Valitse auto
Hae rekisterinumerolla
Varaosaluettelo

REINZ Tiiviste, öljynlaskutulppa Kupari, Sisäläpimitta: 14,00mm

Arvioita (0)
Tiiviste, öljynlaskutulppa 41-70089-00 (Materiaali: Kupari | Paksuus (mm): 1,5) ostaa halvalla thumb?id=7440715&lng=fi&ccf=94077797

0,49

sis. Alv 24%, Toimitus
varastossa
Toimitus 2-3 arkipäivää
  • Tuotekoodi: 41-70089-00
  • Valmistajat: REINZ
  • Tyyppi:
- +
Tuote lisättiin ostoskoriin
REINZ Tiiviste, öljynlaskutulppa
Tiiviste, öljynlaskutulppa tiedot
  • Materiaali:   Kupari 
  • Sisäläpimitta [mm]:   14,00 
  • Paksuus [mm]:   1,50 
  • Muoto:   A-muoto 
  • Läpimitta [mm]:   20,00 
  • Tila: Täysin
OEM-viitenumero(t):
Valmistaja OE-koodit
ALFA ROMEO 234032235
DAF 0244680
DEUTZ-FAHR 01118693
DEUTZ-FAHR 01301223
FIAT 10280060
FORD 0209725
FORD 0220025
FORD 1005306
FORD 95VW6734AA
HANOMAG 0996731012
KHD 01118693
MAN 06561900706
MAN 6561900706
MAZDA 995641400
MERCEDES-BENZ 007603014106
OPEL 11023582
OPEL 2091046
PEUGEOT 117005
RENAULT TRUCKS 0003008058
RENAULT TRUCKS 0870073700
RENAULT TRUCKS 5000254857
RENAULT TRUCKS 7703062043
SAAB 7522709
SAAB 8728051
SCANIA 192633
SCANIA 303098
STEYR 90003098015
VOLVO 9690116
VW N0138492
VW N138492
Muita sopivia tuotteita annetulle OEM-koodit
GOETZE
33-110870-00
ELRING
243.205
ELRING
115.100
AJUSA
15037900
AJUSA
15038900
BOSCH
2 916 710 610
BOSCH
2 916 710 609
FEBI BILSTEIN
07215
CORTECO
12015256B
SWAG
99 90 7215
TOPRAN
104 474
VAICO
V10-2265
AJUSA
21012700
AJUSA
22007000
DT
9.01028
GATES
GAT4394
REINZ
41-70089-00
FA1
232.150.100
FA1
259.150.100
BLUE PRINT
ADA100105
FA1
232.150-U-50
FA1
257.828.011
FA1
259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.67.001
PAYEN
KG664
BLUE PRINT
ADV180102
BLUE PRINT
ADV180104
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.67.048
VAICO
V10-3327
VAICO
V53-0068
JP GROUP
8113850100
FA1
259.150-U-5
FA1
232.150-U-5
FA1
232.150-U-25
AUTOMEGA
190021210
KS TOOLS
430.2505
FA1
259.150.010
ACKOJA
A53-0068
100200508090A3A4A6111-sarja123-sarjaQUATTROTTBLITZASTRACHEVYPT CRUISERESPERO KORANDOMUSSONEXIAGALAXY 5762190A-sarjaC-sarjaCLCCLK CLS E-sarjaG-sarjaM-sarjaR-sarjaS-sarjaSedanSLSLK SLR SPRINTER V-sarjaVIANO VITO 124-sarjaADMIRALASCONACOMBOCOMMODORE CORSADIPLOMAT FRONTERAKADETTKAPITÄNMANTA MONZAOLYMPIAOMEGAGT REKORD SENATORTIGRAVECTRAG-MODELLALHAMBRA AROSACORDOBA IBIZA INCALEONTERRATOLEDOFAVORIT FELICIA OCTAVIASUPERB CHAIRMANCARLTONCAVALIERNOVAROYALEVICEROYBORACADDYCORRADODERBYGOLFILTISJETTALTLUPOMULTIVAN NEW BEETLEPASSATPOLOSANTANASCIROCCOSHARANTRANSPORTERVENTO
Seuraaviin automalleihin sopivat Tiiviste, öljynlaskutulppa
Valmistaja\TyyppivalmistusvuosiHVSylinteritilavuusSyl.Moottorin koodi
AUDI 100 (43, C2) 1.608.1976851588 ccm4YV
AUDI 100 (43, C2) 1.908.19801001921 ccm5WH
AUDI 100 (43, C2) 2.0 D08.1978701986 ccm5CN
AUDI 100 (43, C2) 2.110.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 (43, C2) 2.103.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.607.1977851588 ccm4YV
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 D08.1978701986 ccm5CN
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.902.19831001921 ccm5WH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.009.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 D03.1983701986 ccm5CN
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E01.19851151994 ccm5KP
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E Cat01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD03.1983871986 ccm5DE
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD03.19881001986 ccm5NC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5PX
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.303.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.308.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.4 D08.1989822370 ccm53D
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.5 TDI01.19901202461 ccm51T
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911001984 ccm4AAE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E 16V07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E 16V quattro07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E09.19911332309 ccm5AAR
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E quattro09.19911342309 ccm5AAR
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI12.19901152461 ccm5ABP
AUDI 100 Avant (4A5, C4) S4 Turbo quattro09.19912302226 ccm5AAN
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.908.19821001921 ccm5WH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19841151994 ccm5KP
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.0 Cat01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.0 D08.1982701986 ccm5CN
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo08.1982871986 ccm5DE
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo03.19881001986 ccm5NC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19821072144 ccm5WU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19821302144 ccm5KF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 Cat06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5PX
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 E Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E10.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.4 D08.1989822370 ccm53D
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.5 TDI01.19901202461 ccm51T
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.012.19901001984 ccm4AAE
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E12.19901151984 ccm4ABK
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E 16V01.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E 16V quattro07.19921401984 ccm4ACE
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.3 E12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.3 E quattro12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI12.19901152461 ccm5ABP
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) S4 Turbo quattro08.19912302226 ccm5AAN
AUDI 200 (43) 2.1 5E10.19791362144 ccm5WC
AUDI 200 (43) 2.1 5T10.19791702144 ccm5WJ
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro09.19831822144 ccm5KG
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 20V Turbo quattro07.19892202226 ccm53B
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo08.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro09.19831652226 ccm5MC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.311.19861362309 ccm5NF
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.1 5E08.19831362144 ccm5KH
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.1 Turbo08.19831822144 ccm5KG
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro08.19831822144 ccm5KG
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 20V Turbo quattro03.19892202226 ccm53B
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo08.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo02.19881902226 ccm52B
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro01.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.311.19861362309 ccm5NF
AUDI 50 (86) 1.108.1974501093 ccm4HB
AUDI 50 (86) 1.108.1974601093 ccm4HC
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972751471 ccm4ZB
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972851471 ccm4ZC
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975751588 ccm4YN
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975851588 ccm4YP
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT09.19731001584 ccm4XX
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GTE01.19761101588 ccm4YS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978551272 ccm4FY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601272 ccm4FZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978701588 ccm4YY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.602.1986731595 ccm4SA
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751588 ccm4WY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 GLE08.19781101588 ccm4YZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 TD08.1981701588 ccm4CY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.802.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.801.1983901781 ccm4DS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.808.1983931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1984901781 ccm4JV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1985931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE08.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE10.19841121781 ccm4MU
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)03.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)08.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.9 CD-5S09.19811151921 ccm5WN
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.010.19831151994 ccm5HP
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.0 quattro (85Q)10.19831151994 ccm5JS
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.210.19801152144 ccm5WE
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro08.19821312144 ccm5KL
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro08.19821362226 ccm5HY
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro (85Q)08.19821362144 ccm5KK
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.1987701595 ccm4PP
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 D02.1987541588 ccm4JK
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD09.1986801588 ccm4RA
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.810.1986751781 ccm4RU
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.809.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E06.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E quattro09.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro09.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S08.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.1986901781 ccm4JV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986901781 ccm4NE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.9 D08.1989681896 ccm41Y
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.010.19901121984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V quattro03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro08.19881121984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 quattro10.19871332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.9 TD09.1991751896 ccm4AAZ
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.9 TDI07.1992901896 ccm41Z
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.1992901984 ccm4ABT
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.19921151984 ccm4ABK
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V02.19931401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V quattro12.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 quattro11.19931071984 ccm4ADW
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E07.19921332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) RS2 quattro03.19943152226 ccm5ADU
AUDI 80 Avant (8C5, B4) S2 quattro02.19932302226 ccm5ABY
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.609.1991711595 ccm4ABM
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.9 TD09.1991751896 ccm4AAZ
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.9 TDI09.1991901896 ccm41Z
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.009.1991901984 ccm4ABT
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E 16V09.19911371984 ccm46A
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E 16V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E 16V quattro04.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E quattro09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) S2 quattro02.19932302226 ccm5ABY
AUDI 90 (81, 85, B2) 1.6 TD10.1985701588 ccm4CY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.010.19841151994 ccm5HP
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.0 quattro08.19841161994 ccm5JS
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.201.19851152226 ccm5KX
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.210.19841362226 ccm5HY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro11.19841362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD04.1987801588 ccm4RA
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.007.19881151994 ccm5PS
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 20 V08.19891601994 ccm5NM
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 20 V quattro08.19881601994 ccm5NM
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E quattro04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871362309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871362309 ccm5NG
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.609.19961011595 ccm4AKL
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.809.19961251781 ccm4APG
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19961501781 ccm4AUM
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19981801781 ccm4AUQ
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T quattro12.19961501781 ccm4AQA
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4ARY
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AHF
AUDI A3 Hatchback (8L1) S3 quattro03.19992101781 ccm4AUL
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T03.19961501781 ccm4APU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro01.19961501781 ccm4APU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 DUO03.1998901896 ccm4AHU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI03.1996751896 ccm4AFF
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.1996901896 ccm4AHU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T09.20011501781 ccm4AVJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro09.20011501781 ccm4AVJ
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 T01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 T quattro01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI12.1995751896 ccm4AFF
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI01.1995901896 ccm4AHU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI10.19951101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.8 T11.20001501781 ccm4AVJ
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.8 T quattro11.20001501781 ccm4AVJ
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941001984 ccm4AAE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI quattro07.19951402461 ccm5AEL
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Turbo quattro06.19942302226 ccm5AAN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI02.19981101896 ccm4AVG
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941011984 ccm4AAE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941071984 ccm4ADW
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI quattro10.19951402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) S6 Turbo quattro06.19942302226 ccm5AAN
