601390 ccm4AUD
SEAT Cordoba Sedan (6K2) 1.4 16V02.20001001390 ccm4AUB
SEAT Cordoba Sedan (6K2) 1.606.1999751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.210.2002641198 ccm3BME
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.2 12V05.2006701198 ccm3BXV
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.406.1999601390 ccm4AUD
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 16V06.1999751390 ccm4AUA
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 i09.1996601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.606.1999751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.1996751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i05.1997751595 ccm41F
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 SDI09.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI07.19971101896 ccm4ASK
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI06.19991101896 ccm4ASK
SEAT Ibiza II (6K1) 1.003.1993451043 ccm4AAU
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Ibiza II (6K1) 1.3 i03.1993541272 ccm4AAV
SEAT Ibiza II (6K1) 1.412.1997541390 ccm4ANX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 16V05.2000751390 ccm4AUA
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i09.1993601391 ccm4AEX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i 16V06.19971011390 ccm4AFH
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i03.1993751598 ccm4ALM
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i09.1994751595 ccm41F
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i04.19961011595 ccm4AKL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i03.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i 16V11.19931291781 ccm4ADL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 D04.1993641896 ccm41Y
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 D10.1994681896 ccm41Y
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 SDI08.1996641896 ccm4AEY
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TD03.1993751896 ccm4AAZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TDI02.19971101896 ccm4ASK
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i03.19931151984 ccm42E
SEAT Ibiza III (6K1) 1.008.199950999 ccm4ALD
SEAT Ibiza III (6K1) 1.408.1999601390 ccm4AUD
SEAT Ibiza III (6K1) 1.4 16V08.19991001390 ccm4AUB
SEAT Ibiza III (6K1) 1.608.1999751598 ccm4ALM
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.202.2002641198 ccm3BME
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.2 12V05.2006701198 ccm3BXV
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 16V02.20021001390 ccm4BBZ
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.203.2008701198 ccm3CJLB
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.207.2008701198 ccm3CJLB
SEAT Ibiza IV ST (6J8, 6P8) 1.205.2010701198 ccm3CJLB
SEAT Inca (6K9) 1.4 16V04.2000751390 ccm4AUA
SEAT Inca (6K9) 1.4 i11.1995601391 ccm4AEX
SEAT Inca (6K9) 1.6 i11.1995751595 ccm41F
SEAT Inca (6K9) 1.6 i06.1997751598 ccm4ALM
SEAT Inca (6K9) 1.7 D09.1996571716 ccm4AHB
SEAT Inca (6K9) 1.9 D11.1995641896 ccm41Y
SEAT Inca (6K9) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AEY
SEAT Inca (6K9) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
SEAT Terra Farmari (24) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT TERRA Umpikori (024A) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i01.1993751595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i11.19961011595 ccm4AFT
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911251781 ccm4PL
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911331781 ccm4KR
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i05.1991881781 ccm4RP
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D12.1995641896 ccm41Y
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D05.1991681896 ccm41Y
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TD05.1991751896 ccm4AAZ
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI08.1995901896 ccm4AHU
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI11.19961101896 ccm4AFN
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 16V11.19931501984 ccm4ABF
SKODA FABIA (6Y2) 1.012.199950996 ccm4AQV
SKODA FAVORIT (781) 1.3 (781)01.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991571289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)10.1990601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 X,LX,GLX (781)01.1990541289 ccm4781.135E
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135L (781)05.1989581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 136 (781)10.1990611289 ccm4136 L
SKODA FAVORIT Avolava (787) 1.312.1992541289 ccm4135B
SKODA FAVORIT Avolava (787) 1.312.1992571289 ccm4781.13540
SKODA FAVORIT Avolava (787) 1.312.1992681289 ccm4136 I
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.301.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135 E)09.1991541289 ccm4781.135I40
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135)12.1991601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (136)08.1991611289 ccm4781.136
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994581289 ccm4AMJ
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX08.1995750 ccm0
SKODA FELICIA I (6U1) 1.9 D10.1995641896 ccm4AEF
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997541289 ccm4135B
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997681289 ccm4136B
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.606.1997751598 ccm4AEE
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.9 D06.1997641896 ccm4AEF
SKODA FELICIA I StW (6U5) 1.308.1995581289 ccm4AMJ
SKODA FELICIA I StW (6U5) 1.3 LX08.1995541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I StW (6U5) 1.3 LXI08.1995681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I StW (6U5) 1.6 GLX08.1995751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA I StW (6U5) 1.9 D10.1995641896 ccm4AEF
