Valitse auto
Hae rekisterinumerolla
Varaosaluettelo

FA1 Tiiviste, öljynlaskutulppa Sisäläpimitta: 14mm, Kupari

Arvioita (0)
Tiiviste, öljynlaskutulppa 259.150-U-50 (Määrä: 50 | Materiaali: Kupari) ostaa halvalla thumb?id=7816017&lng=fi&ccf=94077797

11,09

sis. Alv 24%, Toimitus
varastossa
Toimitus 2-3 arkipäivää
  • Tuotekoodi: 259.150-U-50
  • Valmistajat: FA1
  • Tyyppi:
- +
Tuote lisättiin ostoskoriin
FA1 Tiiviste, öljynlaskutulppa
Tiiviste, öljynlaskutulppa tiedot
  • Materiaali:   Kupari 
  • Sisäläpimitta [mm]:   14 
  • Paksuus [mm]:   1,5 
  • Muoto:   A-muoto 
  • Läpimitta [mm]:   20 
  • Määrä:   50 
  • Tila: Täysin
OEM-viitenumero(t):
Valmistaja OE-koodit
ALFA ROMEO 234032235
BMW 07119963226
DAF 0244680
DEUTZ 01118693
DEUTZ 01301223
FIAT 10280060
FORD 0209725
FORD 0220025
FORD 1005306
FORD 95VW6734AA
HANOMAG 0996731012
HANOMAG N007603014106
KHD 01118693
KHD 01301223
MAN 06561900706
MAN 6561900706
MAZDA 995641400
MERCEDES-BENZ 007603014106
OPEL 11023582
OPEL 2091046
PEUGEOT 117005
RENAULT 0003008058
RENAULT 0870073700
RENAULT 5000254857
RENAULT 7703062043
SAAB 7522709
SAAB 8728051
SCANIA 192633
SCANIA 303098
VAG N0138492
VAG N138492
VOLVO 9690116
Muita sopivia tuotteita annetulle OEM-koodit
GOETZE
33-110870-00
ELRING
243.205
ELRING
115.100
AJUSA
15037900
AJUSA
15038900
BOSCH
2 916 710 610
BOSCH
2 916 710 609
FEBI BILSTEIN
07215
CORTECO
12015256B
SWAG
99 90 7215
TOPRAN
104 474
VAICO
V10-2265
AJUSA
21012700
AJUSA
22007000
DT
9.01028
GATES
GAT4394
REINZ
41-70089-00
FA1
232.150.100
FA1
259.150.100
BLUE PRINT
ADA100105
FA1
232.150-U-50
FA1
257.828.011
FA1
259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.67.001
PAYEN
KG664
BLUE PRINT
ADV180102
BLUE PRINT
ADV180104
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.67.048
VAICO
V10-3327
VAICO
V53-0068
JP GROUP
8113850100
FA1
259.150-U-5
FA1
232.150-U-5
FA1
232.150-U-25
AUTOMEGA
190021210
KS TOOLS
430.2505
VAICO
V30-1007
FA1
259.150.010
ACKOJA
A53-0068
Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös:
Tuotteen arvosana

FA1 Tiiviste, öljynlaskutulppa Sisäläpimitta: 14mm, Kupari



Arvostele tuote

FA1 Tiiviste, öljynlaskutulppa Sisäläpimitta: 14mm, Kupari.

info

Ilmainen toimitus

jokaiselle tilaukselle, jonka loppusumma ylittää 160 €
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa (259.150-U-50 Muoto: A-muoto) toimituksilla POSTNORD
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa (Paksuus (mm): 1,5 259.150-U-50) toimituksilla GLS
  • 259.150-U-50 Tiiviste, öljynlaskutulppa (Ulkohalkaisija (mm): 20) toimituksilla DHL
:

Turvallinen yhteys

Maksutavat
  • 259.150-U-50 Tiiviste, öljynlaskutulppa ostaa PayPal maksutavat
  • Trustly
  • Hypovereins Bank
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa FA1 259.150-U-50 ostaa Klarna maksutavat
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ( 259.150-U-50) FA1 ostaa VISA maksutavat
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ( 259.150-U-50) ostaa MasterCard maksutavat
MA - PE
9.00 - 00.00

Asiakaspalvelunumero

+358 8 415 415 25

Osoite

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksa
Näytä kartta