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.8 T01.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.8 T quattro02.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.9 TDI04.19971101896 ccm4AVG
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 1.9 TDI06.1995901896 ccm4AHU
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 16V06.19951401984 ccm4ACE
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 E01.19931151984 ccm4ABK
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.3 E05.19911332309 ccm5NG
MERCEDES-BENZ W124 Cabriolet (A124) 300 CE (124.066)10.19922203199 ccm6M 104.992
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT04.1986881781 ccm4SF
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT09.1982901781 ccm4DS
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT01.1985931781 ccm4JN
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861071781 ccm4PV
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT quattro12.19841121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (81, 85) 1.908.19801151921 ccm5WN
AUDI COUPE (81, 85) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI COUPE (81, 85) 2.009.19831151994 ccm5HP
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT01.19811072144 ccm5WE
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT09.19821312144 ccm5KE
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT07.19811152226 ccm5KX
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT09.19841362226 ccm5HY
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro10.19841362226 ccm5KV
AUDI COUPE (81, 85) 2.301.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (81, 85) 2.3 quattro01.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 1.808.19891121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (89, 8B) 2.003.19901121984 ccm43A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891131984 ccm43A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891151984 ccm4AAD
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V01.19921371984 ccm46A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 20 V08.19891601994 ccm5NM
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 20 V quattro08.19891601994 ccm5NM
AUDI COUPE (89, 8B) 2.2 quattro11.19881362226 ccm5KV
AUDI COUPE (89, 8B) 2.303.19901332309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.310.19881362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro05.19901342309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro11.19881362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) S2 quattro09.19902202226 ccm53B
AUDI COUPE (89, 8B) S2 quattro10.19922302226 ccm5ABY
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 220 CE (124.042)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE (124.043)03.19871322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE (124.043)03.19871362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE Cat (124.043)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE03.19871882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE (124.050)03.19871802960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 320 CE (124.052)10.19922203199 ccm6M 104.992
AUDI QUATTRO (85) 2.1 Turbo07.19802002144 ccm5WR
AUDI QUATTRO (85) 2.2 20V Turbo08.19892202226 ccm5RR
AUDI QUATTRO (85) 2.2 quattro12.19841212226 ccm5JT
AUDI QUATTRO (85) 2.2 quattro12.19841362226 ccm5HY
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T09.20021501781 ccm4AUM
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T09.1999182 ccm
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro09.1999182 ccm
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19982241781 ccm4BAM
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro09.19992281781 ccm4AMU
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T01.20011501781 ccm4AUM
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T10.19991801781 ccm4ATC
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T01.2001182 ccm
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro02.20001801781 ccm4AUQ
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro10.19992241781 ccm4BAM
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro09.20002281781 ccm4AMU
BEDFORD BLITZ (CF97) 2.002.1985761979 ccm420 N
BEDFORD BLITZ (CF97) 2.3 D01.1973632260 ccm423D
CHEVROLET Astra Sedan 2.0 GL03.19991121998 ccm4LE4(122CUL4)
CHEVROLET Astra Sedan 2.0 GL08.20021161998 ccm4LE4(122CUL4)
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 i 16V01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 Si05.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i 16V (F08, C05)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 (F08, C05)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 (F35, M35)11.19911161796 ccm418 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i (F08, C05)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 (F08, M08, F68, M68)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 (F08, M08, F68, M68)11.19911161796 ccm418 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.4 i (F35, M35)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 (F19, M19)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)03.1992751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)03.1992571700 ccm417 D
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)09.19951121796 ccm418 SE
OPEL Astra F Van (T92) 1.4 i (F70)10.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)10.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 D (F70)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 D (F70)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Van (T92) 1.8 i (F70)06.1993901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 16V (F35)06.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 LPG (F35)03.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 16V (F08, F48)02.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.4 16V (F69)09.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.4 LPG (F69)03.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL ASTRA G Umpikori (F70) 1.4 (F70)09.1998901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont 1.309.1985751297 ccm413 S
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont 1.7 D01.1989571699 ccm417 D
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.8 GTE09.19841121796 ccm418 SE
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.009.19861151998 ccm420 NE
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.0 GTE09.19861291998 ccm420 SEH
VAUXHALL ASTRA Mk II StW 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) 1.4 i04.1992601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) 1.6 i03.1992751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i09.1991601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i03.1992821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i 16V02.1996901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.7 D09.1991601699 ccm417 DR
VAUXHALL Astra Mk III (F) Farmari (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.4 16V02.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Farmari (T98) 1.4 16V02.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedan (T98) 1.4 16V09.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk2 Cabriolet (T85) 1.4 S (43)09.1991751389 ccm414 NV
VAUXHALL Astra Mk2 Cabriolet (T85) 2.0 i01.19871151998 ccm420 NE
VAUXHALL Astramax (T85) 1.612.1986831598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Astravan Mk III (F) (T92) 1.6 i01.1991751598 ccm4C 16 NZ
CHEVROLET CHEVY Sedan 1.408.2002901389 ccm42H6
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD03.20021212148 ccm4EDJ
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD08.20051502148 ccm4EDJ
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V10.1993881498 ccm4A15MF
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO KORANDO (KJ) 2.9 TD01.19991202874 ccm5MB-OM 601 29TD
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 TD02.19991202874 ccm5MB-OM 601 29TD
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.305.19971402295 ccm4M 111.970
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.2 TD09.19991012299 ccm4MB OM 601
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.301.19991402295 ccm4M 111.970
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.310.19961402295 ccm4M 111.970
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO NEXIA Sedan 1.507.2008801498 ccm4Y15L
DAEWOO NEXIA Sedan (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI03.1995901896 ccm41Z
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AFN
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V611.19951742792 ccm6AMY
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x404.19961742792 ccm6AMY
MAYBACH 57 (240_) 5.5 (240.078)09.20025515513 ccm12M 285.950
MAYBACH 62 (240_) 5.5 (240.178)09.20025515513 ccm12M 285.950
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)01.19861021996 ccm4M 102.924
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)08.19831051996 ccm4M 102.924
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.309.19871322299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.3 E10.19821362299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.610.19821602597 ccm6M 103.942
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122)08.1983721997 ccm4OM 601.911
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122)08.1989751997 ccm4OM 601.911
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126)04.1985902497 ccm5OM 602.911
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126)08.1989942497 ccm5OM 602.911
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 1.8 (201.018)04.19901091797 ccm4M 102.910
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.001.19851181996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)02.19851131996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)02.19851161996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)10.19821221996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.309.19861322299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028)10.19861362299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.609.19861662597 ccm6M 103.942
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 (201.029)09.19861602597 ccm6M 103.942
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128)02.19881222497 ccm5OM 602.961
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128)02.19881262497 ccm5OM 602.961
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 140 (168.031, 168.131)07.1997821397 ccm4M 166.940
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 140 (168.031, 168.131)01.2001821598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 160 (168.033, 168.133)07.19971021598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 190 (168.032, 168.132)03.19991251898 ccm4M 166.990
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 210 (168.035, 168.135)12.20011402084 ccm4M 166.995
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 180 (202.018)11.19941211799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 CDI (202.134)03.19981022151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 D (202.120)03.1993751997 ccm4OM 601.913
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 D (202.122)10.1996881997 ccm4OM 604.915
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 Kompressor (202.025)10.19951801998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 200 Kompressor (202.025)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 220 (202.022)03.19931502199 ccm4M 111.961
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 220 CDI (202.133)09.19971252151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 220 D (202.021)07.1996752155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 220 D (202.121)08.1993952155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 230 (202.023)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 230 Kompressor (202.024)10.19951932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 240 (202.026)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 250 D (202.125)05.19931132497 ccm5OM 605.910
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 250 Turbo-D (202.128)10.19951502497 ccm5OM 605.960
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 280 (202.028)05.19931932799 ccm6M 104.941
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 280 (202.029)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 36 AMG (202.028)05.19942803606 ccm6M 104.941 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 43 AMG (202.033)08.19973064266 ccm8M 113.944
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 180 (203.035)10.20001291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 200 CDI (203.004)02.20011022148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 200 CDI (203.004)09.20001162148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 200 CDI (203.007)04.20031222148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 200 CGI Kompressor (203.043)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 200 Kompressor (203.045)05.20001631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 220 CDI (203.006)05.20001362148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 220 CDI (203.006)05.20001432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 220 CDI (203.008)02.20031502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 240 (203.061)05.20001702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 240 4-matic (203.081)07.20021702597 ccm6M 112.916
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 270 CDI (203.016)12.20001632685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 270 CDI (203.016)12.20001702685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 30 CDI AMG (203.018)01.20032312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 32 AMG Kompressor (203.065)02.20013543199 ccm6M 112.961
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 320 (203.064)05.20002183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 320 4-matic (203.084)07.20022183199 ccm6M 112.953
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 55 AMG (203.076)02.20043675439 ccm8M 113.988
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 180 (203.735)03.20011291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 200 CDI (203.707)03.20031222148 ccm4OM 646.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 200 CGI Kompressor (203.743)03.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 200 Kompressor (203.745)03.20011631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 220 CDI03.20011362148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 220 CDI (203.706)03.20011432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 220 CDI (203.708)02.20041502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 230 Kompressor (203.747)03.20011972295 ccm4M 111.981