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998541289 ccm4AMG
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998581289 ccm4AMJ
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II (6U1) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II (6U1) 1.9 D01.1998641896 ccm4AEF
SKODA FELICIA II StW (6U5) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II StW (6U5) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II StW (6U5) 1.9 D01.1998641896 ccm4AEF
SKODA Rapid Coupe (120G, 130G, 135G) 1.3 (130G)08.198753 ccm
SKODA Rapid Coupe (120G, 130G, 135G) 1.3 (130G)03.1985611289 ccm4742.13
SKODA Rapid Coupe (120G, 130G, 135G) 1.3 S (135GL)09.1984581280 ccm4135/8
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i06.19901151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 16V06.19901501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL CARLTON Mk II StW 2.0 S01.19821001998 ccm4C 20 NEJ
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 2.009.19901001998 ccm4C 20 NEF
VAUXHALL Carlton Mk2 Sedan 2.0 S10.19781001998 ccm4C 20 NEJ
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 2.0 i Cat09.19861151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.6 i09.1993711598 ccm4X 16 SZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.7 D07.1992601699 ccm417 DR
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.809.1988901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.8 i Cat03.1990901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i 16V09.19931361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i 16V 4x401.19921501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i Cat09.19901151998 ccm420 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.4 S09.1988751389 ccm414 NV
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 2.0 i 16V 4x409.19881501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL CHEVETTE 130003.1975531297 ccm413 N
VAUXHALL CHEVETTE Viistoperä 130003.1975531297 ccm413 N
VAUXHALL Monterey (M92) 3.206.19921773165 ccm66VD1 (DOHC)
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.005.198345993 ccm410 S
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.209.1989451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 N01.1990521196 ccm412 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 S05.1983551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.3 S05.1983701297 ccm413 SB
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.4 i S09.1991821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.4 S01.1990751389 ccm414 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.6 GSI05.19881001598 ccm4E 16 SE
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.2 S09.1982551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.3 S09.1982701297 ccm413 SB
VAUXHALL SINTRA 3.0 i 24V11.19962012962 ccm6X 30 XE
VW Caddy I Pick-up (14) 1.508.1982701457 ccm4JB
VW Caddy I Pick-up (14) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW Caddy I Pick-up (14) 1.610.1982751588 ccm4EM
VW Caddy I Pick-up (14) 1.6 D08.1982551588 ccm4JK
VW Caddy I Pick-up (14) 1.808.1985951781 ccm4JH
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.4 16V08.2000751390 ccm4AUA
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.611.1995751595 ccm41F
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.606.1997751598 ccm4AEE
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.7 SDI07.1996571716 ccm4AHB
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.9 D11.1995641896 ccm41Y
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AYQ
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.9 TDI10.1996901896 ccm4ALH
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.606.1996751598 ccm4AEE
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.9 D06.1996641896 ccm4AEF
VW Caddy II Van (9K9A) 1.408.2000751390 ccm4AUA
VW Caddy II Van (9K9A) 1.7 SDI07.1996571716 ccm4AHB
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 D11.1995641896 ccm41Y
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AYQ
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751598 ccm4AEE
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW CORRADO (53I) 1.8 16V04.19891361781 ccm4KR
VW CORRADO (53I) 1.8 G6009.19881601781 ccm4PG
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.19931151984 ccm4ADY
VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V08.19911361984 ccm49A
VW CORRADO (53I) 2.9 VR608.19911902861 ccm6ABV
VW DERBY (86) 0.902.197740895 ccm4HA
VW DERBY (86) 1.102.1977501093 ccm4HB
VW DERBY (86) 1.302.1977581272 ccm4HJ
VW DERBY (86) 1.302.1977601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.308.1981601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Fox Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.204.2005551198 ccm3BMD
VW Fox Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.209.2010601198 ccm3CHFA
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.504.1974701471 ccm4FH
VW GOLF I (17) 1.5 D08.1976501471 ccm4CK
VW GOLF I (17) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW GOLF I (17) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW GOLF I (17) 1.601.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I (17) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW GOLF I (17) 1.6 GTI08.19761101588 ccm4EG
VW GOLF I (17) 1.6 TD03.1982701588 ccm4CY
VW GOLF I (17) 1.8 GTI08.19821121781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.308.1983541272 ccm4HK
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.19791101588 ccm4EG
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983951781 ccm4JH
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1989981781 ccm42H
