Valitse auto

Haku

Hae rekisterinumerolla

Haku
Varaosat luettelo

Jarrulevy Taka-akseli, Ø: 233mm, Vakiomalli

Arvioita (0)
Jarrulevy 201002 (Vanne, aukkoja: 4 | Vähimmäispaksuus (mm): 7,8) ostaa halvalla thumb?id=54992&lng=fi&ccf=21875998

94,94

sis. Alv 24%, Toimitus Tällä hetkellä loppu varastosta
  • Tuotekoodi: 201002
  • Valmistajat: NK
  • Tyyppi:
- +
Tämä tuote on loppu varastosta. Valitse ystävällisesti toinen tuote.
Tuote lisättiin ostoskoriin
NK Jarrulevy
Jarrulevy tiedot
  • Läpimitta [mm]: 233
  • Jarrulevytyyppi: Vakiomalli
  • Vanne, aukkoja: 4
  • Jarrulevyn paksuus (mm): 9
  • Vähimmäispaksuus (mm): 7,8
  • Korkeus (mm): 77,5
OEM-viitenumero(t):
Valmistaja OE-koodit
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
Muita sopivia tuotteita annetulle OEM-koodit
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
ALFASUD
Seuraaviin automalleihin sopivat Jarrulevy
Valmistaja\TyyppivalmistusvuosiHVSylinteritilavuusSyl.Moottorin koodi
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D5)03.1980601186 ccm4AR 30102 S
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 ti11.1973681186 ccm4AR 30104
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G4)03.1980861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti03.1980951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti Sprint01.19831051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.407.1979851351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.501.19801021490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A5)07.1979951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.703.19871181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.7 i.e.10.19871051712 ccm4AR 30558
Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös:
Tuotteen arvosana

Jarrulevy Taka-akseli, Ø: 233mm, Vakiomalli



Arvostele tuote

Jarrulevy Taka-akseli, Ø: 233mm, Vakiomalli.

Ostoskori

0 Tuotetta, 0,00 €

Kassalle
kirjaudu sisään
Unohditko salasanan? Uusi asiakas? Rekisteröidy nyt
infobox

Ilmainen toimitus

jokaiselle toimitukselle joka ylittää 300 €
  • Jarrulevy (201002 Jarrulevyn paksuus (mm): 9) toimituksilla UPS
  • Jarrulevy (Jarrulevytyyppi: Vakiomalli 201002) toimituksilla GLS
  • 201002 Jarrulevy (Paino (kg): 4,83) toimituksilla DHL
:

Turvallinen yhteys

Maksutavat
  • 201002 Jarrulevy Rakennemalli: Alfasud Sprint ostaa paypal maksutavat
  • Jarrulevy (Halkaisija (mm): 233 201002) ostaa mc maksutavat
  • Jarrulevy (Asennuspuoli: Taka-akseli 201002) NK ostaa visa maksutavat
  • Jarrulevy NK 201002 ostaa klarna maksutavat
  • Jarrulevy NK 201002 ostaa tilisiirto maksutavat
MA - PE
9.00 - 00.00

ASIAKKAAN KUUMALINJA

+358 7532 52112

Osoite

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksa
Näytä kartta