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 30 CDI AMG (203.718)09.20022312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 320 (203.764)09.20022183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 180 T (202.081)09.20001291998 ccm4M 111.952
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 200 T CDI (202.194)03.19981022151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 200 T D (202.180)10.1996881997 ccm4OM 604.915
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.082)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.087)09.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 220 T CDI (202.193)09.19971252151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 220 T D (202.182)06.1996752155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 220 T D (202.182)06.1996952155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 230 T (202.083)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 230 T Kompressor (202.085)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 240 T (202.086)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 240 T (202.088)09.20001702597 ccm6M 112.915
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 250 T Turbo-D (202.188)06.19961502497 ccm5OM 605.960
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 280 T (202.089)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 43 AMG (202.093)08.19973064266 ccm8M 113.944
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 180 (203.235)03.20011291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 200 CDI (203.204)03.20011162148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 200 CDI (203.204, 203.207)03.20011022148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 200 CDI (203.207)04.20031222148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 200 CGI Kompressor (203.243)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 200 Kompressor (203.245)03.20011631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 220 CDI (203.206)03.20011432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 220 CDI (203.208)08.20061362148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 220 CDI (203.208)02.20041502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 240 (203.261)03.20011702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 240 4-matic (203.281)07.20021702597 ccm6M 112.916
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 270 CDI (203.216)03.20011632685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 270 CDI (203.216)03.20011702685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 30 CDI AMG (203.218)01.20032312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 32 AMG Kompressor (203.265)03.20013543199 ccm6M 112.961
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 320 (203.264)03.20012183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 320 4-matic (203.284)07.20022183199 ccm6M 112.953
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 55 AMG (203.276)02.20043675439 ccm8M 113.988
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 200 CDI (203.707)05.20081222148 ccm4OM 646.962
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 220 CDI (203.708)05.20081362148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 220 CDI (203.708)05.20081502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335)06.19971361998 ccm4M 111.945
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.344)06.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345)06.19971921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.348)06.20001972295 ccm4M 111.982
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365)06.19972183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 430 (208.370)07.19982794266 ccm8M 113.943
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 5.410.19983545439 ccm8M 113.984
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 55 AMG (208.374)08.19993475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 200 CGI (209.343)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 220 CDI (209.308)01.20051362148 ccm4OM 646.966
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 220 CDI (209.308)01.20051502148 ccm4OM 646.966
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 240 (209.361)06.20021632597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 240 (209.361)06.20021702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 270 CDI (209.316)02.20031632685 ccm5OM 612.967
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 270 CDI (209.316)10.20021702685 ccm5OM 612.967
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 320 (209.365)06.20022183199 ccm6M 112.955
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 500 (209.375)06.20023064966 ccm8M 113.968
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 55 AMG (209.376)09.20023675439 ccm8M 113.987
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 200 (208.435)03.19981361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 200 Kompressor (208.444)06.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 200 Kompressor (208.445)03.19981921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 230 Kompressor (208.447)03.19981932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 230 Kompressor (208.448)06.20001972295 ccm4M 111.982
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 320 (208.465)03.19982183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 430 (208.470)09.19982794266 ccm8M 113.943
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 55 AMG (208.474)01.20003475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 200 CGI (209.443, 209.343)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 240 (209.461)02.20031702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 320 (209.465)02.20032183199 ccm6M 112.955
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 500 (209.475)02.20033064966 ccm8M 113.968
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 55 AMG (209.476)02.20033675439 ccm8M 113.987
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 500 (219.375)10.20043064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 55 AMG (219.376)01.20054765439 ccm8M 113.990
MERCEDES-BENZ E-sarja Cabriolet (A124) E 200 (124.060)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E-sarja Cabriolet (A124) E 220 (124.062)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E-sarja Cabriolet (A124) E 320 (124.066)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E-sarja Cabriolet (A124) E 36 AMG (124.066)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E-sarja Coupe (C124) E 200 (124.040)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E-sarja Coupe (C124) E 220 (124.042)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E-sarja Coupe (C124) E 320 (124.052)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E-sarja Coupe (C124) E 36 AMG (124.052)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E-sarja Flatbed Kuorma-auto / Alusta (VF210) E 270 CDI (210.616)07.19991702685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Flatbed Kuorma-auto / Alusta (VF211) E 270 CDI (211.616)10.20031772685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 200 (124.019)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 200 D (124.120)06.1993751997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 220 (124.022)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 250 D (124.126, 124.129)07.19931132497 ccm5OM 605.911
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 250 Turbo-D (124.128)06.19931262497 ccm5OM 602.962
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 280 (124.028)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 280 (124.029)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 300 4-matic (124.230)06.19931802960 ccm6M 103.985
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 300 D (124.131)07.19931362996 ccm6OM 606.910
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 300 Turbo-D (124.133)06.19931472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333)06.19931472996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 320 (124.032)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 36 AMG07.19942693606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 (210.035)06.19951361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 CDI (210.007)06.19981022148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 CDI (210.007)07.19991162148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 D (210.003)01.1996881997 ccm4OM 604.917
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 Kompressor (210.045)06.19971861998 ccm4M 111.947
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 220 CDI (210.006)06.19981252148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 220 CDI (210.006)07.19991362148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 220 CDI (210.006)07.19991432148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 220 D05.1996752155 ccm4OM 604.912
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 220 D (210.004)06.1995952155 ccm4OM 604.912
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 230 (210.037)06.19951502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 240 (210.061)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 240 (210.062)08.20001702597 ccm6M 112.914
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 250 D (210.010)06.19951132497 ccm5OM 605.912
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 250 Turbo-D (210.015)06.19971502497 ccm5OM 605.962
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 270 CDI (210.016)07.19991632685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 270 CDI (210.016)07.19991702685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 280 (210.053)01.19961932799 ccm6M 104.945
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 280 (210.063)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 280 4-matic (210.081)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 300 D (210.020)06.19951362996 ccm6OM 606.912
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 300 Turbo-D (210.025)12.19961772996 ccm6OM 606.962
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 320 (210.055)06.19952203199 ccm6M 104.995
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 320 (210.065)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 320 4-matic (210.082)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 320 CDI (210.026)07.19991973226 ccm6OM 613.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 430 (210.070)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 430 4-matic (210.083)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 55 AMG09.19973475439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 55 AMG (210.074)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 200 CDI (211.004)07.20021022148 ccm4OM 646.951
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 200 CDI (211.004)07.20021222148 ccm4OM 646.951
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 220 CDI (211.006)03.20021362148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 220 CDI (211.006)03.20021502148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 240 (211.061)03.20021772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 240 4-matic (211.080)03.20031772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 270 CDI (211.016)03.20021632685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 270 CDI (211.016)03.20021772685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 280 CDI (211.023)05.20041773222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 320 (211.065)03.20022243199 ccm6M 112.949
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 320 4-matic (211.082)03.20032243199 ccm6M 112.954
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 320 CDI (211.026)11.20022043222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 400 CDI (211.028)02.20032603996 ccm8OM 628.961
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 500 (211.070)03.20023064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 500 4-matic (211.083)10.20033064966 ccm8M 113.969
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W211) E 55 AMG Kompressor (211.076)10.20024765439 ccm8M 113.990
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 200 T (124.079)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 220 T (124.082)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 250 TD (124.186)06.19931132497 ccm5OM 605.911
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 250 Turbo D06.19931262497 ccm5OM 602.962
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 300 T 4-matic (124.290)06.19931802960 ccm6M 103.985
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 300 T Turbo-D (124.193)06.19931472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 300 T Turbo-D 4-matic (124.393)06.19931472996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 300 TD (124.191)06.19931362996 ccm6OM 606.910
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 320 T (124.092)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S124) E 36 T AMG (124.092)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 200 T (210.235)06.19961361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 200 T Kompressor (210.245)06.19971861998 ccm4M 111.947
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 220 T CDI (210.206)06.19981252148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 220 T CDI (210.206)05.19991362148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 220 T CDI (210.206)07.19991432148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 230 T (210.237)06.19961502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 240 T (210.261)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 240 T (210.262)08.20001702597 ccm6M 112.914
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 250 T D (210.210)06.19961132497 ccm5OM 605.912
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 250 T Turbo-D (210.215)06.19971502497 ccm5OM 605.962
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 270 T CDI02.20001632685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 270 T CDI (210.216)07.19991702685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 280 T (210.263)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 280 T 4-matic (210.281)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 300 T Turbo-D (210.225)12.19961772996 ccm6OM 606.962