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19831111781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1985501272 ccm4NU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat06.1986551272 ccm4NZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.602.1986721595 ccm4RF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1983751595 ccm4ABN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D08.1983501588 ccm4ME
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D08.1983541588 ccm4JP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.1989601589 ccm41V
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.1983701588 ccm4JR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI01.19851051781 ccm4HT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19831121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861291781 ccm4PL
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861391781 ccm4KR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat01.19871071781 ccm4PF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G6004.19901601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat08.1987901781 ccm4GX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro08.1987901781 ccm4RP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW GOLF III (1H1) 1.308.1991541272 ccm42G
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW GOLF III (1H1) 1.607.19951011595 ccm4AFT
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.9 D11.1991651896 ccm41Y
VW GOLF III (1H1) 1.9 SDI07.1995641896 ccm4AEY
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD11.1991751896 ccm4AAZ
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI09.1993901896 ccm4AHU
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1)08.1995901896 ccm4AHU
VW GOLF III (1H1) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)08.19951151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)10.19941902861 ccm6ABV
VW GOLF III (1H1) Citystromer11.199427 ccm
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.807.1993751781 ccm4AAM
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI08.1995901896 ccm4AHU
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI07.19961101896 ccm4AFN
VW Golf III Cabriolet (1E7) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993551390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993751781 ccm4ANN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro10.1994901781 ccm4ADZ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D07.1993651896 ccm41Y
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI07.1995641896 ccm4AEY
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD07.1993751896 ccm4AAZ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI03.1994901896 ccm4AHU
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro07.1995901896 ccm4AHU
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro08.19951151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro10.19941902861 ccm6ABV
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.606.19981001595 ccm4AFT
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.806.1998751781 ccm4ANN
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.806.1998901781 ccm4ADZ
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.9 TDI06.1998901896 ccm4AHU
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.9 TDI06.19981101896 ccm4AVG
VW Golf IV Cabriolet (1E) 2.006.19981151984 ccm4AGG
VW Golf Sportsvan (AM1, AN1) 1.2 TSI04.20141101197 ccm4CYVB
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.2 TSI04.20141101197 ccm4CYVB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984581272 ccm4GT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.603.1986721595 ccm4RF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 D01.1984541588 ccm4JP
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.1990601589 ccm41V
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.1984701588 ccm4JR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.19851071781 ccm4RD
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19841121781 ccm4PB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V08.19861291781 ccm4PL
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V06.19871401781 ccm4KR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat08.1987901781 ccm4GX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat01.19871071781 ccm4PF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1987901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW Jetta Mk1 (16) 1.108.1979501093 ccm4GG
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW Jetta Mk1 (16) 1.508.1978701457 ccm4JB
VW Jetta Mk1 (16) 1.5 D08.1978501471 ccm4CK
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1982751595 ccm4EW
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1978851588 ccm4FR
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 GLI08.19781101588 ccm4EG
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 TD03.1982701588 ccm4CY
VW Jetta Mk1 (16) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW LT 28-35 I Bussi (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Bussi (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Bussi (281-363) 2.4 D08.1989702383 ccm61S
VW LT 28-35 I Bussi (281-363) 2.4 D01.1979752383 ccm6CP
VW LT 28-35 I Bussi (281-363) 2.4 i08.1989942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Bussi (281-363) 2.4 TD08.1989922383 ccm61G
VW LT 28-35 I Bussi (281-363) 2.4 TD09.1992952383 ccm6ACL
VW LT 28-35 I Bussi (281-363) 2.4 TD12.19821022383 ccm6DV
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.4 D08.1990692383 ccm61S
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.4 D12.1978752383 ccm6CP
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.4 D Syncro08.1991692383 ccm61S
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.4 D Syncro08.1991752383 ccm6DW