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 320 T (210.265)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 320 T 4-matic (210.282)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 320 T CDI (210.226)07.19991973226 ccm6OM 613.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 430 T (210.270)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 430 T 4-matic (210.283)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 55 T AMG (210.274)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 220 CDI (211.206)03.20031362148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 220 T CDI (211.206, 211.606)03.20031502148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 240 T 4-matic (211.280)07.20031772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 270 T CDI (211.216)03.20031632685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 270 T CDI (211.216)03.20031772685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 280 T CDI (211.223)05.20041773222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 320 T (211.265)03.20032243199 ccm6M 112.949
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 320 T 4-matic (211.282)07.20032243199 ccm6M 112.954
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 320 T CDI (211.226)03.20032043222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 500 T (211.270)10.20033064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 500 T 4-matic (211.283)10.20033064966 ccm8M 113.969
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S211) E 55 T AMG Kompressor (211.276)07.20034765439 ccm8M 113.990
MERCEDES-BENZ G-sarja Cabrio (W460) 250 GD (460.317)10.1987842497 ccm5OM 602.930
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W460) 250 GD (460,3)10.1987842497 ccm5OM 602.930
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W460) 250 GD (460,3)12.1988922497 ccm5OM 602.930
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W461) 250 GD (461)02.1990922497 ccm5OM 602.939
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W461) G 270 CDI01.20031562685 ccm5OM 612.966
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) 250 GD (463.324, 463.325)06.1990942497 ccm5OM 602.931
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) 300 GD (463.327, 463.328)09.19891132996 ccm6OM 603.931
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) 300 GE (463.227, 463.228)09.19891702960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) 300 GE (463.227, 463.228)06.19901742960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) 350 Turbo GD (463.320, 463.321)09.19911363449 ccm6OM 603.972
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) AMG G 65 (463.274)06.20156305980 ccm12M 279.982
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 300 (463.228, 463.227)06.19931702960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 300 TD (463.330, 463.331)08.19961772996 ccm6OM 606.964
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 320 (463.230, 463.231)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 320 (463.232, 463.233, 463.244, 463.245)07.19972153199 ccm6M 112.945
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 400 CDI (463.332, 463.333)12.20002503996 ccm8OM 628.962
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 50009.20042924966 ccm8M 113.962
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 500 (463.247, 463.248, 463.249, 463.240, 463.241)04.19982964966 ccm8M 113.962
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 55 AMG (463.243, 463.246)04.19993545439 ccm8M 113.982
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV (W463) G 65 AMG05.20126125980 ccm12M 279.982
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) 300 GD (463.307)12.19901132996 ccm6OM 603.931
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) 300 GE (463.207)09.19891702960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) 320 GE (463.208)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) 350 G Turbo-D (463.300)09.19911363449 ccm6OM 603.972
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) G 300 TD (463.308)09.19961772996 ccm6OM 606.964
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) G 320 (463.209)11.19972153199 ccm6M 112.945
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) G 400 CDI (463.309)12.20002503996 ccm8OM 628.962
MERCEDES-BENZ G-sarja SUV Cabriolet (W463) G 500 (463)04.19982964966 ccm8M 113.962
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 230 (163.136)02.19981502295 ccm4M 111.977
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 270 CDI (163.113)12.19991632685 ccm5OM 612.963
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 320 (163.154)02.19982183199 ccm6M 112.942
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 35002.20032353724 ccm6M 112.970
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 350 (163.157)08.20022453724 ccm6M 112.970
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 400 CDI (163.128)09.20012503996 ccm8OM 628.963
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 430 (163.172)02.19982724266 ccm8M 113.942
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 500 (163.175)09.20012924966 ccm8M 113.965
MERCEDES-BENZ M-sarja (W163) ML 55 AMG (163.174)02.20003475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ R-sarja (W251, V251) R 500 4-matic (251.075, 251.175)01.20063064966 ccm8M 113.971
MERCEDES-BENZ S-sarja Cabriolet (A217) AMG S 65 (217.479)04.20166305980 ccm12M 279.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Cabriolet (A217) S 650 Maybach08.20176305980 ccm12M 279.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 500 (215.375)03.19993064966 ccm8M 113.960
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 55 AMG (215.373)10.19993605439 ccm8M 113.986
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 55 AMG Kompressor (215.374)06.20025005439 ccm8M 113.991
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 600 (215.376)09.20025005513 ccm12M 275.950
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 600 (215.378)03.19993675786 ccm12M 137.970
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 63 AMG09.20014446258 ccm12M 137.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C215) CL 65 AMG (215.379)09.20036125980 ccm12M 275.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C216) CL 600 (216.376)05.20065175513 ccm12M 275.953
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C216) CL 65 AMG (216.379)10.20066125980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C216) CL 65 AMG (216.379)02.20116305980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C217) S 65 AMG (217.379)07.20146305980 ccm12M 279.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W126) 260 SE (126.020)09.19851602597 ccm6M 103.941
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W126) 260 SE (126.020)09.19851662597 ccm6M 103.941
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W126) 300 SE, SEL (126.024, 126.025)01.19861802960 ccm6M 103.981
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W126) 300 SE, SEL (126.024, 126.025)09.19851882960 ccm6M 103.981
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W140) 300 SE 2.8 (140.028)01.19931972799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033)03.19912313199 ccm6M 104.994
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W140) S 280 (140.028)02.19931932799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W140) S 300 Turbo-D (140.135)05.19961772996 ccm6OM 606.961
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W140) S 350 Turbo-D (140.134)01.19931503449 ccm6OM 603.971
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 280 (220.063, 220.163)10.19982042799 ccm6M 112.922
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 320 (220.065, 220.165)10.19982243199 ccm6M 112.944
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 320 CDI (220.025, 220.125)09.20022043222 ccm6OM 648.960
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 320 CDI (220.026, 220.126)08.19991973222 ccm6OM 613.960
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 350 (220.067, 220.167)09.20022453724 ccm6M 112.972
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 350 4-matic (220.087, 220.187)06.20032453724 ccm6M 112.975
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 400 CDI (220.028, 220.128)06.20002503996 ccm8OM 628.960
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 400 CDI (220.028, 220.128)06.20032603996 ccm8OM 628.960
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 430 (220.070, 220.170)10.19982794266 ccm8M 113.941
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 430 4-matic (220.083, 220.183)09.20022794266 ccm8M 113.948
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 500 (220.075, 220.175, 220.875)10.19983064966 ccm8M 113.966
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 500 4-matic (220.084, 220.184)09.20023064966 ccm8M 113.966
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 500 5.0 (220.075, 220.175, 220.875)10.19982994966 ccm8M 113.960
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 55 AMG (220.073, 220.173)04.19993605439 ccm8M 113.986
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 55 AMG Kompressor (220.074, 220.174)06.20025005439 ccm8M 113.991
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 600 (220.176)09.20025005513 ccm12M 275.950
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 600 (220.878, 220.178)01.20003675786 ccm12M 137.970
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 63 AMG09.20014446258 ccm12M 137.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W220) S 65 AMG (220.179)03.20046125980 ccm12M 275.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W221) S 600 (221.176)12.20055175513 ccm12M 275.953
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W221) S 65 AMG (221.179)12.20056125980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W221) S 65 AMG (221.179)04.20116305980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W222, V222, X222) S 600 (222.176)02.20145305980 ccm12M 277.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W222, V222, X222) S 600 Maybach (222.976)12.20145305980 ccm12M 277.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W222, V222, X222) S 65 AMG (222.179)02.20146305980 ccm12M 279.980
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W222, V222, X222) S 650 Maybach (222.980)07.20176305980 ccm12M 279.980
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 20001.19861051996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 (124.020)01.19861021996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 (124.020)12.19851091996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 D (124.120)12.1984721997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 D (124.120)08.1989751997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 E11.19921051996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 E (124.019)10.19921361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 E (124.021)09.19881181996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 200 E (124.021)09.19881221996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 220 E (124.022)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 230 E (124.023)12.19841322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 230 E (124.023)01.19851362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 230 E Cat (124.023)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 250 D (124.125)04.1985902497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 250 D (124.125)01.1989942497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 250 Turbo-D (124.128)09.19881262497 ccm5OM 602.962
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 260 E (124.026)09.19851602597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 260 E (124.026)09.19851662597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 260 E 4-matic (124.226)09.19861602597 ccm6M 103.943
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 260 E 4-matic (124.226)12.19861662597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 280 E (124.028)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 D (124.130)12.19841092996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 D (124.130)06.19901102996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 D (124.130)08.19891132996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 D 4-matic (124.330)09.19861092996 ccm6OM 603.913
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 D 4-matic (124.330)08.19891132996 ccm6OM 603.913
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 E01.19851882960 ccm6M 103.980
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 E06.19851882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 E (124.030)08.19851802960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 E 4-matic09.19861882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 E 4-matic (124.230)09.19861802960 ccm6M 103.985
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 TD SD06.19911503449 ccm6OM 603.971
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 Turbo-D (124.133)09.19861432996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 Turbo-D (124.133)09.19881472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333)09.19861432996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333)01.19881472996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ Sedan (W124) 320 E (124.032)10.19922203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851802960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851882960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058)08.19931932799 ccm6M 104.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.059)05.19982042799 ccm6M 112.923
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL (129.060)03.19891902960 ccm6M 103.984
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063)09.19932313199 ccm6M 104.991
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.064)05.19982243199 ccm6M 112.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.068)05.19983064966 ccm8M 113.961
MERCEDES-BENZ SL (R129) 55 AMG03.20003545439 ccm8M 113.985
MERCEDES-BENZ SL (R129) SL 32009.19942203199 ccm6M 104.991
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.467)03.20032453724 ccm6M 112.973
MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475)10.20013064966 ccm8M 113.963
MERCEDES-BENZ SL (R230) 55 AMG (230.472)03.20065175439 ccm8M 113.995
MERCEDES-BENZ SL (R230) 55 AMG (230.474)10.20014765439 ccm8M 113.992
MERCEDES-BENZ SL (R230) 55 AMG Kompressor (230.474)06.20025005439 ccm8M 113.992
MERCEDES-BENZ SL (R230) 600 (230.476)04.20035005513 ccm12M 275.951
MERCEDES-BENZ SL (R230) 600 (230.477)03.20065175513 ccm12M 275.954
MERCEDES-BENZ SL (R230) 65 AMG (230.479)03.20046125980 ccm12M 275.981
MERCEDES-BENZ SL (R230) 65 AMG Black Series (230.479)07.20086705980 ccm12M 275.983
MERCEDES-BENZ SL (R231) 65 AMG (231.479)05.20126305980 ccm12M 279.981
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435)09.19961361998 ccm4M 111.946
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445)10.19961921998 ccm4M 111.943
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447)09.19961932295 ccm4M 111.973
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449)03.20001972295 ccm4M 111.983
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 32 AMG Kompressor (170.466)03.20013543199 ccm6M 112.960
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 320 (170.465)03.20002183199 ccm6M 112.947
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 55 AMG (171.473)06.20043605439 ccm8M 113.989
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 55 AMG (171.473)06.20064005439 ccm8M 113.989
MERCEDES-BENZ SLR (R199) 5.4 (199.376)04.20046265439 ccm8M 155.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 208 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 214 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bussi (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 208 D01.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 208 D09.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Lava / alusta (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 208 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 208 D10.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 21402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 214 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Umpikori (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Bussi (906) 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Bussi (906) 311 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)02.20081092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Bussi (906) 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Bussi (906) 315 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)02.20081502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Lava / alusta (906) 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Lava / alusta (906) 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Lava / alusta (906) 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...02.20081092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Lava / alusta (906) 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Lava / alusta (906) 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Lava / alusta (906) 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...02.20081502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Umpikori (906) 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Umpikori (906) 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Umpikori (906) 311 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)02.20081092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Umpikori (906) 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Umpikori (906) 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Umpikori (906) 315 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)02.20081502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 308 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 308 D (903.371, 903.372, 903.373)03.1997822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 314 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (906) 211 CDI (906.711, 906.713)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bussi (906) 215 CDI (906.711, 906.713)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 308 D 2.302.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 308 D 2.311.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 314 NGT (903.611, 903.612)04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (906) 209 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (906) 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (906) 213 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Lava / alusta (906) 215 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 308 D 2.302.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 308 D 2.302.1995822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 31402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 314 NGT (903.661)04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (906) 209 CDI (906.611, 906.613)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (906) 211 CDI (906.611, 906.613)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (906) 213 CDI (906.611, 906.613)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Umpikori (906) 215 CDI (906.611, 906.613)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t Lava / alusta (906) 411 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20091092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t Lava / alusta (906) 415 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t Umpikori (906) 411 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20091092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t Umpikori (906) 415 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20091502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bussi (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bussi (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bussi (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bussi (904) 41402.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bussi (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 408 D02.1996792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 411 CDI 4x404.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 413 CDI 4x404.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 414 NGT02.19951292295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Lava / alusta (904) 416 CDI 4x404.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 408 D02.1996792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 411 CDI 4x404.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 413 CDI 4x404.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 414 NGT02.19951292295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Umpikori (904) 416 CDI 4x404.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Lava / alusta (905) 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623)04.20011562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Lava / alusta (906) 509 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Lava / alusta (906) 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Lava / alusta (906) 513 CDI (906.155, 906.253, 906.255)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Lava / alusta (906) 515 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Lava / alusta (906) 515 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Umpikori (906) 509 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Umpikori (906) 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Umpikori (906) 511 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Umpikori (906) 513 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Umpikori (906) 515 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Umpikori (906) 515 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER Kippi (905) 616 CDI (905.612, 905.622, 905.623)04.20011562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ V-sarja (W638/2) V 200 (638.214, 638.294)02.19971291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ V-sarja (W638/2) V 200 CDI (638.294)03.19991022151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ V-sarja (W638/2) V 220 CDI (638.294)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ V-sarja (W638/2) V 230 (638.234, 638.294)10.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ V-sarja (W638/2) V 230 TD (638.274)09.1996982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.7 (639.811, 639.813, 639.815)06.20042243724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.7 (639.815)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)08.20051162148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,...03.20061162148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.713)07.20051092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,...07.20051502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.2003882148 ccm4OM 646.983
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)08.2006952148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 111 CDI (639.601, 639.603)09.20071162148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)09.20071092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)07.20061502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 123 (639.601)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Umpikori (W639) 123 (639.601, 639.603, 639.605)06.20042243724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 108 CDI 2.2 (638.194)03.1999822151 ccm4OM 611A (60 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 108 D 2.3 (638.164)02.1996792299 ccm4OM 601.942
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 110 CDI 2.2 (638.194)03.19991022151 ccm4OM 611LA (75 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 110 TD 2.3 (638.174)02.1996982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 112 CDI 2.2 (638.194)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 113 2.0 (638.114, 638.194)02.19961291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (638) 114 2.3 (638.134, 638.194)12.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 109 CDI (639.701)09.2003882148 ccm4OM 646.983
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 109 CDI (639.701)09.2006952148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 109 CDI 4x4 (639.701)09.2007952148 ccm4OM 646.981
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20071162148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20071092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705)09.20071502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 123 (639.701)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO Bussi (W639) 123 (639.701, 639.703, 639.705)06.20042243724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 108 CDI 2.2 (638.094)03.1999822151 ccm4OM 611A (60 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068)03.1997792299 ccm4OM 601.942
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 110 CDI 2.2 (638.094)03.19991022151 ccm4OM 611LA (75 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078)03.1997982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 112 CDI 2.2 (638.094)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 113 2.0 (638.014, 638.094)03.19971291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO Umpikori (638) 114 2.3 (638.034, 638.094)03.19971432295 ccm4M 111.978
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 E11.19921051996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 T (124.080)01.19861051996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 T (124.080)09.19851091996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 T D (124.180)09.1985721997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 T D (124.180)09.1988751997 ccm4OM 601.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 TE09.19881221996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 TE (124.079)05.19861361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 200 TE (124.081)09.19881181996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 220 TE (124.082)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 230 TE (124.083)09.19851322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 230 TE (124.083)09.19851362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 230 TE Cat (124.083)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 250 T D (124.185)09.1985902497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 250 T D (124.185)01.1989942497 ccm5OM 602.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 250 TD Turbo (124.188)03.19881262497 ccm5OM 602.962
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 260 TE FGST.09.19891602597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 260 TE FGST.09.19851662597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 280 TE (124.088)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T D (124.190)09.19861092996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T D (124.190)01.19891102996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T D (124.190)01.19891132996 ccm6OM 603.912
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T Turbo-D09.19861432996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T Turbo-D (124.193)01.19891472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393)09.19861432996 ccm6OM 603.963
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393)01.19891472996 ccm6OM 603.960
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 TE (124.090)01.19861802960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 TE (124.090)01.19861882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 TE 4-matic (124.290)09.19861802960 ccm6M 103.985
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 300 TE 4-matic (124.290)09.19861882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Farmari (S124) 320 TE (124.092)10.19922203199 ccm6M 104.992
OPEL ADMIRAL A 2.8 HL10.19671402784 ccm628 HL
OPEL ADMIRAL A 2.8 S10.19651252784 ccm628 S
OPEL ADMIRAL B 2.803.19751402784 ccm628 H
OPEL ADMIRAL B 2.803.19691462784 ccm628 H
OPEL ADMIRAL B 2.8 E03.19751602784 ccm628 E
OPEL ADMIRAL B 2.8 E03.19691652784 ccm628 E
OPEL ADMIRAL B 2.8 S03.19751292784 ccm628 S
OPEL ADMIRAL B 2.8 S03.19691322784 ccm628 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S04.1972601196 ccm412 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N03.1975601584 ccm416 N
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N10.1970681584 ccm416 N
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S03.1975751584 ccm416 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S10.1970801584 ccm416 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR03.1975881897 ccm419 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR03.1971901897 ccm419 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 N10.1970681584 ccm416 N
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 S03.1975751584 ccm416 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 S10.1970801584 ccm416 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.9 SR03.1975881897 ccm419 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.9 SR10.1970901897 ccm419 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.208.1976551196 ccm412 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 S09.1975901897 ccm419 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D08.1978581998 ccm420 D
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 E08.19791101979 ccm420 E