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.4 Syncro08.1991902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.4 Syncro08.1992952383 ccm61E
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.4 TD08.1990922383 ccm61G
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.4 TD08.1992952383 ccm6ACL
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.4 TD12.19821022383 ccm6DV
VW LT 28-35 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (281-363) 2.7 D11.1975652710 ccm4CG
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 D07.1990692383 ccm61S
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 D01.1979752383 ccm6CP
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 TD08.1988922383 ccm61G
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 TD06.1992952383 ccm6ACL
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 TD02.19861022383 ccm6DV
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.7 D11.1975652710 ccm4CG
VW LT 28-35 II Bussi (2DB, 2DE, 2DK) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Flatbed Kuorma-auto / Alusta (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.306.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW LT 40-55 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (293-909) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (293-909) 2.408.1985902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (293-909) 2.408.1988952383 ccm61E
VW LT 40-55 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (293-909) 2.4 D08.1990692383 ccm61S
VW LT 40-55 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (293-909) 2.4 D12.1978752383 ccm6CP
VW LT 40-55 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (293-909) 2.4 TD08.1988922383 ccm61G
VW LT 40-55 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (293-909) 2.4 TD08.1992952383 ccm6ACL
VW LT 40-55 I Flatbed Kuorma-auto / Alusta (293-909) 2.4 TD12.19821022383 ccm6DV
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 4WD12.1982902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 D07.1990692383 ccm61S
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 D01.1979752383 ccm6CP
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 D 4WD01.1979752383 ccm6DW
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 TD08.1988922383 ccm61G
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 TD06.1992952383 ccm6ACL
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 TD02.19861022383 ccm6DV
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 TD 4WD08.19781022383 ccm6DV
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.009.199850999 ccm4AER
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.010.199850997 ccm4AHT
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.7 SDI09.1998601716 ccm4AKU
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551297 ccm4ZA
VW PASSAT (32) 1.305.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32) 1.505.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT (32) 1.5 D08.1977501471 ccm4CK
VW PASSAT (32) 1.608.1975721588 ccm4FS
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32) 1.6 GLi08.19771101588 ccm4YS
VW PASSAT (32B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601297 ccm4EU
VW PASSAT (32B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW PASSAT (32B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW PASSAT (32B) 1.6 TD04.1982701588 ccm4CY
VW PASSAT (32B) 1.6 TD05.1986801588 ccm4RA
VW PASSAT (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT (32B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW PASSAT (32B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW PASSAT (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW PASSAT (32B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW PASSAT (32B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT (32B) 2.201.19851362226 ccm5KV
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988751595 ccm4ABN
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 TD08.1988801588 ccm4SB
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 16V04.19881361781 ccm4KR
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 D05.1989681896 ccm41Y
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TD03.1991751896 ccm4AAZ
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI10.1993901896 ccm4AHU
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI03.19961101896 ccm4AFN
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V08.19881361984 ccm49A
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT (3B2) 1.610.19961011595 ccm4ARM
VW PASSAT (3B2) 1.801.19971151781 ccm4AFY
VW PASSAT (3B2) 1.810.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 Syncro/4motion10.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 T10.19961501781 ccm4AEB
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.1996901896 ccm4AHH
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B3) 1.8 T 4motion03.20011701781 ccm4AWM
VW PASSAT Sedan (32B) 1.608.1987691595 ccm4PP
VW PASSAT Sedan (32B) 1.601.1985721595 ccm4RL
VW PASSAT Sedan (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW PASSAT Sedan (32B) 1.6 TD01.1985701588 ccm4CY
VW PASSAT Sedan (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT Sedan (32B) 1.801.1985901781 ccm4JN
VW PASSAT Sedan (32B) 2.201.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT Variant (33) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT Variant (33) 1.310.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT Variant (33) 1.5 D02.1977501471 ccm4CK
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT Variant (33) 1.6 D02.1979541588 ccm4CR
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW Passat Variant (33B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW Passat Variant (33B) 1.6 TD04.1982701588 ccm4CY
VW Passat Variant (33B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW Passat Variant (33B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW Passat Variant (33B) 1.8 Syncro01.1986901781 ccm4JN