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 N08.1977901979 ccm420 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 D (F68, M68)03.1982541598 ccm416 DA
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 S (F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 (F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 E (F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 i (F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i (F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i GT (F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68)03.1982541598 ccm416 DA
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994821389 ccm4C 14 SE
OPEL COMBO (71_) 1.4 16V08.1999901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Combo Mk I (B) Van (S93) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL COMMODORE A 2.508.19671162490 ccm625 S
OPEL COMMODORE A 2.5 GS08.19671312490 ccm625 H
OPEL COMMODORE A 2.5 GS/E08.19691502490 ccm625 E
OPEL COMMODORE A 2.8 GS05.19701462784 ccm628 HL
OPEL COMMODORE A Coupe 2.508.19671162490 ccm625 S
OPEL COMMODORE A Coupe 2.5 GS08.19671312490 ccm625 H
OPEL COMMODORE A Coupe 2.5 GS/E08.19691502490 ccm625 E
OPEL COMMODORE A Coupe 2.8 GS05.19701462784 ccm628 HL
OPEL COMMODORE B 2.501.19721152490 ccm625 S
OPEL COMMODORE B 2.5 GS01.19721302490 ccm625 H
OPEL COMMODORE B 2.8 GS03.19751402784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B 2.8 GS01.19721412784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B 2.8 GS/E03.19751552784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B 2.8 GS/E07.19721602784 ccm628 EC
OPEL COMMODORE B Coupe 2.501.19721152490 ccm625 S
OPEL COMMODORE B Coupe 2.5 GS01.19721302490 ccm625 H
OPEL COMMODORE B Coupe 2.8 GS03.19751402784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B Coupe 2.8 GS12.19721412784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B Coupe 2.8 GS/E03.19751552784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B Coupe 2.8 GS/E07.19721602784 ccm628 EC
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S08.19781152490 ccm625 S
OPEL Commodore C Farmari (61) 2.5 E12.19801302490 ccm625 E
OPEL Commodore C Farmari (61) 2.5 S12.19801152490 ccm625 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982601196 ccm412 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)01.1990521196 ccm412 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)09.1985601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)09.1986601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1985541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)01.1990721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)09.1991821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)05.19881001598 ccm4E 16 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)08.1988751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Corsa A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)09.1982581196 ccm412 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A TR (S83) 1.4 i (F11, M11, F19, M19)10.1989601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A TR (S83) 1.4 S (F11, M11, F19, M19)09.1989721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A Van (S83) 1.0 (F08, W5L)02.198645993 ccm410 S
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986541196 ccm412 ST
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986601196 ccm412 S
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986691297 ccm413 SB
OPEL Corsa B Caravan (S93) 1.4 i 16V (F35)01.1999901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 (F08, F68, M68)04.1993731389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)08.1997861389 ccm4C 14 SEL
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)09.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa B Van (S93) 1.4 i (F08, W5L)08.1999601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.4 (F08, F68)01.2002821389 ccm414 SE
OPEL CORSA CLASSIC Sedan 1.301.1997601297 ccm413 NB
OPEL Corsa Utility Pick-up 1.301.1996601297 ccm413 NB
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i 16V09.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL CORSAVAN Mk I (B) 1.4 i01.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL DIPLOMAT B 2.8 E03.19691652784 ccm628 E
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.19921151998 ccm4X 20 SE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.0 i05.19931151998 ccm4C 20 NE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.3 TD (5JMWL4)03.19921002260 ccm423 DTR
VAUXHALL Frontera Mk I (A) Sport (U92) SUV Cabriolet 2.0 i03.19921151998 ccm4X 20 SE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.004.19951151998 ccm4X 20 SE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.3 TD09.19911002260 ccm423 DTR
OPEL KADETT A 1.009.196240993 ccm410 N
OPEL KADETT A 1.0 S09.196248993 ccm410 S
OPEL KADETT A Coupe 1.0 S10.196348993 ccm410 S
OPEL KADETT A StW 1.0 S03.196348993 ccm410 S
OPEL KADETT B 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B 1.1 S09.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B 1.2 S08.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT B Coupe 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B Coupe 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B Coupe 1.109.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B Coupe 1.111.1966601078 ccm411 SR
OPEL KADETT B Coupe 1.208.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT B Coupe 1.908.1967901897 ccm419 S
OPEL KADETT B StW 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B StW 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B StW 1.109.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B StW 1.208.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT C 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.208.1973551196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C 1.6 S09.1976751584 ccm416 S
OPEL Kadett C Aero 1.209.1976601196 ccm412 S
OPEL Kadett C CC 1.005.197540993 ccm410 N
OPEL Kadett C CC 1.205.1975521196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.207.1976541196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL Kadett C CC 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C Coupe 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C Coupe 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C Coupe 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C Coupe 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C Coupe 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C Coupe 1.9 GT/E09.19751051897 ccm419 E
OPEL KADETT C Coupe 2.0 E Rallye08.19771101979 ccm420 E
OPEL KADETT C Coupe 2.0 GT/E08.19771151979 ccm420 EH
OPEL KADETT C StW 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C StW 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C StW 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C StW 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C StW 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.009.197941993 ccm410 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.008.197950993 ccm410 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1979531196 ccm412 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1982551196 ccm412 ST
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 D03.1982541598 ccm416 D
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8 GT/E02.19831151796 ccm418 E
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.009.197945993 ccm410 S
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 N08.1979601297 ccm4C 13 N
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.6 D03.1982541598 ccm416 D
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.208.1979531196 ccm412 N
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 D03.1982541598 ccm416 D
OPEL KADETT D StW (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.3 S03.1987751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.4 i01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.4 S08.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i Cat10.1987751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 i10.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 (C15, C35, D15, D35)01.1985681297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 D (C15, C35, D15, D35)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.7 D (C15, C35, D15, D35)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 (C08, C48, D08, D48)01.1985681297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)09.1989821389 ccm4C 14 SE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 D (C08, C48, D08, D48)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, D08, C48, D48)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E CC (T85) 1.7 D (C08, C48, D08, D48)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 E (C08, C48, D08, D48)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861291998 ccm420 SEH
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25)01.1986601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 S (C25, D25)01.1986751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 i (C25, D25)08.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 S (C25, D25)07.1989751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 D (C25, D25)01.1986541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 i (C25, D25)08.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25)01.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 i Cat (C19, D19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 (C19, D19)09.19871021598 ccm4E 16 SE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 D (C19, D19)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.7 D (C19, D19)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 (C19, D19)01.19861121796 ccm418 SE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 (C19, D19)09.19871141796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)09.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 S (C19, D19)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 2.0 (C19, D19)01.19861291998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 2.0 i (C19, D19)03.19871151998 ccm420 SE
OPEL Kadett E Van (T85) 1.2 (C70, D70)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Van (T85) 1.3 N (C70, D70)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Van (T85) 1.4 i (C70, D70)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.6 D (C70, D70)08.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Van (T85) 1.6 i (C70, D70)08.1989751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.7 D (C70, D70)08.1988571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Van (T85) 1.8 i (C70, D70)08.1984901796 ccm4C 18 NT
OPEL KAPITÄN A 2.8 S03.19641252784 ccm628 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.204.1972601196 ccm412 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.602.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.609.1970681584 ccm416 N
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.602.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 S09.1970801584 ccm416 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 GT/E02.19741051897 ccm419 E
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S09.1970881897 ccm419 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S09.1970901897 ccm419 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.2 N08.1976551196 ccm412 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S08.1981751297 ccm413 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.609.1975691584 ccm416 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 E09.19751051897 ccm419 E
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 S09.1975901897 ccm419 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.008.1977901979 ccm420 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E08.19771101979 ccm420 E
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.008.1977901979 ccm420 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 E08.19771101979 ccm420 E
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL MONZA A (22_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL MONZA A (22_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E05.19811362490 ccm6H 25 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E06.19841402490 ccm625 E
OPEL MONZA A (22_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE09.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE02.19781802969 ccm630 E
OPEL OLYMPIA A 1.008.1967601078 ccm411 SR
OPEL OLYMPIA A 1.708.1967751698 ccm417 S
OPEL OLYMPIA A Coupe 1.008.1967601078 ccm411 SR
OPEL OLYMPIA A Coupe 1.908.1967901897 ccm419 S
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 S (F35, M35)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 (F35, M35)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 TD (F35, M35)09.1986902260 ccm423 YDT
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 TD Interc. (F35, M35)09.19881002260 ccm423 DTR
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.6 i (F35, M35)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 (F35, M35)03.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 (F35, M35)03.19871772969 ccm630 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 Cat (F35, M35)03.19871772969 ccm6C 30 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)09.1986901796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 TD (F19, M19, N19)10.1986902260 ccm423 YDT
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19)08.19881002260 ccm423 DTR
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.6 i (F19, M19, N19)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)03.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19)03.19871772969 ccm630 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)03.19881772969 ccm6C 30 NE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941151998 ccm420 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL OPEL 1.109.1968601078 ccm411 SR
OPEL OPEL 1.909.1968901897 ccm419 S
OPEL REKORD A 1.704.1964751698 ccm417 S
OPEL REKORD B 1.708.1965751698 ccm417 S
OPEL REKORD B 1.908.1965901897 ccm419 S
OPEL REKORD B Coupe 1.908.1965901897 ccm419 S
OPEL REKORD C 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C 1.9 Sprint08.19671061897 ccm419 SH
OPEL REKORD C Coupe 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C Coupe 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C Coupe 1.9 Sprint08.19671061897 ccm419 SH
OPEL REKORD C StW 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C StW 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C StW 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C StW 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD D 1.703.1975601698 ccm417 N
OPEL REKORD D 1.701.1972661698 ccm417 N
OPEL REKORD D 1.7 S01.1972831698 ccm417 S
OPEL REKORD D 1.903.1975751897 ccm419 N
OPEL REKORD D 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D 2.009.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD D 2.0 D08.1974541998 ccm420 D
OPEL REKORD D 2.1 D09.1972602068 ccm421 D
OPEL REKORD D Coupe 1.7 S01.1972831698 ccm417 S
OPEL REKORD D Coupe 1.903.1975751897 ccm419 N
OPEL REKORD D Coupe 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D Coupe 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D Coupe 2.009.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD D StW 1.701.1972671698 ccm417 N
OPEL REKORD D StW 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D StW 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D StW 2.0 S09.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD D StW 2.1 D09.1972602068 ccm421 D
OPEL REKORD E 2.012.19831161998 ccm420 SE
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.811.1982751796 ccm418 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 D09.1977581998 ccm420 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.1 D09.1977602068 ccm421 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D08.1978652260 ccm423 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D11.1982712260 ccm423 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 TD06.1984862260 ccm423 TD
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.1 D09.1977602068 ccm421 D
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.2 D08.1978652260 ccm423 D
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.2 TD06.1984862260 ccm423 TD
OPEL REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.3 D11.1982712260 ccm423 D
OPEL SENATOR A (29_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD11.1984862260 ccm423 TD
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E01.19831362490 ccm6H 25 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E09.19841402490 ccm625 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.009.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL SENATOR A (29_) 3.0 E02.19781802969 ccm630 E
OPEL Senator B (V88) 2.5 i (P19)09.19901402490 ccm625 NE
OPEL Senator B (V88) 2.6 i (P19)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Senator B (V88) 3.0 (P19)09.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Senator B (V88) 3.0 (P19)01.19881772969 ccm630 NE
OPEL Senator B (V88) 3.0 i Cat (P19)01.19881772969 ccm6C 30 NE
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.001.19881772969 ccm630 NE
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.0 i Cat01.19881772969 ccm630 NE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)08.1997861389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)07.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.4 16V07.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 1.4 S (F68, M68)04.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68)09.1993751598 ccm416 LZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)09.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i (F68, M68)09.1988901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 S (F68, M68)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i (F68, M68)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i GT (F68, M68)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.4 S (F19, M19)09.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993751598 ccm4C 16 LZ2
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 D (F19, M19)10.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891291998 ccm420 SEH
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B StW (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B Viistoperä (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm416 LZ2
PUCH G-Modell (W460) 250 GD10.1987842497 ccm5OM 602.930
PUCH G-Modell (W463) 300 GD09.19891132996 ccm6OM 603.931
PUCH G-Modell (W463) 300 GE06.19901702960 ccm6M 103.987
PUCH G-Modell (W463) 350 G Turbo D09.19911363449 ccm6OM 603.972
PUCH G-Modell (W463) G 300 TD08.19961772996 ccm6OM 606.964
PUCH G-Modell (W463) G 32009.19942113199 ccm6M 104.996
PUCH G-Modell (W463) G 50004.19982964966 ccm8M 113.962
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.8 T 20V10.19971501781 ccm4AWC
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI04.1996901896 ccm4ANU
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 i04.19961151984 ccm4ATM
SEAT AROSA (6H) 1.005.199750999 ccm4AER
SEAT AROSA (6H) 1.405.1997601391 ccm4AEX
SEAT AROSA (6H) 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.302.1993541272 ccm4AAV
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i06.1994601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i02.1993751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i05.1994751595 ccm41F
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i07.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i 16V10.19931291781 ccm4ADL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 T 20V Cupra07.20001561781 ccm4AQX
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 D01.1996641896 ccm41Y
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 D02.1993681896 ccm41Y
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 SDI08.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 SDI06.1999681896 ccm4AGP
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TD02.1993751896 ccm4AAZ
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 2.0 i02.19931151984 ccm42E
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 2.0 i 16V08.19961501984 ccm4ABF
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 i09.1996601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.1996751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i05.1997751595 ccm41F
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 SDI09.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 SDI06.1999681896 ccm4AGP
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Ibiza II (6K1) 1.003.1993451043 ccm4AAU
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Ibiza II (6K1) 1.3 i03.1993541272 ccm4AAV
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i09.1993601391 ccm4AEX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i03.1993751598 ccm4ALM
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i09.1994751595 ccm41F
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i04.19961011595 ccm4AKL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i03.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i 16V11.19931291781 ccm4ADL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 T 20V Cupra07.20001561781 ccm4AQX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 D04.1993641896 ccm41Y
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 SDI08.1996641896 ccm4AEY
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 SDI08.1999681896 ccm4AGP
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TD03.1993751896 ccm4AAZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i03.19931151984 ccm42E
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i 16V08.19961501984 ccm4ABF
SEAT Inca (6K9) 1.4 i11.1995601391 ccm4AEX
SEAT Inca (6K9) 1.6 i11.1995751595 ccm41F
SEAT Inca (6K9) 1.6 i06.1997751598 ccm4ALM
SEAT Inca (6K9) 1.7 D09.1996571716 ccm4AHB
SEAT Inca (6K9) 1.9 D11.1995641896 ccm41Y
SEAT Inca (6K9) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AEY
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.611.19991001595 ccm4AKL
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.8 20V11.19991251781 ccm4AGN
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.8 20V T11.19991801781 ccm4AUQ
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.8 20V T 411.19991801781 ccm4ARY
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.8 T Cupra R02.20022091781 ccm4AMK
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.9 SDI11.1999681896 ccm4AQM
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.9 TDI11.1999901896 ccm4AGR
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.9 TDI11.19991101896 ccm4ASV
SEAT Terra Farmari (24) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT Terra Farmari (24) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SEAT TERRA Umpikori (024A) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT TERRA Umpikori (024A) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i01.1993751595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i11.19961011595 ccm4AFT
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i05.1991881781 ccm4RP
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D12.1995641896 ccm41Y
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D05.1991681896 ccm41Y
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TD05.1991751896 ccm4AAZ
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI08.1995901896 ccm4AHU
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 16V11.19931501984 ccm4ABF
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.610.19981001595 ccm4AKL
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.8 20V10.19981251781 ccm4AGN
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.8 20VT09.20001801781 ccm4ARY
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.9 TDI03.1999901896 ccm4AGR
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.9 TDI10.19981101896 ccm4ASV
SKODA FAVORIT (781) 1.3 (781)01.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991571289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)10.1990601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 X,LX,GLX (781)01.1990541289 ccm4781.135E
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135L (781)05.1989581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 136 (781)10.1990611289 ccm4136 L
SKODA FAVORIT Avolava (787) 1.312.1992541289 ccm4135B
SKODA FAVORIT Avolava (787) 1.312.1992571289 ccm4781.13540
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.301.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135)12.1991601289 ccm4781.135
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994581289 ccm4AMJ
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX08.1995750 ccm0
SKODA FELICIA I (6U1) 1.9 D10.1995641896 ccm4AEF
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997541289 ccm4135B
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997681289 ccm4136B
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.606.1997751598 ccm4AEE
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.9 D06.1997641896 ccm4AEF
SKODA FELICIA I StW (6U5) 1.308.1995581289 ccm4AMJ
SKODA FELICIA I StW (6U5) 1.3 LX08.1995541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I StW (6U5) 1.3 LXI08.1995681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I StW (6U5) 1.6 GLX08.1995751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA I StW (6U5) 1.9 D10.1995641896 ccm4AEF
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998541289 ccm4AMG
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998581289 ccm4AMJ
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II (6U1) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II (6U1) 1.9 D01.1998641896 ccm4AEF
SKODA FELICIA II StW (6U5) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II StW (6U5) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II StW (6U5) 1.9 D01.1998641896 ccm4AEF
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.609.1996751598 ccm4AEE
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.602.19971011595 ccm4AKL
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.809.19961251781 ccm4AGN
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.8 T08.19971501781 ccm4ARZ
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.8 T 4x405.20011501781 ccm4ARX
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4ASV
SKODA OCTAVIA (1U2) RS 1.8 T05.20011801781 ccm4AUQ
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.1998751598 ccm4AEE
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.19981011595 ccm4AKL
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.8 20V07.19981251781 ccm4AGN
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.8 T07.19981501781 ccm4ARZ
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.8 T 4x405.20011501781 ccm4ARX
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI07.1998901896 ccm4ALH
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI07.19981101896 ccm4ASV
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x411.1999901896 ccm4AGR
SKODA Octavia I Combi (1U5) RS 1.8 T08.20021801781 ccm4AUQ
SKODA SUPERB (3U4) 1.8 T12.20011501781 ccm4AWT
SSANGYONG CHAIRMAN (HT_) 2.307.19971502295 ccm4M 111.970
SSANGYONG CHAIRMAN (HT_) 2.808.19991932799 ccm6M 104.945
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 2.0 i09.19861221998 ccm420 SE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 3.0 300003.19871772969 ccm630 NE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 3000 Cat03.19881772969 ccm6C 30 NE
VAUXHALL Carlton Mk2 Sedan 2.2 i11.19841152197 ccm422 E
VAUXHALL Carlton Mk3 Farmari (V87) 2.0 i09.19861221998 ccm420 SE
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.3 S09.1981751297 ccm413 S
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.8 i09.19811121796 ccm418 SE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.6 i09.1988751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.7 D07.1992601699 ccm417 DR
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i09.19881151998 ccm420 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i 4x4 (89)09.19911151998 ccm420 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i Cat09.19901151998 ccm420 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 SRi09.19881291998 ccm420 SEH
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.4 S09.1988751389 ccm414 NV
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.6 i09.1988751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 2.0 i 4x401.19911151998 ccm420 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 2.0 i Cat09.19881151998 ccm420 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 2.0 SRi09.19881291998 ccm420 SEH
VAUXHALL Cavalier Mk1 Targa 190010.1975901897 ccm419 S
VAUXHALL Cavalier Mk2 Cabriolet (J82) 1800i03.19851121796 ccm418 SE
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 1.3 S09.1981751297 ccm413 S
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 2.0 i09.19861151998 ccm420 NE
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.005.198345993 ccm410 S
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 N01.1990521196 ccm412 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 S05.1983551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.4 S01.1990751389 ccm414 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.6 GSI05.19881001598 ccm4E 16 SE
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.2 S09.1982551196 ccm412 ST