VW Passat Variant (33B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW Passat Variant (33B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW Passat Variant (33B) 2.0 Syncro05.19841161994 ccm5JS
VW Passat Variant (33B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW Passat Variant (33B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW Passat Variant (33B) 2.201.19851362226 ccm5KV
VW Passat Variant (33B) 2.2 Syncro08.19851202226 ccm5JT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988751595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 TD08.1988801588 ccm4SB
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 16V04.19881361781 ccm4KR
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 D05.1989681896 ccm41Y
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TD03.1991751896 ccm4AAZ
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI10.1993901896 ccm4AHU
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI03.19961101896 ccm4AFN
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V08.19881361984 ccm49A
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro01.19941842861 ccm6ABV
VW PASSAT Variant (3B5) 1.606.19971011595 ccm4ARM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.806.19971151781 ccm4AFY
VW PASSAT Variant (3B5) 1.806.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion06.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 T06.19971501781 ccm4AEB
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.1997901896 ccm4AHH
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.19971101896 ccm4AVG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion06.19971101896 ccm4AVG
VW POLO (6N2) 1.7 SDI10.1999601716 ccm4AKU
VW POLO (6N2) 1.9 D10.1999641896 ccm4AEF
VW POLO (6N2) 1.9 SDI10.1999641896 ccm4AGD
VW POLO (86) 0.809.197534771 ccm4HE
VW POLO (86) 0.909.197540895 ccm4HA
VW POLO (86) 1.103.1975501093 ccm4HB
VW POLO (86) 1.103.1975601093 ccm4HC
VW POLO (86) 1.312.1976601272 ccm4HH
VW POLO (9N_) 1.201.2002541198 ccm3AWY
VW POLO (9N_) 1.2 12V10.2001641198 ccm3AZQ
VW Polo Classic (6V2) 100 1.612.19951001595 ccm4AFT
VW Polo Classic (6V2) 110 1.9 TDI06.19981101896 ccm4ASV
VW Polo Classic (6V2) 57 1.7 SDI07.1997571716 ccm4AKW
VW Polo Classic (6V2) 60 1.412.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Classic (6V2) 64 1.9 SDI12.1995641896 ccm4AEY
VW Polo Classic (6V2) 75 1.4 16V10.1999751390 ccm4APE
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751598 ccm4ALM
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW Polo Classic (6V2) 90 1.801.1997901781 ccm4ABS
VW Polo Classic (6V2) 90 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Classic (86C, 80) 1.4 D10.1990481398 ccm41W
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.303.1991781272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4008.19901131272 ccm4PY
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4001.19871151272 ccm4PY
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.4 D08.1990481398 ccm41W
VW Polo Hatchback (6N1) 1.7 SDI04.1997571716 ccm4AHG
VW Polo Hatchback (6N1) 45 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.310.1994551296 ccm4ADX
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
VW Polo Hatchback (6N1) 64 1.9 D10.1994641896 ccm4AEF
VW Polo Hatchback (6N1) 64 1.9 SDI07.1996641896 ccm4AGD
VW Polo Hatchback (6N1) 75 1.610.1994751598 ccm4AEE
VW Polo Hatchback (6R1, 6C1) 1.001.201460999 ccm3CHYA
VW Polo Hatchback (6R1, 6C1) 1.001.201475999 ccm3CHYB
VW Polo Hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TSI 16V02.2014901197 ccm4CJZC
VW Polo Hatchback (86C, 80) 0.910.198139895 ccm4HA
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983501272 ccm4HW
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4HJ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1990761272 ccm43F
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.4 D10.1990481398 ccm41W
VW POLO Umpikori (86CF) 1.008.1992451043 ccm4AAU
VW POLO Umpikori (86CF) 1.308.1992541272 ccm4AAV
VW POLO Umpikori (86CF) 1.4 D08.1992481398 ccm41W
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.9 D10.1994641896 ccm4AEF
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.9 SDI07.1996641896 ccm4AGD
VW Polo Variant (6V5) 1.405.1997601390 ccm4APQ
VW Polo Variant (6V5) 1.605.19971011595 ccm4AFT
VW Polo Variant (6V5) 1.7 SDI08.1997571716 ccm4AKW
VW Polo Variant (6V5) 1.805.1997901781 ccm4ADZ
VW Polo Variant (6V5) 1.9 SDI06.1997641896 ccm4AEY
VW Polo Variant (6V5) 1.9 TDI05.1997901896 ccm4ALH
VW Polo Variant (6V5) 1.9 TDI06.19981101896 ccm4ASV
VW SANTANA (32B) 1.308.1981601272 ccm4FZ
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751588 ccm4WV
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751595 ccm4DT
VW SANTANA (32B) 1.608.1981851588 ccm4YP
VW SANTANA (32B) 1.6 D08.1981541588 ccm4JK
VW SANTANA (32B) 1.6 TD12.1981701588 ccm4CY
VW SANTANA (32B) 1.801.1983901781 ccm4DS
VW SANTANA (32B) 1.908.19811151921 ccm5WN
VW SANTANA (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW SANTANA (32B) 2.108.19821152144 ccm5WE
VW SCIROCCO (53) 1.104.1974501093 ccm4FA
VW SCIROCCO (53) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974701471 ccm4FH
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974751471 ccm4ZB
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974861471 ccm4FD
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53) 1.606.19761101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1980601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53B) 1.508.1980701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1983701595 ccm4EWA
VW SCIROCCO (53B) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW SCIROCCO (53B) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.608.19801101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW SCIROCCO (53B) 1.811.1985951781 ccm4JH