VAUXHALL Royale Coupe 2.902.19781802969 ccm630 E
VAUXHALL Viceroy Sedan 250001.19801152490 ccm625 S
VW Bora Sedan (1J2) 1.610.19981011595 ccm4AKL
VW Bora Sedan (1J2) 1.810.19981251781 ccm4BAF
VW Bora Sedan (1J2) 1.8 4motion02.19991251781 ccm4AGN
VW Bora Sedan (1J2) 1.8 T05.20001501781 ccm4AUM
VW Bora Sedan (1J2) 1.8 T03.20021801781 ccm4AWP
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 SDI10.1998681896 ccm4AGP
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI10.1998901896 ccm4ALH
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI10.19981101896 ccm4ASV
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 4motion11.1998901896 ccm4AGR
VW Bora Variant (1J6) 1.605.19991001595 ccm4AKL
VW Bora Variant (1J6) 1.8 4motion05.19991251781 ccm4AGN
VW Bora Variant (1J6) 1.8 T05.20001501781 ccm4AUM
VW Bora Variant (1J6) 1.8 T05.20021801781 ccm4AUQ
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI07.2004901896 ccm4ALH
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI05.19991101896 ccm4ASV
VW Caddy I Pick-up (14) 1.508.1982701457 ccm4JB
VW Caddy I Pick-up (14) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW Caddy I Pick-up (14) 1.808.1985951781 ccm4JH
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.606.1997751598 ccm4AEE
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.7 SDI07.1996571716 ccm4AHB
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.9 D11.1995641896 ccm41Y
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.9 TDI10.1996901896 ccm4ALH
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.606.1996751598 ccm4AEE
VW Caddy II Van (9K9A) 1.7 SDI07.1996571716 ccm4AHB
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 D11.1995641896 ccm41Y
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751598 ccm4AEE
VW CORRADO (53I) 1.8 G6009.19881601781 ccm4PG
VW CORRADO (53I) 2.8 VR609.19911742792 ccm6AAA
VW DERBY (86) 0.902.197740895 ccm4HA
VW DERBY (86) 1.102.1977501093 ccm4HB
VW DERBY (86) 1.302.1977581272 ccm4HJ
VW DERBY (86) 1.302.1977601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.308.1981601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.504.1974701471 ccm4FH
VW GOLF I (17) 1.5 D08.1976501471 ccm4CK
VW GOLF I (17) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW GOLF I (17) 1.601.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I (17) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW GOLF I (17) 1.6 GTI08.19761101588 ccm4EG
VW GOLF I (17) 1.6 TD03.1982701588 ccm4CY
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.308.1983541272 ccm4HK
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.19791101588 ccm4EG
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983951781 ccm4JH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat06.1986551272 ccm4NZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1983751595 ccm4ABN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G6004.19901601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW GOLF III (1H1) 1.308.1991541272 ccm42G
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW GOLF III (1H1) 1.607.19951011595 ccm4AFT
VW GOLF III (1H1) 1.9 D11.1991651896 ccm41Y
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD11.1991751896 ccm4AAZ
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR608.19951632792 ccm6AAA
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993551390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D07.1993651896 ccm41Y
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD07.1993751896 ccm4AAZ
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.606.19981001595 ccm4AFT
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.608.19971001595 ccm4AKL
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.808.19971251781 ccm4BAF
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 4motion05.19981251781 ccm4AGN
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 T08.19971501781 ccm4AUM
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 T GTI08.20011801781 ccm4AWP
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 SDI08.1997681896 ccm4AGP
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TD10.1997751896 ccm4AAZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI10.1997901896 ccm4ALH
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4ASV
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion07.1998901896 ccm4AGR
VW Golf IV Van (1J1) 1.9 TDI05.2000901896 ccm4AGR
VW Golf IV Variant (1J5) 1.605.19991011595 ccm4AKL
VW Golf IV Variant (1J5) 1.8 4motion05.19991251781 ccm4AGN
VW Golf IV Variant (1J5) 1.8 T05.20001501781 ccm4AUM
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 SDI05.1999681896 ccm4AGP
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI05.1999901896 ccm4ALH
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI05.19991101896 ccm4ASV
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion05.1999901896 ccm4AGR
VW ILTIS (183) 1.6 TD08.1987691588 ccm41C
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984581272 ccm4GT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW Jetta Mk1 (16) 1.108.1979501093 ccm4GG
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW Jetta Mk1 (16) 1.508.1978701457 ccm4JB
VW Jetta Mk1 (16) 1.5 D08.1978501471 ccm4CK
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1978851588 ccm4FR
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 GLI08.19781101588 ccm4EG
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 TD03.1982701588 ccm4CY
VW LT 28-35 II Bussi (2DB, 2DE, 2DK) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Flatbed Kuorma-auto / Alusta (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.306.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.009.199850999 ccm4AER
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.7 SDI09.1998601716 ccm4AKU
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.8 T10.19991501781 ccm4BKF
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.8 T11.20011801781 ccm4AWP
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.9 TDI01.1998901896 ccm4ALH
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551297 ccm4ZA
VW PASSAT (32) 1.305.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32) 1.505.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT (32) 1.5 D08.1977501471 ccm4CK
VW PASSAT (32) 1.608.1975721588 ccm4FS
VW PASSAT (32) 1.6 GLi08.19771101588 ccm4YS
VW PASSAT (32B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601297 ccm4EU
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT (32B) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW PASSAT (32B) 1.6 TD04.1982701588 ccm4CY
VW PASSAT (32B) 1.6 TD05.1986801588 ccm4RA
VW PASSAT (32B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW PASSAT (32B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW PASSAT (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW PASSAT (32B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW PASSAT (32B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988751595 ccm4ABN
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 TD08.1988801588 ccm4SB
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 D05.1989681896 ccm41Y
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TD03.1991751896 ccm4AAZ
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT (3B2) 1.610.19961011595 ccm4ARM
VW PASSAT Sedan (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW PASSAT Sedan (32B) 1.6 TD01.1985701588 ccm4CY
VW PASSAT Sedan (32B) 1.801.1985901781 ccm4JN
VW PASSAT Sedan (32B) 2.008.19841161994 ccm5HP
VW PASSAT Sedan (32B) 2.201.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT Variant (33) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT Variant (33) 1.310.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT Variant (33) 1.5 D02.1977501471 ccm4CK
VW PASSAT Variant (33) 1.6 D02.1979541588 ccm4CR
VW PASSAT Variant (33) 1.6 i06.19781101588 ccm4YS
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW Passat Variant (33B) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW Passat Variant (33B) 1.6 TD04.1982701588 ccm4CY
VW Passat Variant (33B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW Passat Variant (33B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW Passat Variant (33B) 1.8 Syncro01.1986901781 ccm4JN
VW Passat Variant (33B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW Passat Variant (33B) 2.0 Syncro05.19841161994 ccm5JS
VW Passat Variant (33B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW Passat Variant (33B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988751595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 TD08.1988801588 ccm4SB
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 D05.1989681896 ccm41Y
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TD03.1991751896 ccm4AAZ
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT Variant (3B5) 1.606.19971011595 ccm4ARM
VW POLO (6N2) 1.410.1999541390 ccm4ANX
VW POLO (6N2) 1.7 SDI10.1999601716 ccm4AKU
VW POLO (86) 0.909.197540895 ccm4HA
VW POLO (86) 1.103.1975501093 ccm4HB
VW POLO (86) 1.103.1975601093 ccm4HC
VW POLO (86) 1.312.1976601272 ccm4HH
VW POLO (9N_) 1.8 GTI09.20051501781 ccm4BJX
VW Polo Classic (6V2) 100 1.612.19951001595 ccm4AFT
VW Polo Classic (6V2) 110 1.9 TDI06.19981101896 ccm4ASV
VW Polo Classic (6V2) 54 1.401.1998541390 ccm4ANX
VW Polo Classic (6V2) 60 1.412.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Classic (6V2) 68 1.9 SDI08.1999681896 ccm4AGP
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751598 ccm4ALM
VW Polo Classic (6V2) 90 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4GT
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4008.19901131272 ccm4PY
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4001.19871151272 ccm4PY
VW Polo Hatchback (6N1) 100 1.4 16V04.19961001390 ccm4AFH
VW Polo Hatchback (6N1) 45 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Hatchback (6N1) 50 1.009.199650999 ccm4AER
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.310.1994551296 ccm4ADX
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.408.1995551390 ccm4AEX
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.407.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
VW Polo Hatchback (6N1) 75 1.610.1994751598 ccm4AEE
VW Polo Hatchback (86C, 80) 0.910.198139895 ccm4HA
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4HJ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo III Van Van / Farmari (6V5) 1.408.1997601390 ccm4AEX
VW Polo III Van Van / Farmari (6V5) 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
VW POLO Umpikori (86CF) 1.008.1992451043 ccm4AAU
VW POLO Umpikori (86CF) 1.308.1992541272 ccm4AAV
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Variant (6V5) 1.405.1997601390 ccm4APQ
VW Polo Variant (6V5) 1.605.1997751598 ccm4ALM
VW Polo Variant (6V5) 1.605.19971011595 ccm4AFT
VW Polo Variant (6V5) 1.9 SDI08.1999681896 ccm4AGP
VW Polo Variant (6V5) 1.9 TDI05.1997901896 ccm4ALH
VW Polo Variant (6V5) 1.9 TDI06.19981101896 ccm4ASV
VW SANTANA (32B) 1.308.1981601272 ccm4FZ
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751588 ccm4WV
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751595 ccm4DT
VW SANTANA (32B) 1.6 D08.1981541588 ccm4JK
VW SANTANA (32B) 1.6 TD12.1981701588 ccm4CY
VW SANTANA (32B) 1.801.1983901781 ccm4DS
VW SANTANA (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW SANTANA (32B) 2.108.19821152144 ccm5WE
VW SCIROCCO (53) 1.104.1974501093 ccm4FA
VW SCIROCCO (53) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974701471 ccm4FH
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974751471 ccm4ZB
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53) 1.606.19761101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1980601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53B) 1.508.1980701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53B) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.608.19801101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.811.1985951781 ccm4JH
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR609.19951742792 ccm6AMY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro11.19961742792 ccm6AMY
VW TRANSPORTER III Bussi 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III Bussi 1.6 TD08.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Bussi 1.6 TD Syncro03.1986701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Bussi 1.7 D10.1986571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.6 TD08.1985691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.6 TD10.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.6 TD Syncro03.1986691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Lava / alusta 1.7 D08.1985571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.6 TD10.1984691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.6 TD Syncro03.1986691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Umpikori 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
VW Transporter IV Bussi (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.009.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Flatbed Kuorma-auto / Alusta (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter V Bussi (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Transporter V Flatbed Kuorma-auto / Alusta (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Vento (1H2) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Vento (1H2) 1.9 D11.1991651896 ccm41Y
VW Vento (1H2) 1.9 TD11.1991751896 ccm4AAZ
VW Vento (1H2) 2.0 GL11.1991841968 ccm4AAC
VW Vento (1H2) 2.8 VR608.19951632792 ccm6AAA
VW Vento (1H2) 2.8 VR601.19921632792 ccm6AAA
VW Vento (1H2) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös:
Tuotteen arvosana

REINZ Tiiviste, öljynlaskutulppa Kupari, Sisäläpimitta: 14,00mm



Arvostele tuote

REINZ Tiiviste, öljynlaskutulppa Kupari, Sisäläpimitta: 14,00mm.

info

Ilmainen toimitus

jokaiselle tilaukselle, jonka loppusumma ylittää 160 €
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa (41-70089-00 Ulkohalkaisija (mm): 20) toimituksilla POSTNORD
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa (Sisäläpimitta (mm): 14 41-70089-00) toimituksilla GLS
  • 41-70089-00 Tiiviste, öljynlaskutulppa (Muoto: A-muoto) toimituksilla DHL
:

Turvallinen yhteys

Maksutavat
  • 41-70089-00 Tiiviste, öljynlaskutulppa ostaa PayPal maksutavat
  • Trustly
  • Hypovereins Bank
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa REINZ 41-70089-00 ostaa Klarna maksutavat
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ( 41-70089-00) REINZ ostaa VISA maksutavat
  • Tiiviste, öljynlaskutulppa ( 41-70089-00) ostaa MasterCard maksutavat
MA - PE
9.00 - 00.00

Asiakaspalvelunumero

+358 8 415 415 25

Osoite

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksa
Näytä kartta