VW SCIROCCO (53B) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V03.19861291781 ccm4PL
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V10.19851391781 ccm4KR
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.1995901896 ccm4AHU
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.19961101896 ccm4AVG
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.19951151984 ccm4ADY
VW TRANSPORTER III Bussi 1.605.1979501584 ccm4CT
VW TRANSPORTER III Bussi 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III Bussi 1.6 TD08.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Bussi 1.6 TD Syncro03.1986701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Bussi 1.7 D10.1986571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Bussi 1.908.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III Bussi 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Bussi 1.901.1983831913 ccm4DH
VW TRANSPORTER III Bussi 1.908.1983901913 ccm4GW
VW TRANSPORTER III Bussi 1.9 Syncro02.1985781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Bussi 2.005.1979701970 ccm4CV
VW TRANSPORTER III Bussi 2.110.1986872109 ccm4SR
VW TRANSPORTER III Bussi 2.108.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Bussi 2.108.19841122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III Bussi 2.1 Cat06.1989952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Bussi 2.1 i07.1989922110 ccm4SS
VW TRANSPORTER III Bussi 2.1 Syncro10.1986872109 ccm4SR
VW TRANSPORTER III Bussi 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Bussi 2.1 Syncro01.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.6 TD10.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.6 TD Syncro03.1986691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.909.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.910.1984831913 ccm4DH
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.9 Syncro12.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 2.005.1979691970 ccm4CU
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 2.108.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 2.1 i07.1989922110 ccm4SS
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.605.1979501584 ccm4CT
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.6 TD10.1984691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.6 TD Syncro03.1986691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.7 D08.1985571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.910.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.910.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.910.1984831913 ccm4DH
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.908.1983901913 ccm4GW
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.9 Syncro11.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Umpikori 2.005.1979691970 ccm4CU
VW TRANSPORTER III Umpikori 2.108.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Umpikori 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III Umpikori 2.1 i07.1989922110 ccm4SS
VW TRANSPORTER III Umpikori 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Umpikori 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW Transporter IV Bussi (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Transporter IV Bussi (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 D09.1990601896 ccm41X
VW Transporter IV Bussi (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Bussi (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.009.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Bussi (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 611.19951402792 ccm6AES
VW Transporter IV Flatbed Kuorma-auto / Alusta (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.9 D07.1990611896 ccm41X
VW Transporter IV Flatbed Kuorma-auto / Alusta (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Flatbed Kuorma-auto / Alusta (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 D07.1990611896 ccm41X
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR605.19961402792 ccm6AES
VW Vento (1H2) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Vento (1H2) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW Vento (1H2) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW Vento (1H2) 1.9 D11.1991651896 ccm41Y
VW Vento (1H2) 1.9 SDI04.1997641896 ccm4AEY
VW Vento (1H2) 1.9 TD11.1991751896 ccm4AAZ
VW Vento (1H2) 1.9 TDI09.1993901896 ccm4AHU
VW Vento (1H2) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW Vento (1H2) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW Vento (1H2) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös:
Tuotteen arvosana

FA1 Tiiviste, öljynlaskutulppa Sisäläpimitta: 14mm, Kupari



Arvostele tuote

FA1 Tiiviste, öljynlaskutulppa Sisäläpimitta: 14mm, Kupari.

info

Ilmainen toimitus

jokaiselle tilaukselle, jonka loppusumma ylittää 160 €
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa (259.150-U-5 Muoto: A-muoto) toimituksilla POSTNORD
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa (Paksuus (mm): 1,5 259.150-U-5) toimituksilla GLS
  • 259.150-U-5 Tiiviste, öljynlaskutulppa (Ulkohalkaisija (mm): 20) toimituksilla DHL
:

Turvallinen yhteys

Maksutavat
  • 259.150-U-5 Tiiviste, öljynlaskutulppa ostaa PayPal maksutavat
  • Trustly
  • Hypovereins Bank
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa FA1 259.150-U-5 ostaa Klarna maksutavat
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ( 259.150-U-5) FA1 ostaa VISA maksutavat
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ( 259.150-U-5) ostaa MasterCard maksutavat
MA - PE
9.00 - 00.00

Asiakaspalvelunumero

+358 8 415 415 25

Osoite

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksa
Näytä kartta